Vlašim se Vltavínu po prohře v soutěži v poháru pomstila

Vlašim – Po třech dnech se týmy Vlašim a Loko Vltavín Praha opět setkaly. V sobotu Vltavín zvítězil ve Fotbalové národní lize 1:0, ale v úterním 2. kole poháru České Pošty se rytíři zpod Blaníka soupeři dokonale pomstili, když jim nastříleli doma šest gólů.

21.8.2013

Loko Vltavín - Vlašim 1:0.Foto: Jiří Růžička

VLAŠIM – LOKO VLTAVÍN 6:1

Trenér Vlašimi Michal Horňák nasadil do zápasu hráče z lavičky, kteří mu předvedli velmi dobrý výkon. Úvod nic nenasvědčoval debaklu Vltavínu. Byli to právě hosté, kteří dvěma projektily protáhli Drápelu. Postupem času se dostali domácí do hry, hlavně Borkovec centry nebezpečné centry z pravé strany a v 27. minutě jeho nabídku přetavil v gól hlavou Krmenčík. Střelec gólu dostal chuť, o chvíli později si pohrál s obranou hostů a nedal Čabovi podruhé šanci.

Do druhého poločasu vstoupili Vlašimští s elánem.Borkovcovi ránu nejprve Čaba vyrazil, dorážka Jeřábka byla zblokována obráncem. A tak ukázalo opět známé nedáš-dostaneš, když Valíček nedal z protiútoku Drápelovi šanci – 2:1. Domácí ale pokračovali v aktivitě a v 63. minutě dovršil útočník Vlašimi Krmenčík hattrick. Vzápětí přesně hlavičkoval po rohovém kopu Putz a byla jasno, kdo postoupí do třetího kola poháru.
V závěru sice nejprve Drápela prokázal opět dvakrát svoje umění, aby Putz a Rybařík na druhé straně v rozmezí 86. – 87. minuty upravili na konečný tenisový výsledek 6:1.

Branky: 27., 34. a 63. Krmenčík, 69. a 86. Putz, 87. Rybařík – 55. Valíček. Rozhodčí: Houdek. ŽK: Sus, Krmenčík – Předota, Kozák, Franěk. Diváci: 250. Poločas: 2:0.

Vlašim: Drápela – Sus, Tomášek, Kryštůfek, Čelůstka – Borkovec, Vebr, Putz, Průcha (64. Janda) – Jeřábek (70. Rybařík), Krmenčík (80. Ujec).

Ve 3. kole poháru České Pošty si zahraje Vlašim proti vítězi ze zápasu Varnsdorf – Teplice.