STARŠÍ DOROST

BRANDÝS/BOLESLAV – VLAŠIM 0:7

Od první minuty se hra odbývala na domácí polovině a bylo otázkou času, kdy padne první branka. Skóre otevřel již v 9. minutě důrazný Bělohlávek po uvolnění Toupala. Další minuty přinesly řadu vyložených šancí Vlašimi, které nebyly využity. Až závěr poločasu přinesl klid na hostující kopačky, když se gólově prosadili, M. Zamrzla a dvakrát Srb (jednou z penalty).

Druhý poločas se odehrál jen z povinnosti. Domácí nehrozili a hosté ještě z několika šancí vsítili tři góly (Sedláček, Dušek a Vejvoda).

„Před zápasem jsem hráče upozornil, aby hráli zodpovědně a soupeře nepodcenili. To se nám podařilo a přezimuje tak na prvním místě tabulky," těšilo po posledním podzimním zápase vedoucího mužstva Vlašimi Pavla Zelingra.

Branky: 42. (z PK) a 45. Srb, 9. Bělohlávek, 27. M. Zamrzla, 50. Sedláček, 56. Dušek, 77. Vejvoda. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:2. Poločas: 0:4. Vlašim: Štecher – Toupal (77. Vesecký), Sedláček (66. Martinák), Jelínek, Vlk – Zamrzla, Srb (63. Novotný), Pavouček, Matzner – Bělohlávek (50. Vejvoda), Dušek.

MLADŠÍ DOROST

BRANDÝS/BOLESLAV – VLAŠIM 2:13

Souboj posledního s prvním byl jasnou záležitostí Vlašimi, která nastřílela třináct branek do domácí sítě, když se nejvíce činili autoři hattricků Brýl a Blažek.

Branky: 24. a 33. Hájek – 16., 32., 36. V. Brýl, 35., 68. a 73. Blažek, 56. a 77. Křemen, 12. Martinák, 26. Buchta, 28. Turek, 45. Lalouček, 72. Šanda. Rozhodčí: Novotný. Poločas: 2:7. Vlašim: Fialka – Martinák, Blažek, Arnolt, V. Brýl, Zvára, Motyčka (30. Lalouček), Křemen, Buchta (55. Šanda), Turek, Macháček.