VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky okresu

Benešovsko - Přinášíme výsledky a tabulky po víkendových zápasech od mužů až po nejmenší.

21.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

III. A třída

Krhanice - Václavice 5:1, Nespeky B - Zaječice 1:5, Miličín - Soběhrdy 2:3, Chocerady B - Ostředek 1:1, Bystřice - Mezno 2:0, Lešany - Týnec B 0:5, Drachkov - Sokol Přestavlky 0:3.

1. So. Přestavlky⋌ 5 5 0 0 20:2  15
2. Týnec B⋌ 5 5 0 0 19:4  15
3. Soběhrdy⋌ 5 4 1 0 14:7  13
4. Mezno⋌ 5 3 1 1 10:7  10
5. Ostředek⋌ 5 2 2 1 10:7   8
6. Zaječice⋌ 5 2 1 2 17:10  7
7. Bystřice⋌ 5 2 0 3 11:6   6
8. Krhanice⋌ 5 2 0 3  9:13  6
9. Miličín⋌ 5 1 1 3 13:14  4
10. Drachkov⋌ 5 1 1 3  8:15  4
11. Václavice⋌ 5 1 1 3 12:21  4
12. Chocerady B⋌ 5 1 1 3  4:13  4
13. Lešany⋌ 5 1 0 4  7:21  3
14. Nespeky B⋌ 5 0 1 4  5:19  1

III. B třída

Dolní Kralovice - Libež 0:3, SK Načeradec - Tichonice 2:1, Postupice - Křivsoudov 2:5, Velíš - Nesperská Lhota 4:1, Louňovice A - Popovice 0:5, Ratměřice-Kondrac B 4:2, Bílkovice-Jankov A 3:2.

1. SK Načeradec⋌ 5 4 1 0 17:8  13
2. Křivsoudov⋌ 5 4 1 0 16:9  13
3. Libež⋌ 5 3 0 2 13:9   9
4. Ratměřice⋌ 5 3 0 2 12:9   9
5. Popovice⋌ 5 2 2 1 16:12  8
6. Bílkovice⋌ 5 2 2 1  9:11  8
7. Postupice⋌ 5 2 1 2 16:14  7
8. D. Kralovice⋌ 5 2 1 2  9:9   7
9. Kondrac B⋌ 5 2 0 3 14:16  6
10. Velíš⋌ 5 1 2 2  9:12  5
11. Louňovice ⋌ 5 1 2 2  8:11  5
12. Tichonice⋌ 5 1 0 4  5:9   3
13. Nesp. Lhota ⋌ 5 1 0 4  9:17  3
14. Jankov A⋌ 5 0 2 3  4:11  2

IV. A třída

Maršovice B - Václavice B 1:1, Úročnice B - Bukovany 0:3, Netvořice - Pecerady 2:1, Čerčany B - Křečovice 3:2, Poříčí B - Jablonná 1:0, Soběhrdy B - Neveklov B 4:0.

1. Netvořice⋌ 5 4 1 0 20:2  13
2. Pecerady⋌ 5 4 0 1 13:7  12
3. Soběhrdy B⋌ 5 3 1 1 13:8  10
4. Maršovice B⋌ 5 3 1 1 13:9  10
5. Čerčany B⋌ 5 3 0 2  9:10  9
6. Bukovany⋌ 5 2 1 2 10:6   7
7. Václavice B⋌ 5 2 1 2  9:11  7
8. Úročnice B⋌ 5 2 0 3  6:11  6
9. Poříčí B⋌ 5 1 1 3  6:10  4
10. Křečovice⋌ 5 1 0 4  7:13  3
11. Jablonná ⋌ 5 1 0 4  8:16  3
12. Neveklov B⋌ 5 1 0 4  3:14  3

IV. B třída

Neustupov - Bystřice B 0:2, Mezno B - Ratměřice B 8:2, Miličín B - Olbramovice B 2:4, Sedlec-Prčice B - SK Přestavlky 7:1, Velíš B - Heřmaničky 7:3, Budenín - Jankov B 11:0.

