VYBERTE SI REGION

Výsledky a tabulky mládeže

3.11.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Zdeněk Kellner

III. A třída
Úročnice - Krhanice 5:1, Sokol Přestavlky - Soběhrdy 1:0, Chocerady B - Nespeky B 2:3, Týnec B - Heřmaničky 5:1, Bystřice - Maršovice B 2:1, Lešany - Miličín 5:0, Václavice - Mezno 3:1.

 1. Úročnice⋌ 11 10 1 0 30:7  31
2. Bystřice⋌ 11  8 0 3 27:17 24
3. Lešany⋌ 11  6 4 1 25:18 22
4. Soběhrdy⋌ 11  6 1 4 28:9  19
5. Nespeky B⋌ 11  6 1 4 23:17 19
6. Miličín⋌ 11  6 0 5 26:18 18
7. Sokol Přestavlky⋌ 11  5 2 4 22:20 17
8. Týnec B⋌ 11  3 4 4 15:20 13
9. Krhanice⋌ 11  3 3 5 16:22 12
10. Heřmaničky⋌ 11  3 2 6 16:29 11
11. Maršovice B⋌ 11  3 1 7 18:36 10
12. Václavice⋌ 11  2 3 6 10:16  9
13. Chocerady B⋌ 11  2 2 7 10:25  8
14. Mezno⋌ 11  1 2 8 10:22  5

III. B třída
Pravonín - Velíš 4:3, Popovice - Tichonice 4:2, Čechtice - Postupice 1:0, Křivsoudov - Ratměřice 3:5, Kondrac B - SK Načeradec 1:0, Dolní Kralovice - Chotýšany B 6:3, Ostředek - Kladruby 3:0.

 1. Ostředek⋌ 11 9 0  2 31:7  27
2. Pravonín⋌ 11 7 2  2 34:17 23
3. Postupice⋌ 11 7 1  3 35:17 22
4. Popovice⋌ 11 5 3  3 27:19 18
5. SK Načeradec⋌ 11 5 2  4 25:23 17
6. Dolní Kralovice⋌ 11 5 1  5 30:26 16
7. Tichonice⋌ 11 5 0  6 33:31 15
8. Velíš⋌ 11 4 3  4 23:23 15
9. Kladruby⋌ 11 4 3  4 24:30 15
10. Ratměřice⋌ 11 4 2  5 23:28 14
11. Křivsoudov⋌ 11 4 2  5 28:39 14
12. Kondrac B⋌ 11 3 2  6 22:29 11
13. Chotýšany B⋌ 11 3 1  7 19:33 10
14. Čechtice⋌ 11 1 0 10 12:44  3

IV. A třída
Neveklov B - Křečovice 6:2, Pecerady - Bukovany 1:1, Jankov - Jablonná A 6:1, Soběhrdy - Zaječice 2:2, Čerčany B - Netvořice 5:5, Václavice B - Poříčí B 0:3.

 1. Zaječice⋌ 10 8 2 0 48:19 26
2. Pecerady⋌ 10 7 2 1 30:17 23
3. Jankov⋌ 10 7 1 2 46:14 22
4. Poříčí B⋌ 11 6 2 3 23:21 20
5. Čerčany B⋌ 11 5 2 4 46:25 17
6. Netvořice⋌ 10 4 3 3 31:23 15
7. Soběhrdy B⋌ 10 3 4 3 23:22 13
8. Jablonná A⋌ 10 4 1 5 28:29 13
9. Bukovany⋌ 10 2 6 2 23:19 12
10. Neveklov B⋌ 10 3 1 6 22:35 10
11. Úročnice B⋌ 10 1 3 6 18:31  6
12. Václavice B⋌ 10 2 0 8 12:43  6
13. Křečovice⋌ 10 0 1 9  9:61  1

IV. B třída
Mezno B - Kamberk 5:1, Neustupov - Bystřice B 2:2, Ratměřice B - Olbramovice B 2:2, Jankov B - Heřmaničky B 1:3, Drachkov - Sedlec-Prčice B 5:4, Budenín - SK Přestavlky 3:0.

