Šest benešovských mužstev (Sokol Sedlec–Prčice, SK Benešov B, FK Fercom Týnec nad Sázavou, SK Marila Votice, Sokol Dolní Kralovice a Sokol Teplýšovice) odehrálo 23. kolo dorostenecké fotbalové I. A třídy.

Průhonice – Týnec n. S. 0:2
V předehrávce kola si nemohli Týnečtí v prvním poločase poradit se zhuštěnou domácí obranou. Brejky byly mnohokrát zastaveny pomezním rozhodčím, a tak vyzněla první část zápasu trochu lépe pro Průhonice. Po přestávce začaly domácím ubývat síly, hosté se však dlouho v koncovce nemohli prosadit. Z mnoha šancí se nakonec trefili do sítě dvakrát – v 55. minutě L. Kalfas a v 74. minutě střídající O. Stejkal.

Branky: L. Kalfas, O. Stejskal. Rozhodčí: Gaži st. Poločas: 0:0.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Vašák – Sedlák, Štamberský, Havel, Žížala – Voldřich, Paňák, L. Kalfas, Durec – Horký, Krejčí. Střídali: V. Kalfas, Hildebrand, Kalina.

Sedlec-Prčice – Teplýšovice 3:1
Sedleckoprčičtí byli v okresním derby lepším mužstvem, což dokázali již v úvodní čtvrthodině, kdy vstřelili dvě branky. Teplýšovičtí dorostenci byli neškodní. Po změně stran domácí přidali třetí gól. Poté přenechali iniciativu hostům, kteří upravili Pávem po závaru na konečných 3:1.

Branky: Horváth, Kubát, Dvořák – Páv. Rozhodčí: Šípek. Poločas: 2:0.

Sokol Sedlec–Prčice: Trpka - J. Hudák, Prchlík, Jenšík, Jindrák – Boubalík, Dvořák, P. Hudák, Kotva – Horváth, Kubát. Střídali: Trnobranský, Šmíd, Kadoch, Pilík.

Sokol Teplýšovice: Průša – Vávra, Žížala, O. Škvor, Hruška – Heřmánek, Dřízal, Král, L. Kaňka – J. Škvor, Páv.

Dolní Kralovice – Veltruby 0:0
V zápase mezi sedmými Dolními Kralovicemi a posledními Veltruby, které získaly druhý bod v sezoně, diváci moc šancí neviděli. Utkání mělo být jen otázkou, kolik domácí nastřílí soupeři gólů, ale opak byl pravdou. Jedinou velkou šanci si vypracoval v 15. minutě Boček, když trefil po centru tyč. Jenže se poté zranil, zbytek zápasu dohrávali domácí jen s deseti hráči a již nepřekonali hostující obranu.

Sokol Dolní Kralovice: J. Doležal – Tůma, F. Vopěnka, Prchal, Veselý – Charvát, J. Vopěnka, Hála, J. Pitelka – J. Boček, Starosta.

Votice – Všenorský SK 9:1
Domácí vstoupili do zápasu se sestupem ohroženým soupeřem dost vlažně. Ujali se sice vedení brankou Otradovce, ale soupeři se podařilo po chvíli stav srovnat. Postupem času se domácí dostávali do tempa a i když v záložní řadě chyběli dva hráči základní sestavy (Houška a Smažík), dostali soupeře pod tlak a do poločasu vstřelili další tři branky. Po přestávce bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, které postupně po chvilkách nastřílelo hostům celkem devět branek. Nebýt nezaviněného zranění domácího Bursíka, který skončil s tržnou ranou na hlavě v nemocnici, byla by ve Voticích větší spokojenost.

Branky Votic: Voráček 4, Otradovec 3, Homolka, Jantač. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 0/1. Poločas: 4:1.

SK Marila Votice: Nerad - Vinduška, Jantač, Bursík (Dvořák), Kronus - Říha, Šimák, Homolka, Otradovec - Šedivý, Voráček.

Z utkání Sedlčany – Benešov B 5:1 podrobnosti nedošly.