Vlašim B – Brandýs/Boleslav 2:0

Domácí nezačali dobře a málem je Brandýs potrestal, když malou domů J. Jíchy zachytil útočník, při kličce brankáři upadnul a dožadoval se penalty, ale ta se nepískala. V 10. minutě běžel J. Jícha sám na brankáře, po kličce střílel do opuštěné branky, ale tam stál brandýský obránce. Hosté zahrozili centrem, na který nedosáhli dva hráči ve skluzu. V 19. minutě prostřelil Markovič zpoza vápna vše, co mu stálo v cestě a otevřel skóre – 1:0. Poté dvakrát Vořechovský mohl pohnout stavem, ale po centru Jandy a z otočky ho vychytal brankář Halbich. V závěru poločasu zahrávali hosté čtyři rohy a při dvou šancích podržel domácí M. Jícha.

V úvodu druhé půle unikl J. Jícha a po kličce brankáři zvýšil na 2:0. Hosté otevřeli hru a M. Jícha musel čelit dvěma střelám, které stačil vyrazit, i když byla první tečovaná do protipohybu. V závěru měli domácí několik brejků, ale Bouček, J. Jícha, Janda ani Vořechovský již stavem nepohnuli.

„Pro nás to jsou velice cenné body, když jsme po dvou remízách naplno bodovali. S výsledkem jsem spokojený, ale hra neodpovídala, to co jsme chtěli hrát. Stále jsme míče nakopávali a vázla nám kombinace, k čemuž se trošku přidal i hrbolatý terén, ale na ten se nechci vymlouvat. Soupeř přijel bránit a hrál jen s jedním útočníkem. To nám nevyhovovalo, před vápnem bylo hodně přehuštěno, přesto jsme si s tím poradili. Hlavně nás podržel gólman, který chytil čtyři vyložené šance hostů,“ pochválil brankáře Jíchu trenér Vlašimi B Vladimír Kout.

Branky: 19. Markovič, 54. J. Jícha. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: Žovinec, Vořechovský / 2. Diváci: 110. Poločas: 1:0.

Graffin Vlašim B: M. Jícha - Havlíček (48. J. Pohorský), Veselý, Císař, Švamberk - Markovič (75. Bouček), Žovinec, Stejskal, Janda - Vořechovský, J. Jícha (85. Petr).