 1. Budenín⋌ 10 9 0  1 40:7  27
2. Drachkov⋌ 10 9 0  1 43:17 27
3. Neustupov⋌ 10 6 1  3 29:21 19
4. Olbramovice B⋌ 10 5 1  4 31:19 16
5. Sedlec–Prčice B⋌ 10 5 1  4 20:21 16
6. SK Přestavlky⋌ 10 5 0  5 28:23 15
7. Bystřice B⋌ 10 4 3  3 19:20 15
8. Kamberk⋌ 11 5 0  6 25:28 15
9. Miličín B⋌ 10 4 2  4 22:19 14
10. Mezno B⋌ 11 3 3  5 20:20 12
11. Heřmaničky B⋌ 10 2 2  6 13:41  8
12. Ratměřice B⋌ 10 2 1  7 12:35  7
13. Jankov B⋌ 10 0 0 10 20:51  0

IV. C třída
Nesperská Lhota B - Velíš B 0:1, Popovice B - Libež 1:2, Jablonná B - Radošovice 0:4, Postupice B - Teplýšovice C 3:0, Tichonice B - Myslič 0:10, Struhařov B - Divišov B 3:0.

 1. Libež⋌ 10 9 0  1 35:9  27
2. Radošovice⋌ 10 7 2  1 30:14 23
3. Myslič⋌ 10 6 2  2 36:14 20
4. Popovice B⋌ 10 6 2  2 31:18 20
5. Struhařov B⋌ 10 6 1  3 31:12 19
6. Velíš B⋌ 11 5 2  4 22:11 17
7. Teplýšovice C⋌ 10 5 1  4 27:26 16
8. Postupice B⋌ 10 5 1  4 20:19 16
9. Tichonice B⋌ 10 3 2  5 25:28 11
10. Divišov B⋌ 10 2 2  6 16:41  8
11. Louňovice B⋌ 10 2 1  7 21:28  7
12. Jablonná B⋌ 10 1 1  8 13:61  4
13. Nesperská Lhota B⋌ 11 0 1 10 21:47  1

IV. D třída
Nesperská Lhota - Dolní Kralovice B 3:2, Blaník Načeradec - Miřetice B 3:0, Čechtice B - Zdislavice B 0:3, Křivsoudov B - Hulice 2:3, Tr.Štěpánov B - Vracovice 1:5, Libouň - Louňovice A 1:0, Keblov - Pravonín B 1:0.

 1. Vracovice⋌ 11 8 1  2 37:23 25
2. Libouň⋌ 11 8 0  3 33:18 24
3. Nesperská Lhota A⋌ 11 7 1  3 37:16 22
4. Louňovice A⋌ 11 7 1  3 24:10 22
5. Keblov⋌ 11 7 0  4 24:16 21
6. Tr. Štěpánov B⋌ 11 6 2  3 25:23 20
7. Hulice⋌ 11 6 0  5 20:32 18
8. Pravonín B⋌ 11 5 1  5 31:25 16
9. Blaník Načeradec⋌ 11 5 0  6 21:13 15
10. Miřetice B⋌ 11 4 2  5 20:22 14
11. Zdislavice B⋌ 11 4 1  6 27:30 13
12. Křivsoudov B⋌ 11 3 1  7 15:26 10
13. Dolní Kralovice B⋌ 11 1 1  9 12:29  4
14. Čechtice B⋌ 11 0 1 10  7:50  1

OP dorost
Trhový Štěpánov - Mezno 0:4, Divišov - Bystřice 5:1, Sokol Přestavlky - Jankov 3:8, Nespeky - Neveklov 4:2, Benešov C - Lešany 7:0.

 1. Jankov⋌ 10 9 0 1 42:12 27
2. Benešov C⋌ 10 8 0 2 60:16 24
3. Mezno⋌ 10 7 1 2 33:17 22
4. Čechtice⋌ 10 5 1 4 19:15 16
5. Divišov⋌ 10 4 2 4 23:17 14
6. Bystřice⋌ 10 4 1 5 29:39 13
7. Nespeky⋌ 10 4 0 6 16:26 12
8. Lešany⋌ 10 2 3 5 18:26  9
9. Neveklov⋌ 10 3 0 7 15:35  9
10. Sokol Přestavlky⋌ 10 2 2 6 23:54  8
11. Trhový Štěpánov⋌ 10 1 2 7 17:38  5

OS dorost
Úročnice - Pravonín 1:0, Ratměřice - Kamberk 2:1, Bl. Načeradec - Olbramovice 1:3, Vrch. Janovice - Libež 12:1, Drachkov - Struhařov 0:12.

