VYBERTE SI REGION

Přinášíme první okresní fotbalové výsledky

Benešovsko - Aktuálně přinášíme první fotbalové výsledky v ročníku 2009/2010.

22.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Pavel Šimáček

Okresní přebor

Olbramovice – Divišov 3:3 (2:1), M. Brejla 2, Čekal - Vávra 2, Stibůrek, M. Bumbálek.

Neveklov – Pravonín 2:0 (1:0), Vitouš, Šeba.

Jírovice – Chotýšany 0:5 (0:2).

Úročnice – Zdislavice 2:1 (2:1), Peter, Hošek - Kubálek.

Čerčany – Teplýšovice B 1:2 (0:2).

Miřetice – Votice B 2:4 (0:2)

Vrchotovy Janovice – Struhařov 3:0 (2:0), Sochůrek 2, Linhart.

III. A třída

Zaječice – Václavice 8:3 (6:1).

Krhanice – Mezno 1:2 (1:1), Moudrý - Kromka, Pígl.

Miličín – Týnec B 3:5.

Nespeky B – Sokol Přestavlky 1:4 (0:1).

Chocerady B – Drachkov 3:2 (0:0), Kůdela 2, Buťa - Kubálek, Tůma.

Bystřice – Lešany 6:0 (4:0), Sázavský 2, O. Vondruška, T. Vondruška, Zdražil, Orna.

Soběhrdy – Ostředek 1:1 (0:0), Šašek - Florián.

III. B třída

Tichonice – Libež 2:3 (1:0).

Dolní Kralovice – Popovice 3:1 (2:0).

Postupice – Kondrac B 7:2 (5:1), Chudlářský 2, Zeman 2, Kunc, Šetek, Vesecký - O. Zvára, Kovařík.

Křivsoudov – Nesperská Lhota 3:2 (3:1).

SK Načeradec – Jankov 3:0 (1:0), M. Suchopár, Jeništa, Šanda.

Velíš – Bílkovice 1:1 (0:1), Kocourek - Růžička.

Louňovice – Ratměřice 4:0.

IV. A třída

Bukovany – Václavice B 5:1.

Pecerady – Křečovice 3:2 (1:1), Barek 2, Kolek - Šembera, Rezek.

Netvořice – Neveklov B 6:0.

Maršovice B – Jablonná 5:3.

Úročnice B – Soběhrdy B 2:3.

Čerčany B – Poříčí B 3:1.

IV. B třída

Miličín B – Jankov B 1:0.

Mezno B – Budenín 2:1 (1:0), Hrdinka, Velíšek - Jindra.

Ratměřice B – Bystřice B 2:0 (1:0), Janouš, Rybáček.

Olbramovice B – SK Přestavlky 2:0 (0:0), M. Kaprálek 2.

Neustupov – Heřmaničky 5:0 (2:0).

Sedlec–Prčice B – Velíš B 5:0 (1:0), Šetina, Vlk, Hedvik, Boubalík, Müller.

IV. C třída

Divišov B – Myslič 3:4 (2:3).

Kladruby – Tichonice B 9:1 (6:0).

Struhařov B – Ostředek B 4:1.

Teplýšovice C – Nesperská Lhota B 6:1 (3:0).

Čechtice A – Radošovice 1:4 (1:1).

Chotýšany B – Postupice B 4:0 (3:0).

IV. D třída

Louňovice B – Kamberk 2:3 (2:2).

Miřetice B – Hulice 0:2 (0:1).

Křivsoudov B – Libouň 1:6 (1:1).

Čechtice B – Blaník Načeradec 1:5 (0:3).

Trhový Štěpánov B – Zdislavice B 5:2 (3:0).

Pravonín B – Dolní Kralovice B 5:0 (3:0).

Keblov – Vracovice 5:2.

Autor: Pavel Šimáček

22.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Víkendové bruslení na ledu Konopišťského rybníku.
14

Po několika letech se opět bruslí pod zámkem

Muž podezřelý z krádeže mobilního telefonu.

Žena si položila telefon vedle sebe a přišla o něj

Epidemie chřipky karneval v Jankově nezmařila

Jankov - Radnice, základní škola, školka a dobrovolní hasiči uspořádali dětský karneval v sále obecního domu, přestože se pořadatelé obávali nízké účasti kvůli chřipce.

Obyvatelé osady s návrhem na změnu trasy dálnice neuspěli

Šebáňovice -  Požadavku obyvatel osady u Vrchotových Janovic, aby připravovaná dálnice D3 byla trasovaná dál od domů a navrhovaná protihluková stěna prodloužená, Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) nevyhoví.

Výročí rodinného centra oslaví karnevalem

Votice – Rodinné centrum Oříšek slaví třetí výročí provozu. Hlavní oslava se odehraje v úterý 24. ledna od 15.30 v multifunkčním centru v Husově ulici. „Budu ráda, když výročí přijdete oslavit s námi. Karnevalová maska není podmínkou," pozvala Anna Zamazalová z RC Oříšek.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies