VLAŠIM – BENEŠOV B                          8:0

Úvod derby orámovaly trestné kopy na obou stranách, ale  Cacák minul a benešovská střela skončila v náruči Švingra. Ve 13. minutě se poprvé měnilo skóre, když si centr Janovského zpracoval Cacák a podél brankáře rozvlnil síť – 1:0. Poté zahrozili po sérii rohových kopů hosté, ale bez brakového vyjádření. A tak byli ve 23. minutě potrestáni z rychlého brejku Rybaříkem.

V této fázi hry donutili benešovští mladíci k chybám domácí stoperskou dvojici, ale ani dvě přečíslení dva na jednoho nedokázali využít. Krátce před přestávkou se po kombinaci Janovského s Rybaříkem prosadil Kováč a stejný hráč asistoval při gólu Kabáta.
V úvodu druhého poločasu se neprosadil domácí Moudrý, na druhé straně míč z malého vápna o kousek branku minul. Po hodině hry zamířil Kováč po kombinaci M. Filip – Javorský – Rybařík, jehož střelu vyrazil brankář do tyče.  Na konstrukci benešovské branky skončil i trestný kop Janovského. Poté se dvakrát blýskl benešovský brankář Vosáhlo, když zneškodnil pokusy Moudrého a Janovského a M. Filip orazítkoval břevno. Pak už se ale hráči Graffinu dočkali,  když do prázdné branky zakončoval Javorský. S blížícím se závěrem docházely hostům síly, čehož dvakrát využil Rybařík a jednou Bělohlávek, který přehodil brankáře a uzavřel účet derby.

Branky: Rybařík 3, Cacák, Kováč, Kabát, Javorský, Bělohlávek. Poločas: 4:0.

Vlašim: Švingr – Ptáček, Zajíc (Hejný), Vopěnka, Moudrý – Janovský, Kabát (Žirovnický), M. Filip, Kováč (Bělohlávek) – Cacák (Javorský), Rybařík.

Benešov: Vosáhlo – Vacek, Verner, Stanka, Kubálek – Korynta, Šejstal, Šahin, Vyhlídal, Klíma – Matoušek. Střídali: Kubů, Cvrček.

VLAŠIM – BENEŠOV B                           4:1

V okresním derby kralovali domácí, kteří měli nespočet šancí a čtyřikrát rozvlnili síť za jinak vynikajícím benešovským Dvořákem. Skóre otevřel Rut po spolupráci s útočným kolegou Cacákem, aby do poločasu Křemen z hranice šestnáctky upravil na 2:0.

Na začátku druhého poločasu hosté snížili Vosáhlem z penalty. Jenže vlašimští hráči zápas kontrolovali. Třetí gól vsítil Vlasák po přihrávce Cacáka. Účet zápasu podtrhl Cettl po centru z levé strany.

Branky: Rut, Křemen, Vlasák, Bílý – Vosáhlo (z PK). Poločas: 2:0.

Vlašim: Gabriel – Šanda, Nebřenský, Švec, Bílý – Syrovátka (55. Breburda), Cettl, Vlasák, Křemen (55. Polyak) – Rut, Cacák.

Benešov: Dvořák – Skopec, Jírů, Korynta, Boťa – Zach, Cvrček, Vosáhlo, Houzar – Vycpálek, Straka. Střídali: Vyhlídal, Kubů, Šejstal.