VOTICE – SEZIMOVO ÚSTÍ 4:2

Kdo přišel pozdě, litoval. Hosté šli rychle do vedení po centru ze strany a zakončení, ale v 10. minutě byl již stav po trefách Kamarýta 2:1.

Po změně stran Tůma lapil hostům sólo, ale vzápětí na druhý únik již neměl nárok. V závěru měli domácí více sil, což vyjádřili góly Zoubka a Šlejmara, po pěkných ranách.

„Začátek jsme prospali a pak jsme zápas otočili. Střídali jsme dobré okamžiky se špatnými. Některé akce byly pohledné a někdy to zase bylo chaotické. Prosadili jsme se ale víckrát gólově, proto jsme zaslouženě vyhráli," dodal po zápase trenér Votic Martin Bárta.

Branky Votic: 8. a 10. Kamarýt, 82. Zoubek, 88. Šlejmar. Rozhodčí: Rezek. Poločas: 2:1.

Votice: Tůma – Baťha (46. Šlejmar), Molčík (70. Sládek), Sládek (46. Horák), Homolka – Říha (70. Baťha), Zoubek, Tábořík, Slunečko (46. Čáp) – Štork (70. Slunečko), Kamarýt (46. Kramný).

V sobotu 11. února hrají Votice doma na UMT od 14 hodin s Poříčím nad Sázavou.