Vodní lvi utopili Draky z Bíliny

Benešov – Vodní lvi z Benešova přivítali v sobotu ve druhé hokejové lize Draky z Bíliny a nenechali je chrlit oheň, naopak byli jako beránci a domácí je rozsápali.

22.10.2011

Ilustrační foto.Foto: Robin Novák

HC Benešov – Draci Bílina 6:2

Domácí měli utkání ve své moci, získali proti poslednímu celku čtyřbrankové vedení, které sice hosté během minuty slepenými góly snížili. Jenže aktivita Benešova ve třetí třetině přinesla uklidňující dvě branky.

Branky a nahrávky: 15. R. Verbík (Rittig), 28. Jágr (J. Verbík, Kaňka), 29. Holánek (Decsy, Strnad), 34. Holánek (R. Verbík), 44. Decsy, 57. Holánek (Strnad) - 36. Přeučil, 37. Přeučil (Havlůj). Třetiny: 1:0, 3:2, 2:0.

HC Benešov: Meravý - J. Verbík, Toužimský, Jágr, Kaňka, Havlíček – Rittig, R. Verbík, L. Holánek, Strnad, Decsi – Jaškin, Fišera, Drda, Starec, Žoha.⋌

22.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

zahradní kuchyně

Vařit můžete i pod širým nebem

Základní škola v Trhovém Štěpánově, stejně jako zdejší školka, nabídne dětem nové prostory.
10

Školu rozšíří o volnočasové učebny

Napětí kvůli záměru radnice sjednotit školní jídelny stoupá

Benešov /OBRAZEM/ – Napětí, které pociťují před odchodem na dovolenou především pracovnice tří benešovských školních jídelen, by se dalo krájet. „To víte, že z té nejistoty nejsme odvázané," uvedla jedna z kuchařek, ale jméno si nepřála zveřejnit. „Bojíme se o práci," vysvětlila.

KRÁTCE: Při workshopu si zabubnují

Benešovsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Po školácích se přijdou na panovnici podívat turisté

Vlašim /FOTOGALERIE/ – Se závěrem školního roku vrcholí ve vlašimském zámku školní prohlídky výstavy Za vlády Marie Terezie. „Připravili jsme ji při příležitosti třístého výročí narození české královny a přibližuje život na Benešovsku v letech 1740 až 80," připomněl historik Jindřich Nusek, správce sbírek Muzea Podblanicka, které výstavu zorganizovalo.

OBRAZEM: Úplná uzavírka průtahu Týnce se blíží

Týnec nad Sázavou - Zatím jen mírné zpoždění nabírají cestou do svého cíle řidiči, kteří projíždějí Benešovskou ulicí. Dopravu tam usměrňují přenosné semafory.