VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky víkendových futsalových zápasů

Benešov, Neveklov/ Okresní přebor, 1. třída i 2. třída měly na programu první novoroční futsalový víkend

6.1.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Lukáš Suchý

OKRESNÍ PŘEBOR

Žejdlík pokračuje bez ztráty, lehce přehrál oslabené Tempo, pak otočil nepříznivý stav s Václavicema a porazil i Tenisáky. Tři výhry si připsaly i Olbramovice, překvapivě jednoznačně porazily Tenisáky, stejně dopadly i Václavice a Tempo, navíc inkasovaly pouhé dvě branky. Naopak bez bodu zůstalo torzo Tempa, zejména je bude mrzet žalostná koncovka s Gogem.


Sestava dne: M.Malík (Olbramovice) – D.Lizák (Žejdlík), M.Strnad ml. (Žejdlík), L.Brejla (Olbramovice), L.Zoubek (Tenisáci)

Gogo Bn - FK V.Václavice 3 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí:
Mrázek Zdeněk, Chaloupka Jiří . Branky: 17. Šlejmar Jakub (Kuneš Jaroslav), 35. Vesecký Aleš (Šlejmar Jakub), 36. Vesecký Aleš (Soukup Michal) - 8. Bartoš Josef (Šindelář Petr), 9. Rezek Milan (Jíša Miroslav), 16. Bartoš Josef (Rezek Milan), 29. Vlach David, 34. Bartoš Josef (Rezek Milan), ŽK: Pohůnek Jiří

Gogo Bn: Soukup Michal, Vesecký Aleš, Kuneš Jaroslav, Čaloun Libor, Pohůnek Jiří, Šlejmar Jakub, Pohan Karel, Tůma Josef, Bervida Petr
FK V.Václavice: Donát Martin, Bartoš Josef, Šindelář Petr, Kříž Josef, Jíša Miroslav, Vlach David, Rezek Milan, Drazdík Jaroslav, Rosenvald Tomáš

Nejlepší hráč: J.Bartoš (Václavice)

MK S.Žejdlík Bn - FC Tempo Bn 7 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí
: Chaloupka Jiří, Kohl Martin . Branky: 10. Strnad Miloslav ml., 19. Čapek Milan (Lizák Dušan), 21. Janda Ladislav (Lizák Dušan), 23. Čapek Milan (Lizák Dušan), 26. Janda Ladislav (Lizák Dušan), 28. Lizák Dušan (Janda Ladislav), 34. Lizák Dušan (Janda Ladislav) - 16. Němec Petr (Klabík Pavel)

MK S.Žejdlík Bn: Šiška Václav, Král Marian, Strnad Miloslav ml., Čapek Milan, Skiba Václav, Janda Ladislav, Lizák Dušan, Bubák Robert, Magnus Jiří
FC Tempo Bn: Boťa Josef, Klabík Pavel, Hampl Milan, Klepl Martin, Němec Petr, Macháček Petr

Nejlepší hráč: D.Lizák (Žejdlík)

T.Olbramovice - Tenisáci Bn 4 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí
: Kohl Martin, Mrázek Zdeněk . Branky: 11. Brejla Martin (Helma Martin), 17. Pospíšil Libor (Karda Miroslav), 19. Kára Martin, 32. Brejla Martin

T.Olbramovice: Malík Michal, Helma Martin, Karda Miroslav, Brejla Martin, Kára Martin, Havlík Jiří, Pospíšil Libor, Helma Tomáš
Tenisáci Bn: Stibůrek David, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Kupsa Vítězslav, Kořínek Josef, Pivoňka Miloslav, Božovský David, Koblasa Petr, Jíša Pavel, Sysel František

Nejlepší hráč: D.Stibůrek (Tenisáci)

FK V.Václavice - MK S.Žejdlík Bn 4 : 6 (3 : 4)
Rozhodčí
: Mrázek Zdeněk Chaloupka Jiří . Branky: 1. Jíša Miroslav (Kříž Josef), 7. Rosenvald Tomáš (Donát Martin), 13. Šindelář Petr (Bartoš Josef), 22. Jíša Miroslav - 9. Strnad Miloslav ml. (Skiba Václav), 10. Strnad Miloslav ml. (Čáp David), 11. Čapek Milan (Bubák Robert), 18. Strnad Miloslav ml., 21. Čapek Milan (Bubák Robert), 39. Strnad Miloslav ml. (Čáp David), ŽK: Rosenvald Tomáš

FK V.Václavice: Donát Martin, Bartoš Josef, Šindelář Petr, Kříž Josef, Jíša Miroslav, Vlach David, Rezek Milan, Drazdík Jaroslav, Rosenvald Tomáš
MK S.Žejdlík Bn: Šiška Václav, Král Marian, Strnad Miloslav ml., Čapek Milan, Skiba Václav, Janda Ladislav, Lizák Dušan, Bubák Robert, Magnus Jiří, Čáp David

Nejlepší hráč: M.Strnad ml. (Žejdlík)

FC Tempo Bn - Gogo Bn 2 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí:
Chaloupka Jiří, Kohl Zdeněk . Branky: 13. Macháček Petr, 31. Boťa Josef (Macháček Petr) - 22. Pohan Karel (Vesecký Aleš), 30. Vesecký Aleš (Soukup Michal), 39. Šlejmar Jakub (Vesecký Aleš), ŽK: Němec Petr - Pohan Karel

FC Tempo Bn: Brandner Martin, Klabík Pavel, Boťa Josef, Hampl Milan, Němec Petr, Hájek František, Macháček Petr
Gogo Bn: Soukup Michal, Vesecký Aleš, Kuneš Jaroslav, Čaloun Libor, Pohůnek Jiří, Šlejmar Jakub, Tůma Josef, Pohan Karel, Bervida Petr

Nejlepší hráč: P.Klabík (Tempo)

MK S.Žejdlík Bn - Tenisáci Bn 5 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí
: Kohl Zdeněk, Mrázek Zdeněk . Branky: 6. Bubák Robert (Lizák Dušan), 8. Král Marian (Strnad Miloslav ml.), 14. Lizák Dušan (Strnad Miloslav ml.), 32. Lizák Dušan (Strnad Miloslav ml.), 35. Čáp David (Strnad Miloslav ml.) - 26. Mareš Václav (Zoubek Lukáš), 27. Zoubek Lukáš (Stibůrek David), 40. Zoubek Lukáš (Mareš Václav), ŽK: Král Marian - Stibůrek David

MK S.Žejdlík Bn: Magnus Jiří, Král Marian, Strnad Miloslav ml., Čapek Milan, Skiba Václav, Janda Ladislav, Lizák Dušan, Bubák Robert, Čáp David
Tenisáci Bn: Stibůrek David, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Kupsa Vítězslav, Kořínek Josef, Pivoňka Miloslav, Božovský David, Koblasa Petr, Jíša Pavel, Sysel František

Nejlepší hráč: L.Zoubek (Tenisáci)

FK V.Václavice - T.Olbramovice 1 : 5 (1 : 1)
Rozhodčí:
Mrázek Zdeněk, Chaloupka Jiří . Branky: 5. Rezek Milan - 16. Helma Martin (Havlík Jiří), 24. Pospíšil Libor, 31. Brejla Martin (Helma Martin), 35. Helma Tomáš (Karda Miroslav), 38. Havlík Jiří, ŽK: Kára Martin

FK V.Václavice: Donát Martin, Bartoš Josef, Šindelář Petr, Kříž Josef, Jíša Miroslav, Vlach David, Rezek Milan, Drazdík Jaroslav, Rosenvald Tomáš
T.Olbramovice: Malík Michal, Helma Martin, Brejla Martin, Karda Miroslav, Kára Martin, Havlík Jiří, Pospíšil Libor, Helma Tomáš

Nejlepší hráč: J.Havlík (Olbramovice)

Tenisáci Bn - Gogo Bn 10 : 0 (5 : 0)
Rozhodčí
: Chaloupka Jiř, Kohl Martin . Branky: 1. Zoubek Lukáš, 4. Zoubek Lukáš, 9. Sysel František (Koblasa Petr), 11. Jíša Pavel (Sysel František), 13. Zoubek Lukáš (Mareš Václav), 21. Zoubek Lukáš (Božovský David), 32. Božovský David (Zoubek Lukáš), 35. Sysel František (Zoubek Lukáš), 36. Zoubek Lukáš, 37. Sysel František (Zoubek Lukáš)

Tenisáci Bn: Stibůrek David, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Kupsa Vítězslav, Kořínek Josef, Božovský David, Koblasa Petr, Jíša Pavel, Sysel František
Gogo Bn: Soukup Michal, Vesecký Aleš, Kuneš Jaroslav, Čaloun Libor, Pohůnek Jiří, Šlejmar Jakub, Pohan Karel, Tůma Josef, Bervida Petr

Nejlepší hráči: L.Zoubek (Tenisáci)

FC Tempo Bn - T.Olbramovice 1 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí
: Kohl Martin (), Mrázek Zdeněk . Branky: 34. Hampl Milan (Sahula Tomáš) - 5. Helma Martin (Brejla Libor), 7. Helma Martin (Brejla Libor), 26. Brejla Libor (Karda Miroslav), 29. Karda Miroslav (Pospíšil Libor), 32. Helma Martin (Malík Michal), 34. Havlík Jiří (Pospíšil Libor)

FC Tempo Bn: Brandner Martin, Klabík Pavel, Boťa Josef, Hampl Milan, Němec Petr, Hájek František, Sahula Tomáš
T.Olbramovice: Malík Michal, Helma Martin, Brejla Libor, Karda Miroslav, Kára Martin, Havlík Jiří, Pospíšil Libor, Helma Tomáš, Tůma Jan

Nejlepší hráč: M.Helma (Olbramovice)

Tabulka

1. MK S.Žejdlík Bn 9 9 0 0 60: 21 27 ( 15)

2. Tenisáci Bn 9 7 0 2 54: 19 21 ( 12)

3. T.Olbramovice 9 7 0 2 42: 20 21 ( 12)

4. Rabbit OTS Bn 9 6 1 2 36: 30 19 ( 4)

5. Best Bn 9 5 0 4 44: 31 15 ( 0)

6. Gogo Bn 9 5 0 4 35: 40 15 ( 0)

7. FK V.Václavice 9 4 0 5 50: 48 12 ( -3)

8. FC Tempo Bn 9 4 0 5 29: 33 12 ( -3)

9. M.S.Neveklov 9 3 0 6 35: 47 9 ( -6)

10. Ď.Jablonná 9 2 0 7 38: 54 6 ( -6)

