Starší žáci

Čerčany – Kouřim 5:0

Od začátku měli Čerčanští zápas jasně ve své režii. Do přestávky se trefil Sv. Řezníček po akci Židlík – Buček – Klauz, Buček po přihrávce Židlíka a L. Rublič po centru Klauze. Po změně stran přidali góly S. Řezníček po uličce Drazdíka a Židlík krásnou ranou pod břevno.

Branky: Sv. Řezníček 2, Buček, L. Rublič, Židlík. Poločas: 3:0.

Čerčany: J. Heřmánek (52. Šesták) – Zach, Mlynář, Matoušek (17. Kukačka) – Buček, Židlík, Drazdík, L. Rublič – Klauz (50. Greš), Folprecht, Sv. Řezníček.

Sázava – Týnec n. S. 1:3

Týnečtí si přivezli cenné vítězství ze Sázavy.

Branky Týnce: Smolík, Topol, Oktábec.

Týnec: Kříž – Lubínský, Padevět, Brhel, Koubek – Smolík, Voldřich, Topol, Souček – Vajgl, Oktábec. Střídali: Vondrák, Khamuljak, Němec.

Sedlec–Prčice – Dobřejovice 4:2

Hosté jako poslední celek tabulky, rozhodně nebyli domácím odevzdaným soupeřem. Za stavu 4:0 polevili Sedleckoprčičtí v záloze, čehož hosté využili ke korekci výsledku.

Branky Sedlce–Prčice: Klučka 2, J. Kabíček, Luzum. Poločas: 3:0.

Sedlec–Prčice: J. Pištěk – Seidel, Hůzl, Mařík, Klučka – Hájek, Křížek, Luzum – Švagr, Müller, J. Kabíček.

Votice – Benešov B 0:6

Benešov měl od úvodu převahu. Střelecký koncert začal po dorážce Hroch, druhý gól přidal Houzar po narážečce s Jamrichem, poločasový stav určil Veselý po přihrávce Skopce. Po změně stran přidal čtvrtý gól hlavou Kubů po trestném kopu Veselého, pátý zářez zasekl nadvakrát Jamrich a účet podtrhl Veselý po úniku Jamricha.

Branky: 32., 52. Veselý, 2. Hroch, 18. Houzar, 46. Kubů, 48. Jamrich. Rozhodčí: Březnovský. Poločas: 0:3.

Votice: Zejmon - Poskočil, Patkolo, V. Fortelný, Bednář - Kapička, Prégr, Tuček, Novák - Dvořák, Slunečko. Střídali: Molčík, Lukeš.

Benešov B: Koukol - Hrdý, Straka, Kubů (59. Srdínko ), Veselý - Hroch, Jamrich, Majer, Šahin - Skopec (43. Boťa), Houzar (36. Tůma).

Mladší žáci

Čerčany – Kouřim 2:2

Po úvodní trefě Klauze a břevně Hamajdy hosté zabrali a v závěru poločasu dvakrát domácí potrestali. Po přestávce vyrovnal hlavou P. Rublič po centru Klauze. V závěru ještě hostující útočník po obejití Šacha trefil tyč prázdné branky.

Branky Čerčan: Klauz, P. Rublič. Poločas: 1:2.

Čerčany: Šach – Šturc, Myslík, P. Rublič, Topič – Bučková, Greš, Hamajda, A. Rublič (38. Kukačka) – Klauz, Vorálek (38. Drazdík).

Sázava – Týnec n. S. 1:4

Týnečtí potvrdili roli favorita.

Branky Týnce: Štěch 2, V. Vavrek, Havelka.

Týnec: Vašák – Petrášek, Severin, Havelka, Štěch – V. Vavrek, Humpl, Šifra, Hruška – Ikri, Červený. Střídali: Pazdera, Mičík.

Sedlec–Prčice – Dobřejovice 0:8

Domácí v úvodu neproměnili tři tutovky. Poté přebrali iniciativu hosté a po chybách v obraně uštědřili domácím debakl.

Branky: nenahlášeny. Poločas: 0:5.

Sedlec–Prčice: Kubát – Krejčová (Dřevojan), Šmejkal, Novák, Hocke – Pech, Polidar, V. Kabíček, Bohůněk – J. Rataj (Balla), Hulínský.

Votice – Benešov B 2:0

První poločas mnoho šancí nepřinesl. Druhý začal náporem domácích, kteří si vytvořili několik šancí, ale na gól si museli počkat až do 54. minuty, když se trefil Rataj po centru Budila. V 58. minutě upravil Rataj na konečných 2:0.

Branky: M. Rataj 2. Poločas: 0:0.

Votice: Málek – Doubravová, Molčík, Lukeš, Staněk – Čáp, Budil, Opplt, Baťha – Horák, M. Rataj. Střídali: Zadražil, Holub.

Benešov: Houzar - Janků, Verner, Kohoutek, Kopecký - Holada (50. Lacina), Cmunt (31. Hrdý), Tomíček (55. Šebek), Šejstal - Kobler, Kratochvíl.