VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky mládeže

3.11.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Zdeněk Kellner

III. A třída
Úročnice - Krhanice 5:1, Sokol Přestavlky - Soběhrdy 1:0, Chocerady B - Nespeky B 2:3, Týnec B - Heřmaničky 5:1, Bystřice - Maršovice B 2:1, Lešany - Miličín 5:0, Václavice - Mezno 3:1.

 1. Úročnice⋌ 11 10 1 0 30:7  31
2. Bystřice⋌ 11  8 0 3 27:17 24
3. Lešany⋌ 11  6 4 1 25:18 22
4. Soběhrdy⋌ 11  6 1 4 28:9  19
5. Nespeky B⋌ 11  6 1 4 23:17 19
6. Miličín⋌ 11  6 0 5 26:18 18
7. Sokol Přestavlky⋌ 11  5 2 4 22:20 17
8. Týnec B⋌ 11  3 4 4 15:20 13
9. Krhanice⋌ 11  3 3 5 16:22 12
10. Heřmaničky⋌ 11  3 2 6 16:29 11
11. Maršovice B⋌ 11  3 1 7 18:36 10
12. Václavice⋌ 11  2 3 6 10:16  9
13. Chocerady B⋌ 11  2 2 7 10:25  8
14. Mezno⋌ 11  1 2 8 10:22  5

III. B třída
Pravonín - Velíš 4:3, Popovice - Tichonice 4:2, Čechtice - Postupice 1:0, Křivsoudov - Ratměřice 3:5, Kondrac B - SK Načeradec 1:0, Dolní Kralovice - Chotýšany B 6:3, Ostředek - Kladruby 3:0.

 1. Ostředek⋌ 11 9 0  2 31:7  27
2. Pravonín⋌ 11 7 2  2 34:17 23
3. Postupice⋌ 11 7 1  3 35:17 22
4. Popovice⋌ 11 5 3  3 27:19 18
5. SK Načeradec⋌ 11 5 2  4 25:23 17
6. Dolní Kralovice⋌ 11 5 1  5 30:26 16
7. Tichonice⋌ 11 5 0  6 33:31 15
8. Velíš⋌ 11 4 3  4 23:23 15
9. Kladruby⋌ 11 4 3  4 24:30 15
10. Ratměřice⋌ 11 4 2  5 23:28 14
11. Křivsoudov⋌ 11 4 2  5 28:39 14
12. Kondrac B⋌ 11 3 2  6 22:29 11
13. Chotýšany B⋌ 11 3 1  7 19:33 10
14. Čechtice⋌ 11 1 0 10 12:44  3

IV. A třída
Neveklov B - Křečovice 6:2, Pecerady - Bukovany 1:1, Jankov - Jablonná A 6:1, Soběhrdy - Zaječice 2:2, Čerčany B - Netvořice 5:5, Václavice B - Poříčí B 0:3.

 1. Zaječice⋌ 10 8 2 0 48:19 26
2. Pecerady⋌ 10 7 2 1 30:17 23
3. Jankov⋌ 10 7 1 2 46:14 22
4. Poříčí B⋌ 11 6 2 3 23:21 20
5. Čerčany B⋌ 11 5 2 4 46:25 17
6. Netvořice⋌ 10 4 3 3 31:23 15
7. Soběhrdy B⋌ 10 3 4 3 23:22 13
8. Jablonná A⋌ 10 4 1 5 28:29 13
9. Bukovany⋌ 10 2 6 2 23:19 12
10. Neveklov B⋌ 10 3 1 6 22:35 10
11. Úročnice B⋌ 10 1 3 6 18:31  6
12. Václavice B⋌ 10 2 0 8 12:43  6
13. Křečovice⋌ 10 0 1 9  9:61  1

IV. B třída
Mezno B - Kamberk 5:1, Neustupov - Bystřice B 2:2, Ratměřice B - Olbramovice B 2:2, Jankov B - Heřmaničky B 1:3, Drachkov - Sedlec-Prčice B 5:4, Budenín - SK Přestavlky 3:0.

