Žižkov se s Benešovem nemazlil

Benešov – Třetiligoví fotbalisté Benešova si vyzkoušeli v přípravě druhého druholigového soupeře. Po Vlašimi, se kterou prohráli 0:4, padli stejným rozdílem i s Viktorií Žižkov, s níž v loňské sezoně zápasili v ČFL.

28.7.2016

Žižkovský Pavel Hašek uniká benešovskému Martinu Turkovi.Foto: Stanislav Pešek

BENEŠOV – VIKTORIA ŽIŽKOV 1:5

V prvním poločase se hrál poměrně atraktivní zápas, když se mužstva navzájem napadala již v rozehrávce a tak se stále v rychlosti bojovalo o míče. Skóre otevřeli již v 7. minutě hosté, když se Engelmann z krkolomného pádu rychle dostal zpět na nohy, centrem našel Volka a ten nedal hlavou Štěpánkovi šanci. Následně autor gólu pálil po brejku vedle a hlavička Krystana po dlouhém autu skončila v rukou Štěpánka. Ve 14. minutě udeřilo na druhé straně, když Skopec z trestného kopu překvapil na bližší tyč brankáře Soukupa a po více jak dvou letech se trefil (kromě penalty) za Benešov – 1:1. Jenže netrvalo dlouho a Žižkov šel opět do vedení, když se po průniku a rychlém sehrání trefil Dočekal. Další akce nebyly na obou stranách dotaženy do gólového konce, když v největší přestřelil Turek z malého vápna hostující branku.

Po přestávce kvalita hry ze strany domácích upadla, Viktorka byla s novou sestavou živější a z několika příležitostí vstřelila tři branky (Hurka z hranice šestnáctky, Čapek a Klán po sólech). Domácí měli dvě dobré příležitosti, ale ránu Zákostelského po brejku vyrazil Hrubeš na roh a Gluščenko po průniku Přitasila netrefil branku.

Branky: 14. Skopec – 7. Volek, 21. Dočekal, 51. Hurka, 60. Čapek, 83. Klán. Rozhodčí: Lerch. Poločas: 1:2.

Benešov: Štěpánek (46. Bébr) – Vrňák (27. Braný), Melichar (54. Bredler, 71. Kulhavý, 83. Farkaš), Laštovka (61. Vacek), Těžký (61. Vosáhlo) – Kulhavý (51. Vrňák, 61. Večera) – Rejhon (61. Přitasil), Skopec, Farkaš (79. Gluščenko), Turek (61. L. Balata) – Zákostelský (61. Páv).

V sobotu 30. července nastoupí Benešov v 1. kole MOL cupu od 17 hodin v Brozanech.

28.7.2016 VSTUP DO DISKUSE

Neproměněné šance připravily Vlašim o výhru

KRIMI MIX: Řešili násilí a podvody

KRÁTCE: Nový retardér zajišťuje bezpečnou cestu školákům

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Rozbil kameru, čidlo na světlo a odešel

Benešov - Nejdříve poškodil nade dveřmi kameru a pohybové čidlo na světlo, nakonec odešel z místa pryč. Proto po neznámém muži pátrají benešovští kriminalisté. Pachateli za jeho protiprávní jednání hrozí až jeden rok za mřížemi.

Na Koupáku ve Vlašimi to žije!

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Celou letní sezónu, kdy je otevřen bar Na Koupáku ve Vlašimi, jsou zde pořádány o víkendu nejrůznější akce. Jak koncerty kapel, tak i zábavná vystoupení. Během letošních prázdnin se ve Vlašimi představil Banjo Band Ivana Mládka nebo stand up comedy Na stojáka. Poslední výborný koncert obstarala blues rocková a hard rocková kapel Krausberry.

Železným dědkem se stal talent Klabouch

Maršovice – Jeden z nejstarších cyklistických závodů s nepřetržitou tradicí v České republice (32. ročník), nazvaný Železný dědek, ovládl suverénním výkonem obrovský talent české cyklistiky, osmnáctiletý Petr Klabouch. Na start se postavilo 333 cyklistů. Diváci, kteří v hojném počtu přišli závodníky podpořit, byli svědky skvělých výkonů v podání české amatérské špičky.