Marila doma jen remizovala

Votice/ Divizní Marila Votice v domácím zápase s Milevskem jen remizovala

1.11.2008

V zápase Marily Votice s Milevskem se hra většinou odbývala uprostřed hřiště.Foto: Foto: Pavel Bradáč

Marila Votice – Milevsko 1:1

Marila vyrazila do zápasu s útokem Sieglů a začala zápas na jedničku, když v 7. minutě vybojoval Malina míč, vystřelil, brankář balón vyrazil nad sebe, který zapadl obloučkem do sítě. O chvíli později hlavičkoval Rezek do tyče po centru Bareše. Poté se osmělili hosté, ale střelu Suchana a Petra Janoucha z trestného kopu Ducheček kryl. Na druhé straně pálil Malina těsně nad a po disciplinárním trestu nastoupivší Horváth vyzkoušel pozornost Pavla Janoucha.
Do druhého dějství naopak vstoupili lépe hosté. Nejprve Sokoltovu dělovku Ducheček kryl, ale v 59. minutě již nestačil na zakončení Petra Janoucha po dlouhém pasu. Hosté byli při chuti, ale střelu Kosíka srazil Jelen na roh a trestný kop Petra Janoucha šel vedle. V závěru vyvinuli domácí tlak, ale trestný kop Horvátha skončil v náruči brankáře a Siegl st. pálil po centru ze strany nad. V nastavení musel ještě Ducheček vyrazit dělovku hostů po rychlém brejku.
„Máme malinkou křeč. Ujali jsme se rychle vedení a hráli jsme celkem slušný fotbal. V dalším průběhu zápasu jakoby jsme se bály o výsledek, kluci začali být křečovitý, chyběla nám plynulost hry a soupeř vyrovnal. V závěru jsme sice vyvinuli tlak, ale druhý gól jsme již nevstřelili,“ byl smutný kouč Votic Ivan Pihávek.

Branky: 7. Malina – 59. Petr Janouch. Rozhodčí: Arnošt. ŽK: Gazmend, Rezek, Jelen – Havel, Masopust, Petr Janouch, Sokolt. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

SK Marila Votice: Ducheček – Jelen, Gazmend, Lukeš, Málek – Malina (62. Houška), Rezek, Horváth, Bareš (62. Dohnal) – Siegl ml. (78. Daniel), Siegl st.