Ze tří hráčů na zkoušku neuspěl jen Mladenovič

Písek – Fotbalisté druholigové Vlašimi remizovali na hřišti třetiligového Písku, když ve vlašimském dresu, kromě Kadlece, dostali šanci další hráči, kteří nehráli o den dříve s Jabloncem.

12.2.2017

Ilustrační fotoFoto: Jiří Paýr

PÍSEK – VLAŠIM 1:1

Hosté se dostali do vedení v 55. minutě Hrebenyckem, aby v závěru zápasu domácí srovnali na konečných 1:1.

„Až na Kadlece, za nás nastoupili jiní hráči než s Jabloncem. Hráli mladí Francouzi a tři hráči bojovali o angažmá. Mladenovič neuspěl, o Ukrajince Hrebenycka a Slováka Dugu máme zájem, ale nevím, zda se to povede dotáhnout administrativně a finančně," dodává k novinkám v týmu trenér Vlašimi Martin Hašek a zhodnotil zápas: „Hlavním úkolem slepené sestavy bylo udržet v zápase kompaktnost, což se nám dařilo. S přibývajícím časem a únavou jsme jí ale ve druhém poločase ztráceli a byli za to potrestáni vyrovnáním. Hráči odehráli 90 minut a ukázali svoje přednosti a pokroky v plnění organizace hry, tak i nedostatky."

Branka Vlašimi: 55. Hrebenyck. Poločas: 0:0. Vlašim: Nguyen – Kadlec (46. Brian), Ngimbi, Mladenovič, Vrána – Jíra, Tarczal, Duga, Hrebenyck – Jeslínek, Jícha.

12.2.2017 VSTUP DO DISKUSE

Z krajského finále starších přípravek v Čáslavi.
137

Gólové dostihy v krajském finále starších přípravek Vlašim těsně prohrála

Silnice spojující Vlašim s Domašínem je stále uzavřená. Stavební práce jsou v plném proudu.
16

OBRAZEM: U uzavřené silnice zpevňují chodník

Vesnicí Středočeského kraje roku 2017 je obec Hvožďany

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - V Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře byly ve středu slavnostně vyhlášeny výsledky středočeského kola 23. ročníku soutěže Vesnice roku 2017. Zlatou stuhu pro vítěze krajského kola převzali zástupci obce Hvožďany na Příbramsku.

KRÁTCE: Na úřadu radili, jak na Novou zelenou úsporám

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu.