1. semifinále

SEDLČANY B – SEDLEC-PRČICE 1:0

Za pěkného fotbalového počasí se hrálo v derby pohledné a vyrovnané utkání, plné fotbalovosti, ve kterém nakonec byli o branku šťastnější domácí, když zápas rozhodl domácí kapitán Davídek. Domácí si výhru zasloužili, protože si ve druhém poločase vytvořili řadu dobrých příležitostí a jednu nakonec přetavili v postup do finále.

Branka: Davídek. Poločas: 0:0. Sedlec-Prčice: Chylík – Raček, Sedláček, Milan Nousek – T. Pištěk, Jelen (Marcel Nousek), Prchlík, Růzha (Kobliha), Všetečka (Seidel) – Davídek, Mára (P. Kabíček).

2. semifinále

JM CHODOV – BŘEZINĚVES 5:0

Druhým finalistou se stalo mužstvo Chodova, které výrazným rozdílem porazilo Březiněves.

Branky: Chýle 2, Holinka, Kmoch, Jeřábek. Poločas: 2:0.

O třetí místo

SEDLČANY B – BŘEZINĚVES 8:0

Bronz vybojovalo béčko Sedlčan, když zválcovalo Březiněves osmi góly. V zápase měl parádně nabito Chlasták, střelec pěti gólů.

Branky: Chlasták 5, Havel, Štovíček, Čížek. Poločas: 5:0.

Finále

SEDLEC-PRČICE – JM CHODOV 4:1

Finále bylo poměrně jasnou záležitostí domácích, kteří o své výhře již rozhodli v prvním poločase, kdy získali tříbrankový náskok. Po změně stran si již Sedleckoprčičtí náskok pohlídali a po zásluze turnaj vyhráli.
„Předvedli jsme dobrý výkon, který byl poznamenán výkyvy, ale to v přípravě bývá," řekl po turnaji spokojený vedoucí sedleckoprčického mužstva Karel Pištěk.

Branky: Davídek, Kabíček, Růzha, Pištěk – Chýle. Poločas: 3:0. Sedlec – Prčice: Chylík – Raček, Sedláček, Kobliha – Seidel, T. Pištěk (Všetečka), Prchlík, Růzha, Marcel Nousek – Davídek, Kabíček (Mára).

Turnaj odřídila skvěle trojice rozhodčích – Rezek, Dvořák a Mikolášek.

Konečné pořadí

1. TJ Sokol Sedlec – Prčice
2. JM Chodov
3. Tatran Sedlčany B
4. TJ Březiněves

Další přípravný zápas sehrají Sedleckoprčičtí v sobotu 8. srpna, když od 17 hodin na svém hřišti přivítají účastníka krajského přeboru, béčko Motorletu.