Viktoria Žižkov – Votice 0:2 (0:1)

Už v 6. minutě se domácí dostali do šance, ale jeho střelu výborně vyrazil na roh Novák. Po deseti minutách přišel další centr do vápna Votic a ránu domácího útočníka musel Novák zpacifikovat nohama.

Po čtvrt hodině hry se předvedly i Votice: Po průniku Hošky zkoušel lob Horváth, ale míč prolétl těsně vedle tyče. O dvě minuty později už padla první branka. Do sítě Viktorie! Po rohu Waltera se do koncovky protlačil Knobloch a zamířil přesně k tyči – 0:1.

Ve 30. minutě pálili domácí z velkého vápna, ránu stačil vykopnout Faitl. O sedm minut déle to domácí zkoušeli hlavou, jenže míč branku o kousek minul.

Votice o přestávce vystřídali brankáře a Mašín měl hned práci. Šanci Viktorky vykopl nohou. V 57. minutě byli domácí blízko vyrovnání, ale zastavila je tyč Mašínovy brány. Za deset minut pomohla Mašínovi obrana, když zastavila slibnou žižkovskou střelu.

Neproměněné šance Žižkova byly potrestány v 79. minutě: Z 30 metrů napřáhl Walter a míč se odrazem od břevna vlnil v síti – 0:2.

Branky: 18. Knobloch, 79. Walter. Votice: J. Novák (46. Mašín) – Řehák (67. Říha), Faitl, Janů, Bareš – Houška (46. Janoušek), Knobloch, Viskup, Walter – Horváth, Pohorský (73. Kopřiva).