11. U.Okrouhlice 9 1 1 7 23: 50 4 (-11)

12. TJ Bystřice 9 0 0 9 20: 73 0 (-15)

Tabulka střelců

Zoubek Lukáš (Tenisáci Bn) 20, Strnad Miloslav ml. (MK S.Žejdlík Bn) 13, Krch Miloš (Ď.Jablonná) 12, Šindelář Petr (FK V.Václavice) 12, Čáp David MK (S.Žejdlík Bn) 11, Šlejmar Jakub (Gogo Bn) 11, Topol Jaroslav (Ď.Jablonná) 11, Vilímek Martin (TJ Bystřice) 11, Zadražil Filip (M.S.Neveklov) 10, Bartoš Josef (FK V.Václavice) 9, Čapek Milan (MK S.Žejdlík Bn) 9

Trest si odstáli

M.Vilímek (Bystřice – ČK za 2 ŽK)
J.Mrkvička (OTS)
M.Brandner (Tempo)
F.Hájek (Tempo)

1.TŘÍDA

Plný počet bodů si připsali Dragouni, rozdrtili Kobry Vlašim, a poté přehráli Devils i R.S.Vlašim. Probouzí se Tisem, po remíze s R.S.Vlašim, měli více štěstí s Devilsem i Kobrami Vlašim. První body si připsaly i Bukovany, porazily R.S.Vlašim a rozešly se smírně s Kobrami Vlašim. 100 branku Bukovan vstřelil T.Kreps. Svou 100 branku vstřelil dragounský kanonýr R.Vrkoslav.


Sestava dne: J.Vlček (Dragouni) – J.Matuška (Devils), J.Hlaváč (Tisem), P.Stanka (Dragouni), P.Daněk (Dragouni)

TJ S.Bukovany - Devils Utd. Bn 1 : 2 (0 : 1)
Rozhodč
í: Hocek Josef (), Novák Miloslav . Branky: 38. Pazdera Tomáš (Kreps Tomáš) - 10. Veselý Jan (Veselý Ondřej), 22. Matuška Jan (Slabý Petr)

TJ S.Bukovany: Vašák Lukáš, Kreps Tomáš, Bezouška Slavomír, Chrpa Martin, Pazdera Tomáš, Doležal Jakub, Kudrna Jan, Kubásek Vojtěch, Paňák Miroslav
Devils Utd. Bn: Kašpar Jan, Matuška Jan, Veselý Ondřej, Říha Radek, Veselý Jan, Slabý Petr, Mareš Ondřej

Nejlepší hráč: O.Veselý (Devils)

FC Tisem - R.S. Vlašim 3 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí
: Hocek Josef, Žarnecki Robert . Branky: 22. Chlumský Martin (Šach Petr), 26. Mrha Radek (Vaněček Dušan), 30. Chlumský Martin (Šach Petr) - 12. Houdek Petr (Žirovnický Martin), 19. Kašpar Michal, 31. Kašpar Michal (Martínek Miloš)
FC Tisem: Havránek Milan, Mrha Radek, Mrha Václav, Váňa Marcel, Chlumský Martin, Vaněček Dušan, Hlaváč Jaroslav, Šach Petr
R.S. Vlašim: Vacek Tomáš, Martínek Miloš, Kubín Michal, Kubín Martin, Kašpar Michal, Pohorský Jan, Karmazín Jakub, Houdek Petr, Žirovnický Martin

Nejlepší hráč: M.Váňa (Tisem)

Dragouni Bn - Kobry Vlašim 8 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí
: Novák Miloslav, Hocek Josef . Branky: 1. Sedlák Daniel (Stanka Petr), 4. Vrkoslav Roman, 7. Stanka Petr (Sedlák Daniel), 10. Vrkoslav Roman, 19. Daněk Petr, 28. Unger Petr (Dostál Ladislav), 29. Stanka Petr (Sedlák Daniel), 39. Stanka Petr (Unger Petr) - 30. Zrna Roman

Dragouni Bn: Vlček Jiří, Unger Petr, Sedlák Daniel, Ludvík Petr, Antoš Miroslav, Daněk Petr, Vrkoslav Roman, Brzoňa David, Stanka Petr, Dostál Ladislav
Kobry Vlašim: Laur Zdeněk, Zrna Roman, Vobecký Petr, Kratochvíl Zdeněk, Sedmík Jaromír, Krása Dušan, Machovský Patrik, Jeništa Jakub

Nejlepší hráč: P.Stanka (Dragouni)

Devils Utd. Bn - FC Tisem 1 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí
: Hocek Josef, Žarnecki Robert . Branky: 24. Říha Radek (Veselý Ondřej) - 8. Šach Petr, 36. Hlaváč Jaroslav

Devils Utd. Bn: Říha Jan, Matuška Jan, Veselý Jan, Slabý Petr, Říha Radek, Veselý Ondřej, Kašpar Jan
FC Tisem: Havránek Milan, Chlumský Martin, Mrha Radek, Mrha Václav, Váňa Marcel, Vaněček Dušan, Hlaváč Jaroslav, Šach Petr

Nejlepší hráč: M.Váňa (Tisem)

R.S. Vlašim - TJ S.Bukovany 2 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí
: Hocek Josef, Novák Miloslav . Branky: 23. Karmazín Jakub (Houdek Petr), 31. Kubín Michal (Žirovnický Martin) - 15. Kreps Tomáš, 19. Kreps Tomáš, 25. Paňák Miroslav (Bezouška Slavomír)

R.S. Vlašim: Vacek Tomáš, Martínek Miloš, Kubín Michal, Kubín Martin, Kašpar Michal, Pohorský Jan, Houdek Petr, Žirovnický Martin, Sehnal Petr, Karmazín Jakub
TJ S.Bukovany: Vašák Lukáš, Kreps Tomáš, Chrpa Martin, Doležal Jakub, Kubásek Vojtěch, Paňák Miroslav, Bezouška Slavomír

Nejlepší hráč: T.Kreps (Bukovany)

FC Tisem - Kobry Vlašim 4 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí
: Novák Miloslav, Žarnecki Robert . Branky: 4. Mrha Radek, 17. Vaněček Dušan (Šach Petr), 21. Hlaváč Jaroslav (Chlumský Martin), 32. Šach Petr (Havránek Milan) - 4. Jeništa Jakub (Vobecký Petr), 18. Vobecký Petr (Jeništa Jakub), 31. Jeništa Jakub (Kratochvíl Zdeněk), ŽK: Mrha Radek - Jeništa Jakub

FC Tisem: Havránek Milan, Chlumský Martin, Mrha Radek, Mrha Václav, Váňa Marcel, Vaněček Dušan, Hlaváč Jaroslav, Šach Petr
Kobry Vlašim: Laur Zdeněk, Zrna Roman, Vobecký Petr, Kratochvíl Zdeněk, Sedmík Jaromír, Krása Dušan, Machovský Patrik, Jeništa Jakub

Nejlepší hráč: M.Havránek (Tisem)

Devils Utd. Bn - Dragouni Bn 3 : 6 (2 : 0)
Rozhodčí
: Žarnecki Robert, Novák Miloslav . Branky: 12. Matuška Jan (Veselý Ondřej), 19. Matuška Jan, 38. Matuška Jan (Veselý Ondřej) - 21. Stanka Petr (Ludvík Petr), 25. Stanka Petr (Daněk Petr), 30. Daněk Petr (Antoš Miroslav), 31. Daněk Petr (Stanka Petr), 32. Vrkoslav Roman, 36. Unger Petr (Stanka Petr), ŽK: Veselý Jan

Devils Utd. Bn: Kašpar Jan, Matuška Jan, Veselý Jan, Veselý Ondřej, Říha Jan, Slabý Petr, Mareš Ondřej, Říha Radek
Dragouni Bn: Vlček Jiří, Unger Petr, Sedlák Daniel, Ludvík Petr, Antoš Miroslav, Daněk Petr, Vrkoslav Roman, Brzoňa David, Stanka Petr, Dostál Ladislav

Nejlepší hráč: J.Vlček (Dragouni)

Kobry Vlašim - TJ S.Bukovany 2 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí
: Žarnecki Robert, Novák Miloslav . Branky: 7. Sedmík Jaromír (Jeništa Jakub), 21. Zrna Roman - 13. Bezouška Slavomír, 15. Chrpa Martin

Kobry Vlašim: Laur Zdeněk, Zrna Roman, Vobecký Petr, Kratochvíl Zdeněk, Sedmík Jaromír, Jeništa Jakub, Krása Dušan
TJ S.Bukovany: Vašák Lukáš, Kreps Tomáš, Bezouška Slavomír, Chrpa Martin, Pazdera Tomáš, Doležal Jakub, Kudrna Jan, Kubásek Vojtěch, Paňák Miroslav

Nejlepší hráč: L.Vašák (Bukovany)

R.S. Vlašim - Dragouni Bn 5 : 6 (2 : 2)
Rozhodčí
: Žarnecki Robert, Novák Miloslav . Branky: 12. Sehnal Petr (Kašpar Michal), 20. Sehnal Petr, 33. Kašpar Michal, 35. Kubín Michal, 39. Pohorský Jan - 1. Dostál Ladislav (Stanka Petr), 3. Daněk Petr (Stanka Petr), 22. Sedlák Daniel (Vrkoslav Roman), 24. Unger Petr (Stanka Petr), 35. Daněk Petr (Vrkoslav Roman), 37. Daněk Petr

R.S. Vlašim: Vacek Tomáš, Kašpar Michal, Kubín Michal, Kubín Martin, Pohorský Jan, Houdek Petr, Žirovnický Martin, Sehnal Petr
Dragouni Bn: Vlček Jiří, Unger Petr, Sedlák Daniel, Ludvík Petr, Antoš Miroslav, Daněk Petr, Vrkoslav Roman, Brzoňa David, Stanka Petr, Dostál Ladislav

Nejlepší hráč: P.Daněk (Dragouni)


Tabulka

1. FK Mrač 9 6 2 1 41: 25 20 ( 5)

2. PTFA Bn 9 6 2 1 36: 25 20 ( 8)

3. Tenisáci Bn B 9 6 1 2 34: 18 19 ( 4)

4. Eltsen Bn 9 5 1 3 40: 31 16 ( 1)

5. Devils Utd. Bn 9 5 1 3 28: 25 16 ( 1)

6. FC Tisem 9 5 1 3 26: 26 16 ( 4)

7. TSV Mezihoří 9 4 2 3 36: 27 14 ( -1)

8. Dragouni Bn 9 4 2 3 43: 41 14 ( 5)

9. R.S. Vlašim 9 2 2 5 32: 35 8 ( -7)

10. Buldoci Bn 9 2 0 7 22: 42 6 ( -9)

11. TJ S.Bukovany 9 1 1 7 18: 37 4 (-11)

12. Kobry Vlašim 9 0 1 8 26: 50 1 ( -8)

Tabulka střelců

Kuchařík Jan (PTFA Bn) 16, Zoubek Lukáš (Tenisáci Bn B) 16, Páv Ondřej (FK Mrač) 14, Pelikán Karel (Buldoci Bn) 11, Říha Radek (Devils Utd. Bn) 11, Babický Michal (TSV Mezihoří) 10, Januš Jan (Eltsen Bn) 10, Jeništa Jakub (Kobry Vlašim) 10, Sedlák Daniel (Dragouni Bn) 10, Daněk Petr (Dragouni Bn) 9, Stanka Petr (Dragouni Bn) 8


2.TŘÍDA

Plný počet bodů si připsaly rezerva Mrače, nejprve smetla Bruins, a porazila i Chotýšany a rezervu Bystřice. Stejně úspěšná byla i Deratizace, po úvodní výhře nad rezervou Bystřice rozstřílela svého odvěkého rivala Bruins a přehrála i Chotýšany. Bez bodu zůstala jen rezerva Bystřice. 700 branku rezervy Mrače vstřelil O.Páv. 700 branku Deratizace vstřelil Mir.Kohoutek ml.

Sestava dne: P.Majer (Mrač B) – M.Podhorský, Mir.Kohoutek (oba Deratizace), O.Páv (Mrač B), D.Bartůšek (Bystřice B)

TJ Bystřice B - FK V.Václavice B 1 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí
: Svobodný Zdeněk, Košař Pavel . Branky: 12. Bartůšek Dominik - 13. Šich Ladislav (Dlouhý Jiří), 29. Kartňák Robert (Čožík Tomáš)

TJ Bystřice B: Kyncl Jiří, Zdražil Lukáš, Klika Pavel, Bartůšek Dominik, Kohoutek Luboš, Bešťák Martin, Hájek Josef, Kott Martin, Moták Jakub
FK V.Václavice B: Hašek Jakub, Vlach Jan, Kartňák Robert, Dlouhý Jiří, Havlíček Michal, Šich Ladislav, Hašek František, Čožík Tomáš, Jíša Václav

Nejlepší hráč: D.Bartůšek (Bystřice B)

PC Bruins Bn - FK Mrač B 0 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí
: Čermák Jan, Svobodný Zdeněk . Branky: - 10. Páv Ondřej (Sadílek Roman), 17. Dvořák Radek (Páv Ondřej), 19. Páv Ondřej, 27. Havelka Marek (Páv Jiří)

PC Bruins Bn: Sedlmaier Luboš, Siksa Petr, Stibůrek Jiří, Glomb Jiří, Frajták Ondřej, Kmotras Petr, Wainer Petr, Pazdera Jan
FK Mrač B: Majer Pavel, Sadílek Roman, Dvořák Radek, Baťcha Tomáš, Havelka Marek, Řepásek Michal, Pohunek Michal, Páv Ondřej, Páv Jiří, Braný David, Pospíšil Tomáš

Nejlepší hráč: O.Páv (Mrač B)

TBC Deratizace Bn - TJ Bystřice B 6 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí
: Košař Pavel, Čermák Jan . Branky: 6. Dvořák Michal (Kohoutek Miroslav), 17. Kohoutek Jakub, 21. Podhorský Miroslav (Štalmach Roman), 26. Žarnecki Robert (Štalmach Roman), 27. Dvořák Martin (Podhorský Miroslav), 28. Podhorský Miroslav - 7. Zdražil Lukáš, 13. Bartůšek Dominik (Zdražil Lukáš), 19. Hájek Josef (Bartůšek Dominik), 20. Bešťák Martin (Kohoutek Luboš), ŽK: Kohoutek Miroslav ml. - Kyncl Jiří

TBC Deratizace Bn: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Kohoutek Michal, Dvořák Martin, Dvořák Michal, Podhorský Miroslav, Žarnecki Robert, Štalmach Roman
TJ Bystřice B: Kyncl Jiří, Zdražil Lukáš, Klika Pavel, Bartůšek Dominik, Kohoutek Luboš, Bešťák Martin, Hájek Josef, Kott Martin, Moták Jakub

Nejlepší hráč: M.Podhorský (Deratizace)

FK V.Václavice B - PC Bruins Bn 2 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí
: Svobodný Zdeněk, Košař Pavel . Branky: 12. Kartňák Robert (Čožík Tomáš), 19. Kartňák Robert (Jíša Václav) - 13. Glomb Jiří, 15. Frajták Ondřej (Glomb Jiří), 29. Siksa Petr (Sedlmaier Luboš), ŽK: Wainer Petr

FK V.Václavice B: Hašek Jakub, Vlach Jan, Kartňák Robert, Dlouhý Jiří, Havlíček Michal, Šich Ladislav, Hašek František, Čožík Tomáš, Jíša Václav, Baťcha Jan
PC Bruins Bn: Sedlmaier Luboš, Glomb Jiří, Stibůrek Jiří, Pazdera Jan, Kmotras Petr, Frajták Ondřej, Siksa Petr, Wainer Petr

Nejlepší hráč: J.Glomb (Bruins)

FK Mrač B - 1.HT K.Chotýšany 4 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí
: Čermák Jan, Svobodný Zdeněk . Branky: 8. Sadílek Roman, 11. Páv Ondřej (Řepásek Michal), 16. Páv Ondřej (Havelka Marek), 30. Dvořák Radek (Páv Ondřej) - 12. Povolný Michal (Keseli Patrik), 17. Novotný Marek (Povolný Michal)

FK Mrač B: Majer Pavel, Sadílek Roman, Dvořák Radek, Havelka Marek, Řepásek Michal, Páv Ondřej, Páv Jiří, Braný David, Pospíšil Tomáš
1.HT K.Chotýšany: Keseli Patrik, Hlaváček Jaroslav, Tůma Miloš, Kuthan Petr, Holejšovský Josef, Straka Jiří, Novotný Marek, Hanibal Adam, Povolný Michal, Khandl Pavel

Nejlepší hráč: P.Majer (Mrač B)

PC Bruins Bn - TBC Deratizace Bn 1 : 9 (1 : 3)
Rozhodčí:
Košař Pavel, Čermák Jan . Branky: 2. Siksa Petr (Glomb Jiří) - 5. Kohoutek Miroslav (Kohoutek Miroslav ml.), 7. Kohoutek Miroslav (Štalmach Roman), 13. Kohoutek Miroslav ml. (Dvořák Michal), 21. Kohoutek Michal (Kohoutek Miroslav ml.), 23. Podhorský Miroslav (Kohoutek Miroslav), 24. Dvořák Martin (Podhorský Miroslav), 25. Podhorský Miroslav (Dvořák Martin), 27. Kohoutek Miroslav (Dvořák Michal), 29. Kohoutek Miroslav (Kohoutek Miroslav ml.)

PC Bruins Bn: Sedlmaier Luboš, Glomb Jiří, Stibůrek Jiří, Pazdera Jan, Kmotras Petr, Frajták Ondřej, Siksa Petr, Wainer Petr
TBC Deratizace Bn: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Kohoutek Michal, Dvořák Martin, Dvořák Michal, Žarnecki Robert, Podhorský Miroslav, Štalmach Roman

Nejlepší hráč: J.Kohoutek (Deratizace)

1.HT K.Chotýšany - FK V.Václavice B 5 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí
: Svobodný Zdeněk, Košař Pavel . Branky: 8. Kuthan Petr (Straka Jiří), 18. Kuthan Petr (Keseli Patrik), 25. Khandl Pavel (Kuthan Petr), 28. Khandl Pavel (Holejšovský Josef), 29. Hanibal Adam (Straka Jiří) - 11. Havlíček Michal (Vlach Jan), 19. Vlach Jan, 26. Jíša Václav, 28. Jíša Václav (Vlach Jan), ŽK: Holejšovský Josef, Khandl Pavel - Havlíček Michal

1.HT K.Chotýšany: Matoušek Milan, Hlaváček Jaroslav, Novotný Marek, Tůma Miloš, Kuthan Petr, Hanibal Adam, Holejšovský Josef, Povolný Michal, Khandl Pavel, Straka Jiří, Keseli Patrik
FK V.Václavice B: Hašek Jakub, Vlach Jan, Kartňák Robert, Dlouhý Jiří, Havlíček Michal, Šich Ladislav, Čožík Tomáš, Jíša Václav, Baťcha Jan

Nejlepší hráč: J.Hašek (Václavice B)

FK Mrač B - TJ Bystřice B 6 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí
: Čermák Jan, Svobodný Zdeněk . Branky: 2. Havelka Marek, 16. Páv Ondřej (Havelka Marek), 19. Dvořák Radek (Pospíšil Tomáš), 22. Páv Jiří (Řepásek Michal), 26. Páv Ondřej (Dvořák Radek), 27. Páv Jiří (Dvořák Radek) - 10. Bartůšek Dominik, 13. Bartůšek Dominik, ŽK: Kyncl Jiří

FK Mrač B: Majer Pavel, Sadílek Roman, Dvořák Radek, Havelka Marek, Řepásek Michal, Páv Jiří, Páv Ondřej, Braný David, Pospíšil Tomáš
TJ Bystřice B: Kyncl Jiří, Zdražil Lukáš, Klika Pavel, Bartůšek Dominik, Kohoutek Luboš, Bešťák Martin, Hájek Josef, Kott Martin, Moták Jakub

Nejlepší hráč: P.Majer (Mrač B)

TBC Deratizace Bn - 1.HT K.Chotýšany 6 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí
: Košař Pavel, Čermák Jan . Branky: 4. Podhorský Miroslav (Štalmach Roman), 12. Kohoutek Michal (Dvořák Martin), 17. Dvořák Martin (Podhorský Miroslav), 20. Kohoutek Miroslav ml., 22. Kohoutek Miroslav (Podhorský Miroslav), 30. Kohoutek Miroslav (Dvořák Martin) - 2. Povolný Michal (Straka Jiří), 25. Kuthan Petr (Povolný Michal)

TBC Deratizace Bn: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Kohoutek Michal, Dvořák Martin, Dvořák Michal, Podhorský Miroslav, Štalmach Roman, Žarnecki Robert
1.HT K.Chotýšany: Matoušek Milan, Hlaváček Jaroslav, Novotný Marek, Keseli Patrik, Kuthan Petr, Hanibal Adam, Holejšovský Josef, Povolný Michal, Tůma Miloš, Khandl Pavel, Straka Jiří

Nejlepší hráč: M.Podhorský (Deratizace)


Na plno bodovala Úročnice, po těsné výhře nad Rackem, přehrála rezervu Žejdlíku a na závěr rozstřílela R.J. Racek se po úvodní porážce s Úročnicí oklepal a porazil nejtěsnějším rozdílem Jokers i D.Pole. 800 branku Racku vstřelil M.Havelka.

Sestava dne: J.Jelínek (Úročnice) – A.Hromas, T.Kloud (oba Úročnice), O.Šitler (D.Pole), M.Havelka (Racek)

L.Úročnice - Racek 5 : 4 (4 : 3)
Rozhodčí
: Filip Jiří, Kyncl jiří . Branky: 1. Hromas Aleš, 7. Hromas Aleš (Vnouček Václav), 8. Pištěk Jaroslav, 13. Svoboda Tomáš, 24. Kloud Tomáš (Jelínek Jan) - 6. Párys Jan (Havelka Martin), 8. Havelka Martin, 9. Havelka Martin, 27. Hovorka Ondřej (Havelka Martin)

L.Úročnice: Jelínek Jan, Hromas Aleš, Svoboda Tomáš, Pištěk Jaroslav, Vycpálek Pavel, Kloud Tomáš, Vnouček Václav, Novotný Martin
Racek: Švejda Jiří, Hovorka Ondřej, Krampera Martin, Kubásek Milan, Kubásek Tomáš, Havelka Martin, Vilím Martin, Párys Jan

Nejlepší hráč: A.Hromas (Úročnice)

AFC Dl.Pole - R.J. Bn 2 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí
: Kyncl Jiří, Grund Zdeněk . Branky: 23. Kosina Petr (Lejček Roman), 26. Šitler Ondřej (Brejla Luboš) - 11. Říha Zbyněk (Müller Tomáš), 12. Müller Tomáš (Peter Jakub), 28. Peter Jakub, ŽK: Kulhánek Jakub

AFC Dl.Pole: Kočí Michal, Hruška Miroslav, Chrpa Jan, Pilát Jan, Brejla Luboš, Kočí Jiří, Šitler Ondřej, Lejček Roman, Kosina Petr
R.J. Bn: Krákora Jiří, Kůstka Zdeněk, Müller Tomáš, Macháček Jakub, Říha Zbyněk, Kulhánek Jakub, Peter Jakub, Roubík Michal

Nejlepší hráč: J.Peter (R.J.)

MK S.Žejdlík Bn B - L.Úročnice 1 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí
: Grund Zdeněk (), Filip Jiří . Branky: 22. Pumpr Michal (Král Marian) - 3. Svoboda Tomáš (Kloud Tomáš), 12. Vycpálek Pavel, 16. Kremina Vladislav (Hromas Aleš), 23. Hromas Aleš (Kloud Tomáš), ŽK: Vycpálek Pavel ČK: Mašata Jiří

MK S.Žejdlík Bn B: Vrbovec David, Mašata Jiří, Hvězda Petr, Pumpr Michal, Král Marian, Pančocha Luboš, Medek Jiří, Převrátil Martin, Janáček Michal
L.Úročnice: Jelínek Jan, Kremina Vladislav, Hromas Aleš, Svoboda Tomáš, Pištěk Jaroslav, Vycpálek Pavel, Kloud Tomáš, Vnouček Václav, Novotný Martin, Novák Tomáš

Nejlepší hráč: T.Svoboda (Úročnice)

Jokers Bn - Racek 0 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí
: Filip Jiří (), Kyncl Jiří . Branky: - 19. Hovorka Ondřej, ŽK: Síbrt Radek - Havelka Martin ČK: Svoboda Petr

Jokers Bn: Svoboda Petr, Šach Jaroslav, Síbrt Radek, Tyrner Tomáš, Horčička Michal, Kučera Jan, Šedivý Michal
Racek: Švejda Jiří, Hovorka Ondřej, Krampera Martin, Kubásek Milan, Kubásek Tomáš, Havelka Martin, Vilím Martin, Párys Jan, Stibůrek Ondřej

Nejlepší hráč: J.Švejda (Racek)

R.J. Bn - L.Úročnice 1 : 7 (1 : 1)
Rozhodčí
: Kyncl Jiří, Grund Zdeněk . Branky: 10. Müller Tomáš - 9. Novotný Martin, 16. Hromas Aleš (Kloud Tomáš), 18. Svoboda Tomáš, 22. Hromas Aleš (Kloud Tomáš), 25. Pištěk Jaroslav (Svoboda Tomáš), 28. Hromas Aleš (Kloud Tomáš), 29. Kloud Tomáš

R.J. Bn: Krákora Jiří, Peter Jakub, Müller Tomáš, Kůstka Zdeněk, Macháček Jakub, Říha Zbyněk, Kulhánek Jakub, Roubík Michal
L.Úročnice: Jelínek Jan, Kremina Vladislav, Hromas Aleš, Svoboda Tomáš, Pištěk Jaroslav, Vycpálek Pavel, Kloud Tomáš, Vnouček Václav, Novotný Martin

Nejlepší hráč: A.Hromas (Úročnice)

MK S.Žejdlík Bn B - AFC Dl.Pole 1 : 5 (0 : 1)
Rozhodčí
: Grund Zdeněk, Filip Jiří . Branky: 25. Janáček Michal - 3. Šitler Ondřej (Kosina Petr), 16. Šitler Ondřej, 20. Šitler Ondřej (Chrpa Jan), 21. Pilát Jan (Kosina Petr), 23. Šitler Ondřej

MK S.Žejdlík Bn B: Vrbovec David, Král Marian, Pančocha Luboš, Smutný David, Hvězda Petr, Převrátil Martin, Janáček Michal, Medek Jiří
AFC Dl.Pole: Škvor Pavel, Hruška Miroslav, Chrpa Jan, Pilát Jan, Kočí Jiří, Brejla Luboš, Šitler Ondřej, Lejček Roman, Kosina Petr

Nejlepší hráč: O.Šitler (D.Pole)

R.J. Bn - Jokers Bn 1 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí
: Filip Jiří (), Kyncl Jiří . Branky: 2. Říha Zbyněk (Müller Tomáš) - 12. Kučera Jan (Tyrner Tomáš), 13. Šach Jaroslav (Tyrner Tomáš), 16. Horčička Michal (Šach Jaroslav), 30. Šach Jaroslav (Síbrt Radek), ŽK: Peter Jakub

R.J. Bn: Macháček Jakub, Peter Jakub, Krákora Jiří, Müller Tomáš, Kůstka Zdeněk, Říha Zbyněk, Roubík Michal, Kulhánek Jakub
Jokers Bn: Síbrt Radek, Tyrner Tomáš, Horčička Michal, Šach Jaroslav, Kučera Jan, Šedivý Michal

Nejlepší hráč: R.Síbrt (Jokers)

Racek - AFC Dl.Pole 3 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí
: Kyncl Jiří, Grund Zdeněk . Branky: 5. Stibůrek Ondřej (Kubásek Tomáš), 15. Stibůrek Ondřej (Kubásek Milan), 25. Párys Jan (Vilím Martin) - 19. Pilát Jan (Lejček Roman), 30. Chrpa Jan (Lejček Roman), ŽK: 0 - Pilát Jan
Racek: Švejda Jiří, Hovorka Ondřej, Krampera Martin, Kubásek Milan, Kubásek Tomáš, Havelka Martin, Vilím Martin, Párys Jan, Stibůrek Ondřej
AFC Dl.Pole: Brejla Luboš, Hruška Miroslav, Chrpa Jan, Pilát Jan, Kočí Jiří, Šitler Ondřej, Lejček Roman, Kosina Petr

Nejlepší hráč: L.Brejla (D.Pole)

Jokers Bn - MK S.Žejdlík Bn B 1 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí
: Grund Zdeněk, Filip Jiří . Branky: 17. Horčička Michal (Tyrner Tomáš) - 22. Hvězda Petr (Smutný David)

Jokers Bn: Svoboda Petr, Síbrt Radek, Tyrner Tomáš, Horčička Michal, Šach Jaroslav, Kučera Jan, Šedivý Michal
MK S.Žejdlík Bn B: Vrbovec David, Mašata Jiří, Král Marian, Medek Jiří, Převrátil Martin, Smutný David, Pančocha Luboš, Janáček Michal, Hvězda Petr

Nejlepší hráč: T.Tyrner (Jokers)


TABULKA

1. Jokers Bn 13 8 3 2 49: 25 27 ( 3)

2. FK Mrač B 11 7 3 1 48: 21 24 ( 0)

3. Racek 13 7 3 3 36: 34 24 ( 12)

4. R.J. Bn 13 7 2 4 61: 58 23 ( -1)

5. Manch.City 08 Bn 10 7 1 2 46: 24 22 ( 10)

6. TBC Deratizace Bn 11 6 3 2 49: 24 21 ( 6)

7. FK V.Václavice B 11 6 1 4 34: 34 19 ( 10)

8. L.Úročnice 13 5 1 7 42: 40 16 ( 1)

9. AFC Dl.Pole 13 4 1 8 32: 37 13 (-11)

10. 1.HT K.Chotýšany 11 4 1 6 33: 42 13 ( -2)

11. PC Bruins Bn 11 4 0 7 27: 54 12 ( -9)

12. MK S.Žejdlík Bn B 13 2 2 9 28: 52 8 (-19)

13. FK Pumy Bn 10 2 1 7 28: 59 7 ( -5)

14. TJ Bystřice B 11 1 2 8 33: 42 5 ( -7)

TABULKA STŘELCŮ

Peter Jakub (R.J. Bn) 22, Müller Tomáš (R.J. Bn) 21, Hromas Aleš (L.Úročnice) 17, Tyrner Tomáš (Jokers Bn) 17, Kohoutek Miroslav (TBC Deratizace Bn) 16, Červeňák Petr (Manch.City 08 Bn) 15, Bartůšek Dominik (TJ Bystřice B) 14, Šach Jaroslav (Jokers Bn) 14, Havelka Marek (FK Mrač B) 13, Páv Ondřej (FK Mrač B) 13, Podhorský Miroslav (TBC Deratizace Bn) 13, Šitler Ondřej (AFC Dl.Pole) 11

Autor: Roman Mašek

6.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Odklízení naplaveného bahna ve Vranovské Lhotě.
25

Při bleskové povodni pomáhali dobrovolní hasiči

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků
96

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Bodnutí Fenina rytíře rozzlobilo

Vlašim – Fotbalisté Vlašimi (pátí v tabulce) si nezahráli ve Fortuna národní lize na Jánošíky a chudým nerozdávali, a tak poslední Varnsdorf odjel na sever Čech s prázdnou a ještě zatěžkám v autobuse čtyřmi góly.

Objekty kolem benešovské šatlavy si můžete koupit

Benešov – Bez sta tisíc korun za rovných 15 milionů si lze koupit blok domů, jehož součástí je také někdejší benešovská šatlava. Spolu s ní prodává majitel i sousední polyfunkční dům s obchody a službami a pozemek určený pro bytovou výstavbu.

Do tiché země vtrhli jako vichřice

Benešovsko /OBRAZEM/ - Na břehu řeky roste tráva ostřice, prý přišli včas, však vtrhli jako vichřice, nad tichou zemí vrčí netopýři a národ němý tlučou oficíři. Ke slovům písně Karla Kryla Jeřabiny nelze ani po 49 letech od okupace Československa vojsky pěti komunistických zemí, nic vytknout. Přesně totiž vystihují atmosféru té doby.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení