STARŠÍ ŽÁCI

SK Benešov – Graffin Vlašim 0:3

Domácí měli od úvodu více ze hry, ale s platonickou převahou. Vlašim hrozila z protiútoků, ze kterých si vypracovala i několik slibných příležitostí. Největší spálil v 6. minutě Bílý, když neproměnil sólo. Benešov se přes dobře hrající obranu hostí těžko prosazoval a vyloženou šanci si nevypracoval.

Po přestávce se začali častěji prosazovat Vlašimští. Střely Jeništy a Vlasáka, ještě skončily těsně nad břevnem. V 50. minutě se ujali hosté vedení, když se Bílý po sóle a přihrávce Vlasáka tentokrát nemýlil. Po ráně Jeništy nad udeřili Vlašimští v 55. minutě podruhé, když Vlasák po Cettlově přihrávce nedal Hrbkovi šanci. Domácí byli opařeni a po hodině hry je dorazil Cettl z hranice šestnáctky – 3:0. Domácí mohli snížit ze sóla, ale Fiala mířil vedle a v závěru zmařil gólovou příležitost Benešova včasným vyběhnutím brankář Gabriel.

Branky: Vlasák, Bílý a Cettl. Rozhodčí: Kaucký. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Hrbek – Zach, Cvrček, Vycpálek, Šach – Maršoun, Balata, Křemen, Kohoutek – Hroch, Fiala. Střídali: Nikrmajer, Kulhavý, Konopiský.

Graffin Vlašim: Gabriel – Zvára, Šanda, Švec, Filip – Novák, Přitasil, Cettl, Bílý – Vlasák, Jeništa. Střídal: Pavouček.

DOHRÁVKA

Spartak Příbram – SK Benešov 0:6

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách, jediným střelcem byl benešovský Fiala po samostatné akci. Zlom v zápase nastal v 57. minutě, kdy navrátivší se Stanka z hostování z Bohemians dorazil míč do domácí sítě po rohu. Příbramští se sesypali a do konce zápasu inkasovali ještě čtyři góly. Na 0:3 zavěsil Stanka po akci Jírů – Fiala – Hroch, čtvrtý a pátý gól vsítil Vycpálek a skóre dokonal Balata. Domácí mohli skóre zkorigovat, ale penaltu poprvé chytající Sadílek jí chytil.

Branky: 57. a 58. Stanka, 60. a 66. Vycpálek, 23. Fiala, 69. Balata. Poločas: 0:1.

SK Benešov: Sadílek – Cvrček, Jírů, Šach, Konopiský – Maršoun, Stanka, Balata, Křemen – Hroch, Fiala. Střídali: Vycpálek, Zach, Kohoutek, Ploc.

MLADŠÍ ŽÁCI

SK Benešov – Graffin Vlašim 3:0

Okresní derby bylo v poli poměrně vyrovnané. Hosté důrazem a pohyblivostí dělali velké problémy domácím, kteří si naopak mysleli, že výhra přijde sama, přestože Vlašim měla před zápasem stejný počet bodů jako lídr z Benešova. Chlapci zpod Blaníka pracovali uprostřed hřiště poměrně dobře, ale do zakončení se pořádně nedostali. Domácí se kostrbatě dostávali před vlašimského brankáře. Skóre otevřel až v 21. minutě Rataj po sóle a přihrávce Kulhavého. Na 2:0 zvýšil ve 29. minutě opět Rataj, když po úniku Janovského uklidil míč k tyči.

Po přestávce se hra domácích trochu zlepšila. Ze šancí, z nichž největší byla neproměněná penalta Cmuntem, kterou brankář Vlašimi Štecher lapil, změnil skóre jen ve 36. minutě Janovský po sóle.

Branky: 21. a 29. Rataj, 36. Janovský. Rozhodčí: Kaucký. Poločas: 2:0.

SK Benešov: Šimáček - Krámek, Nikrmajer, Slunečko, Srb - Král, Rozsypal, Kulhavý, Pohorský - Rataj, Vondrák. Střídali: Holada, Dvořák, Cmunt, Janovský, LetVan Ahn, Šejstal.

Graffin Vlašim: Kabát (45. Štecher) - Toupal, Krunert, Brýl, Vesecký – Rut, Větrovský, Linhart, Novotný – Kříž, Dušek. Střídali: Motyčka, Vavro, Jelínek, Němec, Zvára.

DOHRÁVKA

Spartak Příbram – SK Benešov 0:7

V dohrávce předvedli benešovští žáci výkon hodný lídra tabulky. Od začátku na umělé trávě, více jak polovinu hry pod umělým osvětlením, výborně kombinovali, vypracovávali si šance. Skóre otevřel Rataj po přihrávce Kulhavého a následném sóle, druhý gól přidal do poločasu střelou k tyči Srb po akci Rozsypala. Ve 34. minutě opět zafungovala spolupráce Kulhavý - Rataj a kanonýr Benešova opět po sóle obešel brankáře - 0:3. Ve 37. minutě zachytil Kulhavý výkop brankáře a po samostatné akci poslal míč pod břevno příbramské branky - 0:4. Ve 44. minutě hlavičkoval Holada po rohu Dvořáka do břevna a odražený míč poslal do sítě Krámek. V závěru přidal šestý gól Nikrmajer po kombinaci Krále s Kulhavým a skóre dokonal Rataj po přihrávce dvorního nahrávače Kulhavého. Kaňkou zápasu bylo zranění Vondráka, který byl ve 2. minutě faulován v šestnáctce Příbrami. Nejenže rozhodčí Schořovský neodpískal penaltu, ale nechal hostujícího útočníka ležet na zemi a na ohrazení z benešovské lavičky, ať hru zastaví řekl: „Však on to přežije“. Po zakopnutí míče musel být Vondrák odnesen, do zápasu již nenastoupil pro podezření na naražená nebo zlomená žebra.

Branky: 15., 34. a 59. Rataj, 25. Srb, 37. Kulhavý, 44. Krámek, 58. Nikrmajer. Rozhodčí: Schořovský. Poločas: 0:2.

SK Benešov: Šimáček - Krámek, Nikrmajer, Slunečko, Cmunt - Král, Kulhavý, Dvořák, Vondrák - Rataj, Srb. Střídali: LetVan Ahn, Holada, Janovský, Rozsypal, Pohorský.