 1. Pravonín⋌ 10 8 1  1 46:15 25
2. Vrchotovy Janovice ⋌ 10 8 0  2 58:14 24
3. Úročnice⋌ 10 7 1  2 31:17 22
4. Olbramovice⋌ 10 6 0  4 29:23 18
5. Libež⋌ 10 5 1  4 24:37 16
6. Kamberk⋌ 10 4 1  5 32:24 13
7. Blaník Načeradec⋌ 10 4 1  5 20:27 13
8. Struhařov⋌ 10 4 0  6 27:16 12
9. Ratměřice⋌ 10 4 0  6 17:22 12
10. Vlašim B⋌ 10 2 1  7 20:51  7
11. Drachkov⋌ 10 0 0 10  6:64  0

OP starší žáci A
Poříčí - Úročnice 0:0, Budenín - Krhanice 3:0, Neveklov - Olbramovice 2:4, Miličín - Jablonná 0:2, Vrchotovy Janovice - Maršovice 4:1, Lešany - Heřmaničky 2:0.

 1. Lešany⋌ 11 9 2  0 47:8  29
2. Olbramovice⋌ 11 9 1  1 40:21 28
3. Poříčí ⋌ 11 8 1  2 45:13 25
4. Vrchotovy Janovice⋌ 11 7 2  2 52:20 23
5. Maršovice⋌ 11 6 1  4 47:24 19
6. Úročnice⋌ 11 5 4  2 24:13 19
7. Jablonná ⋌ 11 5 1  5 16:21 16
8. Krhanice⋌ 11 3 2  6 10:27 11
9. Miličín⋌ 11 2 1  8 21:21  7
10. Neveklov⋌ 11 2 1  8 14:44  7
11. Budenín⋌ 11 2 0  9  8:54  6
12. Heřmaničky⋌ 11 0 0 11  2:60  0

OP starší žáci B
Tichonice - Dolní Kralovice 0:5, Popovice - Kamberk 1:10, Teplýšovice - Radošovice 3:0, Chocerady - Ratměřice 3:0, Čechtice - Zdislavice 5:4, Trhový Štěpánov - Chotýšany 7:0.

 1. Teplýšovice⋌ 11 8 3  0 69:8   27
2. Trhový Štěpánov⋌ 11 8 2  1 56:9   26
3. Dolní Kralovice⋌ 11 7 2  2 37:10  23
4. Radošovice⋌ 11 6 4  1 33:7   22
5. Ratměřice⋌ 11 7 1  3 31:8   22
6. Chocerady⋌ 11 6 3  2 42:8   21
7. Chotýšany⋌ 11 5 0  6 38:40  15
8. Kamberk⋌ 11 3 2  6 22:34  11
9. Čechtice⋌ 11 3 2  6 25:46  11
10. Tichonice⋌ 11 2 1  8 14:34   7
11. Zdislavice⋌ 11 1 0 10 19:51   3
12. Popovice⋌ 11 0 0 11  2:133  0

OP mladší žáci
Sedlčany - Teplýšovice 5:2, Pyšely - Mezno 0:0.

1. Mezno⋌ 8 5 2 1 18:8  17
2. Pyšely⋌ 8 5 1 2 14:12 16
3. Sedlčany⋌ 8 5 0 3 27:16 15
4. Teplýšovice⋌ 8 2 1 5 17:21  7
5. Struhařov⋌ 8 0 2 6 12:31  2

OP mladší žáci 7+1
1. Pravonín⋌ 8 7 1 0 54:9  22
2. Tichonice⋌ 8 5 1 2 39:24 16
3. Postupice⋌ 8 2 2 4 15:37  8
4. Lešany⋌ 8 2 0 6 15:33  6
5. Bystřice⋌ 8 1 2 5 17:37  5

OP přípravka
Bílkovice - Votice 8:2, Divišov - Benešov A 2:1, Sedlec-Prčice - Vlašim A 1:6, Čerčany - Vlašim B 1:3.

 1. Vlašim A⋌ 10 8 2  0 50:9  26
2. Vlašim B⋌ 10 8 1  1 31:11 25
3. Divišov⋌ 10 8 0  2 32:17 24
4. Bílkovice⋌ 11 6 2  3 43:25 20
5. Benešov A⋌ 10 6 0  4 37:27 18
6. Pyšely⋌  9 5 0  4 38:21 15
7. Votice⋌ 11 5 0  6 34:38 15
8. Benešov B⋌ 10 4 1  5 32:23 13
9. Čerčany⋌ 10 3 0  7 18:37  9
10. Sedlec-Prčice⋌ 10 1 0  9 25:59  3
11. Týnec⋌  3 0 0  3  6:12  0
12. Poříčí⋌ 10 0 0 10  4:71  0

OS přípravky A

 1. Benešov C⋌ 9 8 0 1 48:8  24
2. Vrchotovy Janovice⋌ 9 7 1 1 37:10 22
3. Čerčany B⋌ 9 7 0 2 43:8  21
4. Maršovice⋌ 9 6 1 2 31:13 19
5. Kosova Hora⋌ 9 6 0 3 34:8  18
6. Soběhrdy⋌ 9 4 0 5 25:36 12
7. Úročnice⋌ 9 2 0 7 15:32  6
8. Neveklov⋌ 9 1 1 7  9:33  4
9. Bystřice⋌ 9 1 1 7  9:80  4
10. Olbramovice⋌ 9 1 0 8 14:37  3

OS přípravky B

 1. Vlašim C⋌ 8 8 0 0 53:9  24
2. SK Načeradec⋌ 8 6 0 2 34:14 18
3. Zdislavice⋌ 8 5 1 2 41:18 16
4. Kondrac⋌ 8 4 1 3 22:18 13
5. Křivsoudov⋌ 8 4 0 4 36:29 12
6. Teplýšovice⋌ 8 3 1 4 18:15 10
7. Čechtice⋌ 8 3 0 5 16:35  9
8. Trhový Štěpánov⋌ 8 1 1 6 12:20  4
9. Chocerady⋌ 8 0 0 8  1:75  0

OP mladší přípravka

 1. Sedlčany⋌ 8 8 0 0 109:2  24
2. Vlašim A⋌ 8 6 0 2  46:13 18
3. Benešov⋌ 8 5 0 3  59:13 15
4. Pecerady A⋌ 8 5 0 3  46:26 15
5. Teplýšovice⋌ 8 4 0 4  37:59 12
6. Vlašim B⋌ 8 3 0 5  24:50  9
7. Pecerady B⋌ 8 2 1 5  11:58  7
8. Úročnice⋌ 8 2 0 6  23:51  6
9. Čerčany⋌ 8 0 1 7   3:86  1


OP přípravka 4 + 1

 1. Tichonice 18 11 2  5  84: 52 35
2. Pravonín 18 10 0  8  82: 70 30
3. Trhhový Štěpánov 18  8 1  9  55: 59 25
4. Miřetice 18  5 1 12  62:102 16


Autor: Pavel Šimáček

3.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Od tisíců aut městům a obcím uleví jen obchvaty. Jenže kdy?

Na studentské návrhy pro možnou budoucí investici a oživení Votic zatím peníze nejsou.

Na studentské návrhy zatím peníze nejsou

Předsevzetí opět přivedla do posiloven a fitness center davy lidí

Benešovsko - Novoroční předsevzetí spojené s hubnutím a cvičením je pro řadu lidí skoro již tradice. Díky tomu jsou v lednu posilovny a fitness centra přeplněná. Jinak tomu není ani na Benešovsku a Kolínsku. Naproti tomu Kutnohorsko eviduje po novém roce menší zájem o cvičení.

Obnovenou květnatou louku spásají ovce

Votice - Přestože je Motýlárium ve Voticích zasněžené, zvířecí obyvatelé tím netrpí. Ovce, které žijí od podzimu na přilehlém pozemku kvůli šetrnému spásání květnaté louky, mají od zimy také novou salaš.

Koleje do Prahy začnou na jaře napřimovat

Benešovsko - Správce železničních tratí na druhý pokus vybírá konsorcium firem, které dostaví mezi pražskou Hostivaří do Vršovic novu trať v prostoru zrušeného seřaďovacího nádraží.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies