Votice se na výhru nadřely

Votice – Ve 22. kole fotbalové I. B třídy, skupiny E, přivítal lídr z Votic poslední Nečín, který ale Votice na podzim porazil a potrápil je i tentokrát, když o výhře lídra rozhodl až druhý poločas.

19.5.2013

Votického Michala Dušátka porazil na zem nečínský Josef Vršecký.Foto: Lenka Břicháčková

VOTICE – NEČÍN 3:1

Zápas začali překvapivě aktivněji hosté, nejprve střelu vyrazil Dvořák na roh, aby si vzápětí Bareš srazil centr do vlastní sítě. Inkasovaný gól domácí probudil a začali ostřelovat branku Nečína, jenže Viskup, Čupr, Homolka, Němeček neměli seštelovaná mířidla, Němečkovi zkazil radost brankář a Jonsztovi zase obránce. A tak pomohl domácím v závěru poločasu hostující obránce, jenž si srazil míč do vlastní sítě po přihrávce Němečka.

Ihned po přestávce si naskočil na roh Čupra Homolka a hlavou dodal Voticím klid. Domácí kontrolovali vedení a soupeře nepouštěli do ohrožení své branky. Naopak Jonszta po úniku Němečka pálil nad, Sládka vychytal gólman, aby v závěru dal Voticím definitivní pojistku po kombinaci D. Šedivý.

Branky: 43. vlastní, 49. Homolka, 85. D. Šedivý – 11. vlastní. Rozhodčí: Noll. ŽK: 1:0. Poločas: 1:1.

Votice: Dvořák – Šlejmar, Dušátko, Čupr, Bareš – Němeček (77. Sládek), Kolář, Viskup, Homolka – Štork (69. D. Šedivý), Jonszta (81. Otradovec).

19.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Škoda 110 R.
AUTOMIX.CZ
13

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

Ministr financí a šéf ANO Andrej Babiš
8

Rozpočet 2018 přinese růst důchodů, platů a dávek, ale i schodek 50 miliard

Děti při pochodu probouzely princeznu polibkem

Benešov /FOTOGALERIE/ – Přemoci zlého čaroděje a vysvobodit jím zakletou princeznu. Právě takový úkol měly děti, které se v neděli zúčastnily pochodu organizovaného benešovským domem dětí a mládeže.

Kondračtí, za šance se body nedávají

Vlašim – Ve fotbalové I. B třídě, skupině D, si ve Vlašimi poradil Kácov s Kondrací, která tak dojela neúspěšný anglický týden, v němž nebodovala a musí nadále bojovat o záchranu. Za domácí se trefil do sítě i bývalý trenér a hráč Kondrace Václav Skiba.

Vesnice se uchází o titul, Benešovsko zastupují tři

Benešovsko - Po třiadvacáté letos vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj soutěž Vesnice roku. Jejím cílem je nejen povzbudit obyvatele venkova k aktivitě při rozvoji svého domova, ale také upozornit na význam venkova, jeho tradice a společenský život.

KRÁTCE: Sběr papíru podpoří školu

Benešovsko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.