STARŠÍ ŽÁCI

Velký Borek – Graffin Vlašim 3:2

Úvod zápasu patřil hostům, kteří hráli aktivněji. V 8. minutě obešel Staněk tři domácí hráče, našel na vápně Ruta, který se trefil přesně k tyči – 0:1. Domácí o chvíli později srovnali, když po hrubé chybě obrany hostí proměnili sólo. Vlašim mohl dostat do vedení Cacák, ale nedokázal z deseti metrů přesně zacílil po centru Bílého. V 18. minutě se ujali domácí vedení po střele z šestnáctky a následné opakované dorážce. Za chvíli využil Velký Borek další hrubku obrany hostí – 3:1. Ve 32. minutě unikl po levé straně Slabý, přihrál za obranu Rutovi, který s přehledem snížil na 3:2. Po změně stran si vytvořili hosté trvalý tlak, v zakončení jim ale chyběl kousek štěstí. Rut trefil břevno, Slabý pálil do tyče a ani šance Bílého, Staňka, Ruta a Cacáka gólem neskončily, a proto domácí těsné vítězství uhájili.

Branky Vlašimi: Rut 2. Poločas: 3:2.

Graffin Vlašim: Gabriel – Líska, Švec, Ptáček, Zvára – Cettl, Staněk, Cacák, Bílý – Slabý, Rut. Střídali: Šanda, Jeništa, Filip.

Brandýs/Boleslav – SK Benešov 1:0

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie s většími šancemi hostů, ve kterých ale dvakrát osamocený Matoušek zklamal. Domácí ohrožovali Bébra hlavně střelami z dálky. Po přestávce zvýšili Benešovští tlak, vytvořili si několik příležitostí, ale Stanku dvakrát vychytal brankář, stejně jako Eliáše, Netolický a Strnad pálili nad branku. A tak přišel trest na druhé straně, když se v 65. minutě opřel do míče domácí hráč a z 18 metrů, z pomocí břevna, vstřelil jediný gól zápasu.

Rozhodčí: Procházka. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Bébr – Verner, Netolický, Kubálek, L. Balata – Vyhlídal, Stanka, Eliáš, Rezek (9. Cvrček) – Matoušek, Strnad.

MLADŠÍ ŽÁCI

Velký Borek – Graffin Vlašim 0:4

Od první minuty favorizovaní hosté zatlačili poslední celek na jeho polovinu, ale bez větších šancí. Největší měl Jeništa, když běžel sám na brankáře, ale míč si ukopnul. Ve druhém poločase tlak hostů zesílil, začali hrát více po stranách a stříleli branky. Po jednom z rohových kopů se v 37. minutě prosadil Filip a ve 42. minutě zavěsil Jeništa. Po několika závarech před soupeřovou brankou vsítil Filip svou druhou brankou – 0:3. Poslednímu gólu předcházela jedna z nejhezčích akcí. Kříž zatáhl balon po křídle, zbavil se kličkou dvou stoperů, přihrál nabíhajícímu Linhartovi, a ten uklidil míč do sítě.

Branky: 37. a 48. Filip, 42. Jeništa, 53. Linhart. Poločas: 0:0.

Graffin Vlašim: Babka - Toupal, Srb (46. Brýl), Janák, Vesecký – Novák (36. Pavouček), Rut (41. Novotný), Filip, Linhart – Kříž, Jeništa.

Brandýs/Boleslav – SK Benešov 0:0

Podruhé v sezoně ztratili benešovští mladíci body. V prvním poločase se hrál z obou stran kombinační fotbal, ve kterém byli, hlavně uprostřed hřiště, důraznější domácí, proto se hosté těžko dostávali do šancí. Přesto měl dvě Kulhavý, při první ho po kličce brankáři ještě dohnali obránci, při druhé nastřelil brankáře a dorážku Srba opět vyrazil domácí strážce branky Čihák. Na začátku druhého poločasu měli domácí obrovskou šanci, když střelu z dálky brankář Šimáček vyrazil a dobíhající Šimonek přestřelil prázdnou branku. Od 40. minuty si vytvořili hosté velký tlak i vyložené šance, ale gólman Čihák byl nepřekonatelný, když na něm ztroskotali Balata po rohu, Nikrmajer po kombinaci, Král a Hašek po sólech, dvakrát Kulhavý, trestný kop Kulhavého skončil nad brankou a únik Konopiského zastavil obránce na brankové čáře. Domácí se bránili zuby nehty a nakonec remízu uhájili.

ŽK: Nezbeda (Br). Rozhodčí: Procházka.

SK Benešov: Šimáček - Slunečko, Konopiský, Hašek, Nikrmajer - Krámek (31. Pohorský), V. Balata, Maršoun, Srb - Kulhavý, Král (47. Kohoutek).