 1. Budenín⋌ 10 9 0  1 40:7  27
2. Drachkov⋌ 10 9 0  1 43:17 27
3. Neustupov⋌ 10 6 1  3 29:21 19
4. Olbramovice B⋌ 10 5 1  4 31:19 16
5. Sedlec–Prčice B⋌ 10 5 1  4 20:21 16
6. SK Přestavlky⋌ 10 5 0  5 28:23 15
7. Bystřice B⋌ 10 4 3  3 19:20 15
8. Kamberk⋌ 11 5 0  6 25:28 15
9. Miličín B⋌ 10 4 2  4 22:19 14
10. Mezno B⋌ 11 3 3  5 20:20 12
11. Heřmaničky B⋌ 10 2 2  6 13:41  8
12. Ratměřice B⋌ 10 2 1  7 12:35  7
13. Jankov B⋌ 10 0 0 10 20:51  0

IV. C třída
Nesperská Lhota B - Velíš B 0:1, Popovice B - Libež 1:2, Jablonná B - Radošovice 0:4, Postupice B - Teplýšovice C 3:0, Tichonice B - Myslič 0:10, Struhařov B - Divišov B 3:0.

 1. Libež⋌ 10 9 0  1 35:9  27
2. Radošovice⋌ 10 7 2  1 30:14 23
3. Myslič⋌ 10 6 2  2 36:14 20
4. Popovice B⋌ 10 6 2  2 31:18 20
5. Struhařov B⋌ 10 6 1  3 31:12 19
6. Velíš B⋌ 11 5 2  4 22:11 17
7. Teplýšovice C⋌ 10 5 1  4 27:26 16
8. Postupice B⋌ 10 5 1  4 20:19 16
9. Tichonice B⋌ 10 3 2  5 25:28 11
10. Divišov B⋌ 10 2 2  6 16:41  8
11. Louňovice B⋌ 10 2 1  7 21:28  7
12. Jablonná B⋌ 10 1 1  8 13:61  4
13. Nesperská Lhota B⋌ 11 0 1 10 21:47  1

IV. D třída
Nesperská Lhota - Dolní Kralovice B 3:2, Blaník Načeradec - Miřetice B 3:0, Čechtice B - Zdislavice B 0:3, Křivsoudov B - Hulice 2:3, Tr.Štěpánov B - Vracovice 1:5, Libouň - Louňovice A 1:0, Keblov - Pravonín B 1:0.

 1. Vracovice⋌ 11 8 1  2 37:23 25
2. Libouň⋌ 11 8 0  3 33:18 24
3. Nesperská Lhota A⋌ 11 7 1  3 37:16 22
4. Louňovice A⋌ 11 7 1  3 24:10 22
5. Keblov⋌ 11 7 0  4 24:16 21
6. Tr. Štěpánov B⋌ 11 6 2  3 25:23 20
7. Hulice⋌ 11 6 0  5 20:32 18
8. Pravonín B⋌ 11 5 1  5 31:25 16
9. Blaník Načeradec⋌ 11 5 0  6 21:13 15
10. Miřetice B⋌ 11 4 2  5 20:22 14
11. Zdislavice B⋌ 11 4 1  6 27:30 13
12. Křivsoudov B⋌ 11 3 1  7 15:26 10
13. Dolní Kralovice B⋌ 11 1 1  9 12:29  4
14. Čechtice B⋌ 11 0 1 10  7:50  1

OP dorost
Trhový Štěpánov - Mezno 0:4, Divišov - Bystřice 5:1, Sokol Přestavlky - Jankov 3:8, Nespeky - Neveklov 4:2, Benešov C - Lešany 7:0.

 1. Jankov⋌ 10 9 0 1 42:12 27
2. Benešov C⋌ 10 8 0 2 60:16 24
3. Mezno⋌ 10 7 1 2 33:17 22
4. Čechtice⋌ 10 5 1 4 19:15 16
5. Divišov⋌ 10 4 2 4 23:17 14
6. Bystřice⋌ 10 4 1 5 29:39 13
7. Nespeky⋌ 10 4 0 6 16:26 12
8. Lešany⋌ 10 2 3 5 18:26  9
9. Neveklov⋌ 10 3 0 7 15:35  9
10. Sokol Přestavlky⋌ 10 2 2 6 23:54  8
11. Trhový Štěpánov⋌ 10 1 2 7 17:38  5

OS dorost
Úročnice - Pravonín 1:0, Ratměřice - Kamberk 2:1, Bl. Načeradec - Olbramovice 1:3, Vrch. Janovice - Libež 12:1, Drachkov - Struhařov 0:12.

