Hlavička po rohu dostala Votice na kolena

Tábor – Na jih Čech, jmenovitě do Tábora, zajížděly čtvrté Votice. Zápas, který se musel divákům líbit, rozhodla hlavičkou domácího Rosůlka po rohovém kopu.

6.11.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Pavel Šimáček

Tábor – Marila Votice 1:0

Zápas se musel divákům líbit, hrál se otevřený fotbal z mnoha šancemi na obou stranách, ale brankáři dlouho na hřišti vládli a přiváděli útočící hráče k zamyšlení. Rozhodnutí nakonec přišlo v 74. minutě, když si na míč po rohovém kopu naskočil domácí Rosůlek a hlavou vsítil jediný gól zápasu.

Trenér Votic Ivan Pihávek po zápase smutnil. „Zápas přinesl hodně šancí na obou stranách a mohl skončit 8:8. Hlavně v první půli jsme byli nebezpečnější, ale závažnější chybu jsme udělali my a soupeř nás po závaru potrestal. Potom se domácí soustředili na obranu, měli v ní vhodné soubojové typy a už jsme ze zápasem nemohli nic udělat. Navíc nás, když jsme otevřeli hru, podržel třikrát brankář Jarda Novák,“ a povzdechl si: „Prohra nás velmi mrzí, protože mužstva ze špičky tabulky ztrácela body. Za výkon můžu hráčům poděkovat, ale fotbal se hraje na branky a tu jedinou dali domácí.“

Branka: 74. Rosůlek. Rozhodčí: Mokrusch. ŽK: Veselý, Walter (oba V). Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Votice: Novák – Viskup, Faitl, Andrejevič, Bareš – Mareš, Polodna (71. Macháček), Mojdl, Walter – Veselý, Pilík.

6.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

Během akce si mohli zájemci prohlédnout i indiánský tábor.
63

Ani na Indiány se při memoriálu generála Custera nezapomnělo

Pouťové zábavy začínají, řidiče čekají komplikace

Sázavský klášter hostí první Baby Fest

Sázava – Především dětem do šesti let je určen nový festival Baby Fest, jehož první ročník se uskuteční v neděli od 10 do 17 hodin.

Benešov vydoloval z Písku dva body

Písek – Stejně jako v loňské sezoně vybojovali hráči Benešova na hřišti Písku v České fotbalové lize dva body, když neudrželi v prvním poločase dvoubrankový náskok, ale v penaltovém rozstřelu měli lepší nervy.

Bouřky zasáhly okres. Hasiči vyjížděli ke spadlým stromům

Benešovsko - Silné bouřky ohrozily Benešovsko během páteční noci a sobotního rána. Ve Středočeském kraji patřil benešovský okres k těm okresům, kde byly bouřky nejsilnější. I tak ale hasiči vyjížděli jen ke dvěma případům. Jednalo se o spadlé stromy na vozovce.