Graffin Vlašim – Vyšehrad 4:0

Vlašim potvrdila roli favorita a rozloučila se s domácími fanoušky a třetiligovou příslušností vysokou výhrou. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a obě mužstva měla po jedné gólové šanci, jenže domácí Bálek ani hostující Nadrchal síť nerozvlnili. Až ve 42. minutě vypukla vlašimská radost. Na přízemní centr si Vebra si naběhl Bálek a vstřelil jubilejní desátou branku na jaře. O poločase vystřídal Šilhavý kapitána J. Petrů a po pěti minutách pobytu na hřišti hlavou skóroval po centru Balšánka. Totéž se mu povedlo v dopoledním zápase za rezervu v Libiši. O chvíli později chytil míč Toma po standardní situaci, rychle ho vykopl na M. Veselého, který si poradil s obránce i brankářem – 3:0. Skóre Vlašim uzavřela v 85. minutě, když se po hrubé chybě Hendrycha zmocnil míče Bálek, předložil ho Balšánkovi, který se nemýlil.

„Bylo vidět, že už o nic nejde. Obě mužstva hrála uvolněně, útočila a nebyla svázaná taktickými úkoly. Dokázali jsme svoji kvalitu a i když se soupeř snažil hrát a kombinovat, tak bylo vidět, že jsme fotbalově dál. Navíc jsme jeho chyby potrestali čtyřmi góly,“ zářil po zápase trenér Vlašimi Roman Nádvorník, který ihned po utkání cestoval na dovolenou do Itálie.

Branky: 42. Bálek, 50. Šilhavý, 58. M. Veselý, 85. Balšánek. Rozhodčí: Schröter. Bez karet. Diváci: 650. Poločas: 1:0.

FC Graffin Vlašim: Toma - Schuster (52. Pyšek), J. Petrů (46. Šilhavý), Lizák, Císař – Vebr, Křeček, Balšánek, Švamberg – M. Veselý (69. Dvořák), Bálek.