 1. Pravonín⋌ 10 8 1  1 46:15 25
2. Vrchotovy Janovice ⋌ 10 8 0  2 58:14 24
3. Úročnice⋌ 10 7 1  2 31:17 22
4. Olbramovice⋌ 10 6 0  4 29:23 18
5. Libež⋌ 10 5 1  4 24:37 16
6. Kamberk⋌ 10 4 1  5 32:24 13
7. Blaník Načeradec⋌ 10 4 1  5 20:27 13
8. Struhařov⋌ 10 4 0  6 27:16 12
9. Ratměřice⋌ 10 4 0  6 17:22 12
10. Vlašim B⋌ 10 2 1  7 20:51  7
11. Drachkov⋌ 10 0 0 10  6:64  0

OP starší žáci A
Poříčí - Úročnice 0:0, Budenín - Krhanice 3:0, Neveklov - Olbramovice 2:4, Miličín - Jablonná 0:2, Vrchotovy Janovice - Maršovice 4:1, Lešany - Heřmaničky 2:0.

 1. Lešany⋌ 11 9 2  0 47:8  29
2. Olbramovice⋌ 11 9 1  1 40:21 28
3. Poříčí ⋌ 11 8 1  2 45:13 25
4. Vrchotovy Janovice⋌ 11 7 2  2 52:20 23
5. Maršovice⋌ 11 6 1  4 47:24 19
6. Úročnice⋌ 11 5 4  2 24:13 19
7. Jablonná ⋌ 11 5 1  5 16:21 16
8. Krhanice⋌ 11 3 2  6 10:27 11
9. Miličín⋌ 11 2 1  8 21:21  7
10. Neveklov⋌ 11 2 1  8 14:44  7
11. Budenín⋌ 11 2 0  9  8:54  6
12. Heřmaničky⋌ 11 0 0 11  2:60  0

OP starší žáci B
Tichonice - Dolní Kralovice 0:5, Popovice - Kamberk 1:10, Teplýšovice - Radošovice 3:0, Chocerady - Ratměřice 3:0, Čechtice - Zdislavice 5:4, Trhový Štěpánov - Chotýšany 7:0.

 1. Teplýšovice⋌ 11 8 3  0 69:8   27
2. Trhový Štěpánov⋌ 11 8 2  1 56:9   26
3. Dolní Kralovice⋌ 11 7 2  2 37:10  23
4. Radošovice⋌ 11 6 4  1 33:7   22
5. Ratměřice⋌ 11 7 1  3 31:8   22
6. Chocerady⋌ 11 6 3  2 42:8   21
7. Chotýšany⋌ 11 5 0  6 38:40  15
8. Kamberk⋌ 11 3 2  6 22:34  11
9. Čechtice⋌ 11 3 2  6 25:46  11
10. Tichonice⋌ 11 2 1  8 14:34   7
11. Zdislavice⋌ 11 1 0 10 19:51   3
12. Popovice⋌ 11 0 0 11  2:133  0

OP mladší žáci
Sedlčany - Teplýšovice 5:2, Pyšely - Mezno 0:0.

1. Mezno⋌ 8 5 2 1 18:8  17
2. Pyšely⋌ 8 5 1 2 14:12 16
3. Sedlčany⋌ 8 5 0 3 27:16 15
4. Teplýšovice⋌ 8 2 1 5 17:21  7
5. Struhařov⋌ 8 0 2 6 12:31  2

OP mladší žáci 7+1
1. Pravonín⋌ 8 7 1 0 54:9  22
2. Tichonice⋌ 8 5 1 2 39:24 16
3. Postupice⋌ 8 2 2 4 15:37  8
4. Lešany⋌ 8 2 0 6 15:33  6
5. Bystřice⋌ 8 1 2 5 17:37  5

OP přípravka
Bílkovice - Votice 8:2, Divišov - Benešov A 2:1, Sedlec-Prčice - Vlašim A 1:6, Čerčany - Vlašim B 1:3.