1. Sedlec–Prčice B⋌ 5 4 0 1 26:6  12
2. Budenín⋌ 5 4 0 1 26:10 12
3. Olbramovice B⋌ 5 4 0 1 15:7  12
4. Mezno B⋌ 5 3 1 1 16:6  10
5. Neustupov⋌ 5 3 0 2 15:6   9
6. Miličín B⋌ 5 2 1 2 13:11  7
7. Ratměřice B⋌ 5 2 1 2 11:18  7
8. Bystřice B⋌ 5 2 0 3  8:11  6
9. Heřmaničky B⋌ 5 2 0 3  8:16  6
10. Velíš B⋌ 5 1 0 4 11:17  3
11. Jankov B⋌ 5 1 0 4  3:27  3
12. SK Přestavlky⋌ 5 0 1 4  2:19  1

IV. C třída

Čechtice A - Ostředek B 4:1, Popovice B - Struhařov B 2:0, Chotýšany B - Teplýšovice C 4:3, Divišov B - Nesperská Lhota B 0:3, Kladruby - Radošovice 2:1, Tichonice B - Postupice B 5:0.

1. Myslič⋌ 4 4 0 0 21:5  12
2. Čechtice A⋌ 5 4 0 1 19:6  12
3. Popovice B⋌ 4 4 0 0 17:5  12
4. Chotýšany B⋌ 5 4 0 1 16:6  12
5. Kladruby⋌ 4 3 0 1 18:5   9
6. Radošovice⋌ 5 3 0 2 15:9   9
7. Teplýšovice C⋌ 5 2 0 3 15:12  6
8. Struhařov B⋌ 5 2 0 3  5:7   6
9. Divišov B⋌ 4 1 0 3 10:14  3
10. Tichonice B⋌ 4 1 0 3  8:17  3
11. Ostředek B⋌ 5 1 0 4  9:25  3
12. Nesp. Lhota B⋌ 5 1 0 4  5:26  3
13. Postupice B⋌ 5 0 0 5  7:28  0

IV. D třída

Čechtice B - Hulice 0:8, Pravonín B - Miřetice B 1:7, Trhový Štěpánov B - Křivsoudov B 6:0, Keblov - Libouň 1:5, Louňovice B - Blaník Načeradec 0:2, Kamberk - Zdislavice B 2:1, Vracovice - Dolní Kralovice B 0:4.

1. Libouň⋌ 5 5 0 0 20:7  15
2. Tr. Štěpánov B⋌ 5 4 0 1 20:6  12
3. Hulice⋌ 5 4 0 1 17:6  12
4. D. Kralovice B⋌ 5 4 0 1 14:6  12
5. Zdislavice B⋌ 5 3 0 2 13:10  9
6. Křivsoudov B⋌ 5 3 0 2 10:13  9
7. Kamberk⋌ 5 2 1 2  7:11  7
8. Bl. Načeradec⋌ 5 2 0 3 10:8   6
9. Miřetice B⋌ 5 2 0 3 10:12  6
10. Keblov⋌ 5 2 0 3 11:14  6
11. Pravonín B⋌ 5 2 0 3 10:14  6
12. Vracovice⋌ 5 1 1 3  6:15  4
13. Louňovice B⋌ 5 0 0 5  5:14  0
14. Čechtice B⋌ 5 0 0 5  5:22  0

OP dorost

Dolní Kralovice - Vrchotovy Janovice 1:9, Úročnice - Neveklov 0:3, Divišov - Čerčany 3:1, Lešany - Sokol Přestavlky 3:5, Pravonín - Čechtice 1:1.

1. Vr. Janovice ⋌ 5 5 0 0 27:4  15
2. So. Přestavlky⋌ 4 3 0 1 13:6   9
3. Divišov⋌ 5 3 0 2  8:8   9
4. Pravonín⋌ 5 2 2 1  8:7   8
5. Benešov C⋌ 4 2 1 1 17:5   7
6. Neveklov⋌ 4 2 1 1  9:5   7
7. Úročnice⋌ 5 1 3 1  9:11  6
8. Čechtice⋌ 4 1 2 1  7:6   5
9. Čerčany⋌ 4 1 1 2  8:16  4
10. Lešany⋌ 5 0 0 5  7:22  0
11. D. Kralovice⋌ 5 0 0 5  4:27  0

OS dorost

Struhařov - Radošovice 5:0, Kamberk - Ratměřice 2:2, Trhový Štěpánov - Olbramovice 4:4, Chocerady - Chotýšany 11:1, Vlašim B - Drachkov 3:0 kontumačně.

