VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vlašimská přípravka již nastřílela za tři kola padesát gólů

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží v ročníku 2014/2015.

16.9.2014
SDÍLEJ:

V okresním přeboru dorostu zvítězil Divišov nad Sokolem Přestavlky 10:4.Foto: Ivan Vondrák

III. třída A

Sedlec-Prčice B – Bystřice 3:0, Nespeky B – Olbramovice 3:0, Soběhrdy – Týnec B 4:5, Úročnice – Křečovice 4:4, Pyšely – Votice B 3:3, Krhanice – Václavice 5:2, Lešany – Netvořice 3:0.

1. Sedlec-Prčice⋌ 4 3 0 1 15:5  9
2. Krhanice⋌ 4 3 0 1 12:6  9
3. Týnec B⋌ 4 3 0 1 11:13 9
4. Soběhrdy⋌ 4 2 1 1 11:9  7
5. Lešany⋌ 4 2 1 1  9:8  7
6. Nespeky B⋌ 4 2 0 2 11:9  6
7. Václavice⋌ 4 2 0 2 12:12 6
8. Olbramovice⋌ 4 2 0 2  6:7  6
9. Votice B⋌ 4 1 2 1 10:9  5
10. Úročnice⋌ 4 1 2 1  9:8  5
11. Pyšely⋌ 4 1 1 2 11:11 4
12. Bystřice⋌ 4 1 0 3  7:10 3
13. Netvořice⋌ 4 1 0 3  2:12 3
14. Křečovice⋌ 4 0 1 3  7:14 1

III. třída B

Divišov B – Chotýšany 4:3, Trhový Štěpánov – Čechtice 0:2, Bílkovice – Tichonice 0:1, Louňovice – Ratměřice 1:2, Teplýšovice B – Blaník Načeradec 3:2, Keblov – Kondrac B 3:3, Myslič – Postupice 0:3.

1. Postupice⋌ 4 3 1 0 10:2  10
2. Teplýšovice⋌ 4 3 0 1 15:8   9
3. Čechtice⋌ 4 3 0 1 13:11  9
4. Ratměřice⋌ 4 2 2 0  9:7   8
5. Tichonice ⋌ 4 2 1 1  5:4   7
6. Kondrac B⋌ 4 1 3 0 13:6   6
7. Trhový Štěpánov⋌ 4 2 0 2  7:5   6
8. Bílkovice⋌ 4 2 0 2  5:6   6
9. Blaník Načeradec⋌ 3 1 1 1  4:4   4
10. Divišov B⋌ 4 1 0 3  5:8   3
11. Keblov⋌ 3 0 2 1  6:10  2
12. Myslič⋌ 4 0 2 2  3:13  2
13. Chotýšany⋌ 4 0 1 3  6:11  1
14. Louňovice⋌ 4 0 1 3  3:9   1

IV. třída A

Úročnice B – Sokol Přestavlky B 6:2, Jablonná – Čerčany 4:5, Poříčí B – Bystřice B 6:2, Drachkov – Pecerady 1:3, Ostředek – Bukovany 6:1, Soběhrdy B – Neveklov B 0:2.

1. Poříčí B⋌ 4 4 0 0 22:7  12
2. Pecerady⋌ 4 4 0 0 13:3  12
3. Čerčany⋌ 4 3 0 1 24:10  9
4. Ostředek⋌ 4 2 1 1 13:7   7
5. Jablonná⋌ 4 2 0 2 16:13  6
6. Úročnice B⋌ 4 2 0 2 12:19  6
7. Neveklov B⋌ 4 1 1 2  6:6   4
8. Sokol Přestavlky B⋌ 4 1 1 2  8:12  4
9. Bukovany⋌ 4 0 3 1  7:12  3
10. Bystřice B⋌ 4 0 2 2  8:13  2
11. Drachkov⋌ 4 0 1 3  6:13  1
12. Soběhrdy B⋌ 4 0 1 3  1:21  1

IV. třída B

Neustupov – SK Přestavlky 0:7, Miličín – Olbramovice B 3:2, Zaječice – Jankov B 5:0, Maršovice B – Mezno B 5:1, Struhařov B – Vrchotovy Janovice B 2:1, Budenín – Heřmaničky 5:1.

1. Miličín⋌ 4 4 0 0 21:4  12
2. SK Přestavlky⋌ 4 3 0 1 18:5   9
3. Budenín⋌ 4 2 1 1 10:6   7
4. Struhařov B⋌ 3 2 1 0  7:5   7
5. Maršovice B⋌ 4 2 1 1 12:12  7
6. Vrchotovy Janovice B⋌ 4 2 0 2  9:7   6
7. Olbramovice B⋌ 4 1 1 2 12:7   4
8. Zaječice⋌ 4 1 1 2  9:12  4
9. Mezno B⋌ 3 1 0 2  5:9   3
10. Heřmaničky⋌ 4 1 0 3  7:19  3
11. Neustupov⋌ 4 1 0 3  7:21  3
12. Jankov B⋌ 4 0 1 3  5:15  1

IV. třída C

Postupice B – Libež 2:6, Trhový Štěpánov B – Velíš 1:0, Chotýšany B – Kladruby 3:0, Popovice B – Chocerady B 5:3, Tichonice B – Radošovice 2:3.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 4 4 0 0 13:1  12
2. Libež⋌ 3 3 0 0 15:4   9
3. Velíš⋌ 4 3 0 1 13:5   9
4. Chocerady B⋌ 4 2 0 2 18:10  6
5. Chotýšany B⋌ 4 2 0 2 14:9   6
6. Kladruby⋌ 4 2 0 2 11:10  6
7. Postupice B⋌ 4 2 0 2 14:15  6
8. Popovice B⋌ 3 1 0 2  7:10  3
9. Radošovice⋌ 4 1 0 3  8:18  3
10. Tichonice ⋌ 3 0 0 3  3:18  0
11. Louňovice ⋌ 3 0 0 3  5:21  0

IV. třída D

Pravonín B – Libouň 3:4, Vracovice – Čechtice B 3:4, Kamberk – Dolní Kralovice B 9:2, Nesperská Lhota – Zdislavice B 2:1, Miřetice B – Křivsoudov B 4:0.

1. Nesperská Lhota⋌ 4 4 0 0 11:2  12
2. Miřetice B⋌ 4 3 1 0 18:5  10
3. Kamberk⋌ 3 3 0 0 18:3   9
4. Zdislavice B⋌ 4 2 1 1  9:8   7
5. Libouň⋌ 4 2 0 2 14:14  6
6. Vracovice⋌ 4 1 0 3 13:13  3
7. Křivsoudov⋌ 4 1 0 3  9:9   3
8. Čechtice B⋌ 3 1 0 2  7:11  3
9. Dolní Kralovice B⋌ 3 1 0 2  5:14  3
10. Pravonín B⋌ 4 1 0 3 10:20  3
11. Hulice⋌ 3 0 0 3  2:17  0

OP dorost

Divišov – Sokol Přestavlky 10:4, Lukavec – Čerčany 4:1, Bílkovice – Jankov 2:4, Struhařov – Úročnice 6:2, Posázaví – Trhový Štěpánov 1:4.

1. Struhařov⋌ 4 4 0 0 17:7  12
2. Lukavec⋌ 4 3 1 0 17:4  10
3. Divišov⋌ 4 3 0 1 26:15  9
4. Úročnice⋌ 4 3 0 1 13:9   9
5. Jankov⋌ 4 2 1 1  9:6   7
6. Čerčany⋌ 4 2 0 2 18:10  6
7. Trhový Štěpánov⋌ 4 1 1 2 11:13  4
8. Sokol Přestavlky⋌ 4 0 1 3  8:19  1
9. Bílkovice⋌ 4 0 0 4  7:24  0
10. Posázaví⋌ 4 0 0 4  2:21  0

OP starší žáci

Maršovice – Trhový Štěpánov 0:3, Křivsoudov-Pravonín 0:3, Chocerady – Nespeky 2:2, Krhanice – Olbramovice nehráno.

1. Trhový Štěpánov⋌ 3 2 0 1 9:4  6
2. Pravonín⋌ 3 2 0 1 8:4  6
3. Olbramovice⋌ 2 2 0 0 6:2  6
4. Chocerady⋌ 3 1 1 1 6:6  4
5. Křivsoudov⋌ 3 1 0 2 7:10 3
6. Maršovice⋌ 3 0 2 1 4:7  2
7. Nespeky⋌ 3 0 2 1 4:8  2
8. Krhanice⋌ 2 0 1 1 6:9  1

OS starší žáci 6 + 1

SK Načeradec – Bystřice 0:14, Miličín – Mezno 3:2, Bílkovice – Tichonice 3:4, Ostředek – Postupice 0:8.

1. Bystřice⋌ 3 3 0 0 28:1  9
2. Tichonice⋌ 3 3 0 0 16:4  9
3. Postupice⋌ 3 2 0 1 15:5  6
4. Miličín⋌ 3 2 0 1  5:6  6
5. SK Načeradec⋌ 3 1 0 2  6:20 3
6. Ostředek⋌ 3 1 0 2  3:18 3
7. Bílkovice⋌ 3 0 0 3  3:11 0
8. Mezno⋌ 3 0 0 3  4:15 0

OP mladší žáci 7 + 1

Vrchotovy Janovice – Netvořice 1:8, Trhový Štěpánov – Nespeky 1:1, Vlašim B – Senohraby 3:3, Jankov – Teplýšovice 2:1, Benešov C – Sedlec-Prčice nehráno.

1. Senohraby⋌ 3 2 1 0 14:7  7
2. Sedlec-Prčice⋌ 2 2 0 0 25:5  6
3. Teplýšovice⋌ 3 2 0 1 11:4  6
4. Jankov⋌ 3 2 0 1 11:16 6
5. Trhový Štěpánov⋌ 3 1 1 1 10:7  4
6. Nespeky⋌ 3 1 1 1  6:6  4
7. Vlašim B⋌ 3 1 1 1  9:10 4
8. Netvořice⋌ 3 1 0 2 10:18 3
9. Benešov C⋌ 2 0 0 2  1:9  0
10. Vrchotovy Janovice⋌ 3 0 0 3  3:18 0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Neveklov – Křečovice 20:0, Soběhrdy – Pecerady 2:2, Týnec – Václavice 8:5.

1. Neveklov⋌ 3 3 0 0 47:7  9
2. Pyšely⋌ 2 2 0 0 29:5  6
3. Pecerady⋌ 3 1 1 1 11:18 4
4. Týnec⋌ 3 1 0 2 14:15 3
5. Křečovice⋌ 2 1 0 1  5:23 3
6. Soběhrdy⋌ 3 0 1 2  9:31 1
7. Václavice⋌ 2 0 0 2  6:22 0

OS mladší žáci B 5 + 1

Kondrac – Mezno 6:9, Chotýšany – Bystřice 1:6, Dolní Kralovice – Teplýšovice 8:1.

1. Dolní Kralovice⋌ 3 2 1 0 20:12 7
2. Bystřice⋌ 3 2 0 1 17:7  6
3. Mezno⋌ 2 1 1 0 18:15 4
4. Popovice⋌ 2 1 0 1 15:7  3
5. Kondrac⋌ 3 1 0 2 22:19 3
6. Teplýšovice⋌ 2 1 0 1  8:14 3
7. Chotýšany⋌ 3 0 0 3  2:28 0

OP starší přípravka 5 + 1

Votice – Netvořice 9:1, Sedlec-Prčice – Vlašim 1:19, Pyšely – Benešov 7:6, Jankov – Senohraby 2:7, Poříčí – Týnec nehráno.

1. Vlašim ⋌ 3 3 0 0 50:3  9
2. Votice⋌ 3 2 0 1 26:10 6
3. Benešov⋌ 3 2 0 1 19:15 6
4. Senohraby⋌ 3 2 0 1 18:27 6
5. Olbramovice⋌ 2 1 1 0 11:8  4
6. Sedlec-Prčice⋌ 3 1 1 1 13:24 4
7. Poříčí ⋌ 1 1 0 0  8:1  3
8. Pyšely⋌ 3 1 0 2 12:27 3
9. Týnec⋌ 1 0 0 1  0:7  0
10. Netvořice⋌ 3 0 0 3 15:28 0
11. Jankov⋌ 3 0 0 3  5:27 0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Lešany – Poříčí B 3:9, Neveklov – Struhařov 5:6, Soběhrdy – Bystřice 1:6, Krhanice – Maršovice 3:7, Ostředek – Nespeky 1:2.

1. Poříčí B⋌ 3 3 0 0 38:7  9
2. Bystřice⋌ 3 3 0 0 20:3  9
3. Struhařov⋌ 3 2 0 1 24:13 6
4. Ostředek⋌ 3 2 0 1 13:8  6
5. Soběhrdy⋌ 3 2 0 1 13:9  6
6. Nespeky⋌ 3 2 0 1 17:16 6
7. Maršovice⋌ 3 1 0 2  8:22 3
8. Neveklov⋌ 3 0 0 3  9:18 0
9. Krhanice⋌ 3 0 0 3  4:25 0
10. Lešany⋌ 3 0 0 3  4:29 0

OS starší přípravky B 5 + 1

Divišov – Tichonice 1:10, Křivsoudov – Ratměřice 5:6, Vlašim B – Velíš 8:5, Čechtice – Zdislavice 7:1, Miřetice – Postupice 6:4.

1. Miřetice⋌ 3 3 0 0 22:9  9
2. Tichonice⋌ 3 2 0 1 21:6  6
3. Křivsoudov⋌ 3 2 0 1 21:12 6
4. Postupice⋌ 3 2 0 1 17:10 6
5. Ratměřice⋌ 3 2 0 1 19:13 6
6. Vlašim B⋌ 3 2 0 1 19:15 6
7. Velíš⋌ 3 1 0 2 14:16 3
8. Čechtice⋌ 3 1 0 2 11:15 3
9. Divišov⋌ 3 0 0 3  4:27 0
10. Zdislavice⋌ 3 0 0 3  2:27 0

Autor: Pavel Šimáček

16.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Děti si u Čínského pavilonu vyzkoušely nejen lanovou dráhu, ale také různé soutěžní disciplíny či netradiční bubny.
68

OBRAZEM: Dětské hry hostil Čínský pavilon v zámeckém parku

Královské stříbření Kutné Hory.
60

OBRAZEM: Královské stříbření Kutné Hory

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem v komorní atmosféře

Sázava /FOTOGALERIE/ - Festival Slunovrat v areálu Sázavského ostrova zahájili pořadatelé v pátek v 17 hodin. Možná právě nultý ročník či krásné počasí ke koupání předurčilo, že na začátek akce přišel malý počet návštěvníků. I tak ale areál během následujících hodin vítal nové a nové příchozí.

Právě jsme se narodili

Benešov /FOTOGALERIE/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát narozených ve 25. týdnu v roce 2017.

Ševcovský jarmark splácí dluh načeradským ševcům

Načeradec – Třetí ročník Ševcovského staročeského jarmarku si mohou užít zájemci zítra od 9 do 16 hodin u načeradského kostela. O zábavu, dobré jídlo i řemeslné produkty bude postaráno. Akce totiž každoročně připomíná tradici řemesel v Čechách a především ševcovství, které má v Načeradci bohatou historii.

KRÁTCE: Sloupy veřejného osvětlení pronajmou kvůli buginám

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z Benešova!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies