NED Hockey Nymburk - HC VHS Benešov 6:4

Nymburku vyšel parádně vstup do utkání. Domácí totiž na svého soupeře vlétli a už na začátku 11. minuty vedli 3:0. Hosté korigovali až v závěru třetiny, kdy Mackovu ránu usměrnil do sítě Kocman.
Nymburk ukolébán dvoubrankovým vedením nezačal druhou část příliš dobře, hosté toho okamžitě využili a třemi brankami otočili vývoj zápasu na 3:4. Všechny tři branky vstřelili při hře čtyř proti čtyřem. Pro domácí to byla hodně studená sprcha a nedokázali využít ani tři kratičké dvojnásobné přesilovky. Až ve 32. minutě Nýč se štěstím dopravil puk za Malíkova záda a vyrovnal na 4:4. Těsně před druhou sirénou našel Kadeřábek ideálně Turinského a ten vrátil Nymburku vedení.
V poslední dvacetiminutovce si už Nymburk hlídal vedení a když už se hosté dostali do zakončení, vyřešil vše Jágr. Pět minut před koncem pojistil vedení domácích Turinský. Hosté mohli ještě snížit, ovšem Verbíkův pokus Jágr betonem vyrazil. V 58. minutě mohl přidat svůj čtvrtý gól Turinský jenže minul. V závěru se hosté odhodlali k power play, ale ani z velké převahy gól nevstřelili. Naopak v posledních deseti vteřinách minuli opuštěnou benešovskou branku Vondrlík s Kaulfusem.
Branky: 6. Kadeřábek (Krätzer), 9. Vondrlík (Turinský, Sirotek), 11. Turinský (Šimek), 32. Nýč (Kadeřábek), 40. Turinský (Kadeřábek, Krätzer), 55. Turinský (Šimek, Vondrlík) – 19. Kocman (Macek, J. Verbík), 23. Zeman (Kosejk), 24. Kaňka (Macek), 28. J. Verbík (Kaňka). Vyloučení: 7:9, navíc Vacek, Kounovský (oba B) 10 minut. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Diváků: 300. Třetiny: 3:1, 2:3, 1:0.

HC VHS Benešov: Malík – Košatka, J. Verbík, Zeman, Kosejk, Macek, Pešek – Kocman, Kaňka, Kounovský, Moravec, Vacek, Jágr, Dvořák, Peťovský, Jaeger, R. Verbík, Holánek.