1. Vlašim B⋌ 4 4 0 0 18:4  12
2. Struhařov⋌ 4 4 0 0 17:4  12
3. Chocerady⋌ 4 3 0 1 33:7   9
4. Olbramovice⋌ 4 2 1 1 15:9   7
5. Chotýšany⋌ 4 2 0 2 12:20  6
6. Kamberk⋌ 4 1 1 2 13:10  4
7. Ratměřice⋌ 4 1 1 2  9:11  4
8. Tr. Štěpánov⋌ 4 1 1 2  8:14  4
9. Radošovice⋌ 4 0 0 4  1:21  0
10. Drachkov⋌ 4 0 0 4  2:28  0

OP starší žáci

Dolní Kralovice - Úročnice 2:2, Lešany - Poříčí 0:1, Miličín - Olbramovice 1:6, Ratměřice - Jablonná 2:1, Teplýšovice - Pyšely 5:1.

1. Teplýšovice⋌ 4 4 0 0 20:2  12
2. D. Kralovice⋌ 4 2 2 0 14:5   8
3. Poříčí ⋌4 2 2 0  6:3   8
4. Olbramovice⋌ 4 2 1 1 15:6   7
5. Ratměřice⋌ 4 2 1 1  6:5   7
6. Pyšely⋌ 4 2 1 1  9:9   7
7. Jablonná ⋌ 4 1 0 3  6:12  3
8. Miličín⋌ 4 1 0 3  5:13  3
9. Úročnice⋌ 4 0 1 3  4:14  1
10. Lešany⋌ 4 0 0 4  3:19  0

OS starší žáci

Maršovice - Popovice 3:1, Bystřice - Pravonín 2:7, Krhanice - Vlašim B 5:0, Tichonice - Heřmaničky 8:0, Křivsoudov - Čechtice 0:3.

1. Tichonice⋌ 4 4 0 0 25:0  12
2. Krhanice⋌ 4 3 1 0 19:4  10
3. Pravonín⋌ 4 3 1 0 19:7  10
4. Bystřice⋌ 4 3 0 1 14:10  9
5. Vlašim B⋌ 4 2 0 2 14:9   6
6. Maršovice⋌ 4 2 0 2 10:16  6
7. Čechtice⋌ 4 1 0 3  8:10  3
8. Popovice⋌ 4 0 1 3  3:12  1
9. Křivsoudov⋌ 4 0 1 3  3:18  1
10. Heřmaničky⋌ 4 0 0 4  0:29  0

OP mladší žáci 7+1

Mezno - Poříčí 3:0, Postupice - Soběhrdy 23:0, Bílkovice - Velíš 15:0, Vrchotovy Janovice - Zdislavice 6:3, Sedlčany B - Trhový Štěpánov 9:0, Teplýšovice - Kondrac 5:2.

1. Postupice⋌ 5 5 0 0 58:5  15
2. Bílkovice⋌ 5 5 0 0 51:3  15
3. Mezno⋌ 5 5 0 0 32:6  15
4. Sedlčany B⋌ 4 4 0 0 26:6  12
5. Vr. Janovice ⋌ 5 4 0 1 17:13 12
6. Soběhrdy ⋌ 4 2 0 2  5:32  6
7. Poříčí ⋌ 4 1 1 2  7:6   4
8. Teplýšovice⋌ 4 1 0 3 11:18  3
9. Zdislavice⋌ 5 1 0 4 13:38  3
10. Velíš⋌ 5 1 0 4  9:47  3
11. Neveklov⋌ 4 0 1 3  5:12  1
12. Kondrac⋌ 5 0 0 5 10:28  0
13. Tr. Štěpánov⋌ 5 0 0 5  4:34  0

OP přípravka

Vlašim A - Votice 10:0, SK Načeradec - Benešov A 1:1, Vlašim B - Teplýšovice 3:8, Benešov B - Týnec 8:0. Dohrávka: Benešov B - Bílkovice 8:3.

1. Benešov A⋌ 4 3 1 0 33:3  10
2. Vlašim A⋌ 4 3 0 1 24:5   9
3. Sedlec-Prčice⋌ 3 3 0 0 15:3   9
4. SK Načeradec⋌ 3 2 1 0 13:2   7
5. Benešov B⋌ 3 2 0 1 18:6   6
6. Teplýšovice⋌ 4 2 0 2 17:18  6
7. Vlašim B⋌ 4 1 1 2 10:35  4
8. Bílkovice⋌ 3 1 0 2 11:14  3
9. Votice⋌ 4 1 0 3  7:23  3
10. Nespeky⋌ 4 0 1 3  3:22  1
11. Týnec⋌ 4 0 0 4  3:23  0

OS přípravka

Kosova Hora - Chocerady 7:0, Bystřice - Benešov C 3:3, Krhanice - Olbramovice 1:5, Struhařov - Úročnice 2:2, Pyšely - Týnec B 3:0, Křivsoudov - Čechtice 1:5.

