OFS Beroun – OFS Benešov (U12) 1:1

Dvanáctky hrály na polovinu hřiště 8 + 1 podle nových pravidel „francouzského modelu“, který, kromě rozhodčích, nikdo neznal. Hlavně průnik do útočného pásma, podobný hokeji (míč musel být dřív ve vápně než jakýkoliv útočící hráč), dělal hráčům obrovské problémy a neustále byli v ofsajdu. Vedení se ujali ve 3. minutě hosté, když Vondrákovu střelu vyrazil brankář až za brankovou lajnou, což posvětil asistent rozhodčího. Domácí o chvíli později srovnali po průniku Mencla. Po přestávce si obě mužstva vypracovala šance, ale benešovští Krunert a Hampl nastřelili konstrukce branky, za domácího Bělohlávka vychytal Budil a Ratjtr po pěkné samostatné akci pálil vedle. A tak zápas skončil nerozhodně.

Branky: 7. Mencl – 3. Vondrák. Rozhodčí: Červenka – Klečka, Slabý. Poločas: 1:1.

OFS Beroun: Hosnedl - Váňa, Molt, Bělohlávek, Gabriel, Štětka, Rajtr, Mencl, Frydrych, Falc, Barták, Müller, Prokop, M. Veselý, P. Veselý, Jirásek.

OFS Benešov: Budil, Štecher, Nerad – Srb, O. Rataj, Blažejovský, LetVan Ahn, Zvára, Průcha, Krunert, Vondrák, Plocová, Starec, Rut, Hampl, Motyčka, Dušek, Marvan.

OFS Beroun – OFS Benešov U13 2:5

Prvnímu poločasu vládli od začátku benešovští hráči a dobrou kombinací se dostávali do zakončení. Ve 3. minutě otevřel skóre Rataj po rohu Linharta. V 10. minutě vsítil druhý gól Jeništa po narážečce s Ratajem. Vzápětí snížil Hlavatý, ale rána Greše a Homola k tyči upravili na poločasových 1:4. A to ještě Filip neproměnil sólo a Rataj nastřelil tyč a břevno. Po přestávce se karta obrátila, domácí převzali iniciativu a snížili Kovaříkem. Poslední slovo ale patřilo z dorážky benešovskému Homolovi.

Branky: 11. Hlavatý, 32. Kovařík – 24. a 52. Homola, 3. Rataj, 10. Jeništa, 20. Greš. Rozhodčí: Klečka – Červenka, Slabý. Poločas: 1:4.

OFS Beroun: Nejedlý, Škarda - Mandík, Rybář, Šerý, Černý, Čonka, Vaněk, Braun, Ženíšek, Bican, Štyler, Zíma, Klimeš, Luňáček, Hlavatý, Kovařík, Forejt.

OFS Benešov: Šimáček – Toupal, Šifra, Slunečko, Nikrmajer – Filip, M. Rataj, Linhart, Král – Jeništa, Kulhavý. Střídali: Greš, Novotný, Budil, Homola.