Žáci si ani neškrtli

Praha, Plzeň – Žákovské fotbalové týmy Vlašimi a Benešova v ligové soutěži U14 a U14 si proti těžkým soupeřů Viktorii Plzeň a Spartě Praha ani neškrtly, navíc nedali ani gól. V sobotu čeká okresní týmy derby v Benešově.

20.4.2012

Ilustrační fotoFoto: Foto: Robin Novák

ŽÁCI U 15

Graffin Vlašim – Viktoria Plzeň 0:6 (0:1).
Plzeň byla od začátku lepším týmem, těžila z chyb v domácí rozehrávce  a  v 19. minutě se ujala vedení. Vlašimští stříleli jen ze střední vzdálenosti, Filip zamířil doprostřed branky, Pavouček a V. Přitasil nemířili mezi tyče. V úvodu druhé půle zvýšili hosté z nulového úhlu. Domácí nedokázali zakončit slibně se rozvíjející akce a  Janákova střela šla těsně vedle. V závěru ještě Plzeňští přidali čtyři branky do již prostupné vlašimské obrany.

Vlašim: Kabát – Vl. Vlk, M. Přitasil, V. Přitasil, Filip – J. Vlk, Zamrzla, Janák, Brabenec, Srb – Pavouček. Střídali: Budil, Babka.

Sparta Praha – SK Benešov 3:0 (1:0).

Rychlý gól brzy rozhodl o vývoji zápasu a lepší Sparta zaslouženě vyhrála.

SK Benešov: Šach – Petrášek, Konopiský, Hašek, Melichar – Král, Balata, Pešta, Květ – Šifra, Maršoun. Střídali: Křemen, Kohoutek, Kopecký, Kobler, Janků.

ŽÁCI U14

Graffin Vlašim – Viktoria  Plzeň 0:4 (0:2).

Plzeň vyškolila Vlašim v produktivitě, když z prvních dvou střel byla stoprocentní. Jinak byl první poločas vyrovnaný. Domácí mohli i snížit, ale Linhart nastřelil břevno, Budil sám před brankářem nedal. Druhý poločas Vlašim bránila a podnikala brejkové akce, ale bez vážnějšího zakončení. A tak je Plzeň ještě dvakrát potrestala.

Graffin Vlašim: Boháč  – Mišoň, Toupal,  Brýl, Sedláček (36.Vlk) – Vesecký (47. Hlinský), Struska, Linhart,  Zamrzla (36. Kříž) – Budil (52. Vavro),  Svoboda (47. Šmejkal).

Sparta Praha – SK Benešov  9:0 (5:0).

Sparta měla hned od první minuty jasně zápas pod kontrolou a zaslouženě vysoko zvítězila.

SK Benešov: Šimáček – Krámek, Dvořák, Pohorský, Kulhavý – Holada, Tomíček, Rozsypal, Vondrák – Srb, Rataj. Střídali: Pešta, Říha, Melichar.

20.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Komici pobavili diváky ve vlašimském baru Na koupáku.
35

OBRAZEM: Diváci odměnili smíchem vystupující komiky

Zpěvák Vlasta Horváth během léta vystupuje, vydává se na výlety se svými dětmi a plánuje i dovolenou u moře.
10

Vlasta Horváth: Na dovolenou nebyl čas, teď si to vynahradím

OBRAZEM: Slavnosti započaly fotbalovým zápasem a dechovkou

Chotýšany - Chotýšanské slavnosti, které se letos konají již po šesté, začaly ve fotbalovém areálu v Chotýšanech v sobotu ve 13 hodin. Program stále pokračuje a vyvrcholí ohnivou show dvě hodiny před půlnocí.

Během dne hrozí silné bouřky, výstraha platí do půlnoci

Meteorologové vydali varování před bouřkami. Čechy by měly zasáhnout dnes mezi 11:00 a 23:00, na Moravě platí výstraha od 14:00 do půlnoci.