1. Benešov C⋌ 4 3 1 0 17:8  10
2. Čechtice⋌ 4 3 0 1 11:3   9
3. Chocerady⋌ 4 3 0 1 12:12  9
4. Bystřice⋌ 4 2 2 0 13:5   8
5. Týnec ⋌ 4 2 1 1 15:5   7
6. Kosova Hora⋌ 4 2 0 2 26:7   6
7. Olbramovice⋌ 4 2 0 2  8:8   6
8. Křivsoudov⋌ 4 1 1 2 18:12  4
9. Pyšely⋌ 4 1 1 2  8:10  4
10. Úročnice⋌ 4 0 2 2  4:24  2
11. Krhanice⋌ 4 0 1 3  3:16  1
12. Struhařov⋌ 4 0 1 3  2:27  1

OP Přípravka 5 + 1

Maršovice - Kondrac 20:2, Tichonice B - Tichonice A 3:9, Postupice - Soběhrdy 7:2, Pravonín - Trhový Štěpánov 3:4.

1. Maršovice⋌ 4 4 0 0 41:6  12
2. Postupice⋌ 3 3 0 0 19:3   9
3. Miřetice⋌ 3 2 0 1 13:18  6
4. Tr. Štěpánov  4 2 0 2  7:15  6
5. Kondrac⋌ 4 2 0 2 19:31  6
6. Pravonín⋌ 3 1 0 2 13:12  3
7. Tichonice ⋌ 4 1 0 3 15:21  3
8. Soběhrdy⋌ 4 1 0 3  9:21  3
9. Tichonice ⋌ 3 0 0 3  6:15  0

OP mladší přípravka

Pecerady B - Nespeky B 9:1, Nespeky A - Sedlčany 1:5, Benešov - Vlašim B 4:2, Teplýšovice - Vlašim A 1:20.

1. Vlašim A⋌ 3 3 0 0 30:2  9
2. Sedlčany⋌ 3 3 0 0 28:2  9
3. Benešov⋌ 4 3 0 1 27:6  9
4. Vlašim B⋌ 3 2 0 1 27:5  6
5. Pecerady A⋌ 3 2 0 1 16:6  6
6. Nespeky A⋌ 4 1 0 3  6:14 3
7. Teplýšovice⋌ 4 1 0 3 13:34 3
8. Pecerady B⋌ 4 1 0 3 13:51 3
9. Nespeky B⋌ 4 0 0 4  3:43 0

Autor: Pavel Šimáček

21.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Masopustní veselí se nevyhnulo ani městysi pod Blaníkem.
9

OBRAZEM: Masky vítaly jaro pod Blaníkem

Vášní Aleny Jenšíkové je kamberské Muzeum venkova.
5

Muzeum venkova ukrývá rodinné poklady z bývalé továrničky

OBRAZEM: Při masopustním putování je důležité pečlivě rozložit síly

Maršovice – Pojedenácté se v režii ochotníků ze Zornice konal maršovický masopust. Počet masek tentokrát předčil jubilejní oslavy a bylo jich možná více, než padesát. Proti loňsku dorazili na koních tři mušketýři a v dodávce přišla o lásce a míru diskutovat také parta hippies.

Benešovští záchranáři by následky terorismu zvládli nejlépe

Benešov – Dva dny trvala prověrka záchranářských posádek, které se musely postarat o oběti simulovaných teroristických útoků. Mezi profesionálními záchranáři, členy Červeného kříže, mediky, hasiči a vojáky si nejlépe vedli benešovští pracovníci Zdravotnické záchranné služby.

Nehoda komplikuje dopravu na mezinárodní silnici E55 u Olbramovic

Olbramovice - Dopravní nehoda dvou osobních aut dnes, v sobotu 25. února dopoledne, výrazně omezila dopravu v Olbramovicích na mezinárodní silnici E55. Na místě zasahují hasiči a kvůli zraněným i zdravotničtí záchranáři.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies