Graffin Vlašim B - Benátky n. J. 1:2

V první půli byla hra vyrovnaná. Domácí se snažili kombinovat, ale jen Borkovec nastřelil břevno. Hosté dobře bránili a podnikali brejky.

Po přestávce zvýšili Vlašimští tlak a v 59. minutě po krásné střele Jandy šli do vedení. Když už se zdálo, že dovedou v pohodě zápas k výhře, přišel neskutečný kolaps. V 87. minutě se řítili tři vlašimští hráči na jednoho obránce, toho ale trefil Borkovec do nohy, hosté míč odkopli a Došlý z hranice šestnáctky trefil šibenici – 1:1. Ihned po rozehrání byl faulován Dvořák ve vápně, ale penaltu vlašimskému Kacafírkovi gólman Bejr vyrazil. Hosté míč odkopli na polovinu, kde se prosadil Sabol přes J. Pohorského a přehodil Dolečka. A tak si Benátky odvezly díky málo vídanému závěru tři body.

„Mám zkaženou sobotu i neděli. Někteří hráči mě hrozně zklamali po taktické stránce. Stále si myslí, že můžou kopat ČFL, ale nemají ani I. A třídu, protože to co předvedli v závěru, je neskutečné,“ byl rozzlobený kouč Vlašimi B Karel Vesecký.

Branky: 59. Janda - 88. Došlý, 90 + 1 Sabol. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 0:1. Diváci: 100.

FC Graffin Vlašim B: Doleček - J. Veselý (29. J. Pohorský), Šilhavý, Lacina, Havlíček - L. Petrů (79. V. Pohorský), Janda, Balšánek (65. Pyšek), Borkovec - Dvořák, Kacafírek.