Praha západ - Benešov (U12) 0:4

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, větší šance si vypracovali Benešovští, hlavně díky rychlému Ratajovi. Již ve 3. minutě byl faulován Kulhavý, ale brankář Šimáček poslal míč z penaltového puntíku vedle pražské branky. Ve 22. minutě vykopli hlavičku Krále z brankové čáry obránci. Za pět minut se již Benešovští radovali, když Špejtek po centru Rataje, stál na správném místě a poslal míč do sítě. V závěru poločasu zahrozili domácí, dvě střely Šimáček chytil, při třetí mu pomohl obránce Nikrmajer.

Po přestávce již kralovali na hřišti benešovští mladíci. Po dvou šancích Rataje a Špejtka, dotlačil míč do sítě v 37. minutě Špejtek po rohu Pohorského. Vzápětí zakončil Homola průnik Rataje třetím gólem. Účet zápasu podtrhl lobem Nikrmajer po souhře s Pohorským. Domácí ve druhé půli zahrozili střelou, kterou Boháč vyrazil na roh a sólo skončilo vedle branky.

Branky: 27., 37. Špejtek, 38. Homola, 55. Nikrmajer. Poločas: 0:1.

OFS Benešov: Šimáček - Bělohlávek, Slunečko, Plocová, Nikrmajer - Bučková, Pohorský, Král, Budil - Rataj, Kulhavý. Střídali: Boháč, Špejtek, Polesný, Greš, Homola, Doubravová.

Praha západ - Benešov (U13) 1:2

Od úvodu měl Benešov převahu. Hlavičku Křemena ještě vyhlavičkoval z branky obránce, ale v 10. minutě na lob Jiřího Ploce z hranice šestnáctky již brankář nestačil. Vzápětí se prosadil důrazný Křemen - 0:2. Zdálo se, že se zápas stane jen otázkou, kolik nastřílí gólů benešovští mladíci do pražské sítě. Jenže chyba lávky. Do poločasu již zahrozil jen Křemen střelou přes hlavou a na druhé straně zasahoval Šach proti střele z šestnáctky.

Po přestávce byli nebezpečnější domácí hlavně z brejků. Moravec hlavou z malého vápna a po sóle nepřekonal Šacha. V 53. minutě již Dresler podél brankáře Jakuba Ploce snížil na 1:2. Benešovští ale drama nepřipustili, naopak mohli skóre navýšit, ale Humplovi, Klauzovi ani Kohoutkovi se to již nepovedlo.

Branky: 53. Dresler - 10. Jiří Ploc, 11. Křemen. Poločas: 0:2.

OFS Benešov: Šach - Konopiský, Přitasil, Petrášek, Havelka - Kohoutek, V. Balata, Jiří Ploc, Maršoun - Křemen, Klauz. Střídali: Jakub Ploc, Pech, Šváb, Humpl