 1. Vlašim A⋌ 10 8 2  0 50:9  26
2. Vlašim B⋌ 10 8 1  1 31:11 25
3. Divišov⋌ 10 8 0  2 32:17 24
4. Bílkovice⋌ 11 6 2  3 43:25 20
5. Benešov A⋌ 10 6 0  4 37:27 18
6. Pyšely⋌  9 5 0  4 38:21 15
7. Votice⋌ 11 5 0  6 34:38 15
8. Benešov B⋌ 10 4 1  5 32:23 13
9. Čerčany⋌ 10 3 0  7 18:37  9
10. Sedlec-Prčice⋌ 10 1 0  9 25:59  3
11. Týnec⋌  3 0 0  3  6:12  0
12. Poříčí⋌ 10 0 0 10  4:71  0

OS přípravky A

 1. Benešov C⋌ 9 8 0 1 48:8  24
2. Vrchotovy Janovice⋌ 9 7 1 1 37:10 22
3. Čerčany B⋌ 9 7 0 2 43:8  21
4. Maršovice⋌ 9 6 1 2 31:13 19
5. Kosova Hora⋌ 9 6 0 3 34:8  18
6. Soběhrdy⋌ 9 4 0 5 25:36 12
7. Úročnice⋌ 9 2 0 7 15:32  6
8. Neveklov⋌ 9 1 1 7  9:33  4
9. Bystřice⋌ 9 1 1 7  9:80  4
10. Olbramovice⋌ 9 1 0 8 14:37  3

OS přípravky B

 1. Vlašim C⋌ 8 8 0 0 53:9  24
2. SK Načeradec⋌ 8 6 0 2 34:14 18
3. Zdislavice⋌ 8 5 1 2 41:18 16
4. Kondrac⋌ 8 4 1 3 22:18 13
5. Křivsoudov⋌ 8 4 0 4 36:29 12
6. Teplýšovice⋌ 8 3 1 4 18:15 10
7. Čechtice⋌ 8 3 0 5 16:35  9
8. Trhový Štěpánov⋌ 8 1 1 6 12:20  4
9. Chocerady⋌ 8 0 0 8  1:75  0

OP mladší přípravka

 1. Sedlčany⋌ 8 8 0 0 109:2  24
2. Vlašim A⋌ 8 6 0 2  46:13 18
3. Benešov⋌ 8 5 0 3  59:13 15
4. Pecerady A⋌ 8 5 0 3  46:26 15
5. Teplýšovice⋌ 8 4 0 4  37:59 12
6. Vlašim B⋌ 8 3 0 5  24:50  9
7. Pecerady B⋌ 8 2 1 5  11:58  7
8. Úročnice⋌ 8 2 0 6  23:51  6
9. Čerčany⋌ 8 0 1 7   3:86  1


OP přípravka 4 + 1

 1. Tichonice 18 11 2  5  84: 52 35
2. Pravonín 18 10 0  8  82: 70 30
3. Trhhový Štěpánov 18  8 1  9  55: 59 25
4. Miřetice 18  5 1 12  62:102 16


Autor: Pavel Šimáček

3.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda 110 R.
AUTOMIX.CZ
13

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

Ministr financí a šéf ANO Andrej Babiš
8

Rozpočet 2018 přinese růst důchodů, platů a dávek, ale i schodek 50 miliard

Děti při pochodu probouzely princeznu polibkem

Benešov /FOTOGALERIE/ – Přemoci zlého čaroděje a vysvobodit jím zakletou princeznu. Právě takový úkol měly děti, které se v neděli zúčastnily pochodu organizovaného benešovským domem dětí a mládeže.

Kondračtí, za šance se body nedávají

Vlašim – Ve fotbalové I. B třídě, skupině D, si ve Vlašimi poradil Kácov s Kondrací, která tak dojela neúspěšný anglický týden, v němž nebodovala a musí nadále bojovat o záchranu. Za domácí se trefil do sítě i bývalý trenér a hráč Kondrace Václav Skiba.

Vesnice se uchází o titul, Benešovsko zastupují tři

Benešovsko - Po třiadvacáté letos vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj soutěž Vesnice roku. Jejím cílem je nejen povzbudit obyvatele venkova k aktivitě při rozvoji svého domova, ale také upozornit na význam venkova, jeho tradice a společenský život.

KRÁTCE: Sběr papíru podpoří školu

Benešovsko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies