TŘINEC - VLAŠIM 1:2

Vlašimští vyrazili za vítězstvím už v první půli, kdy Kosak přízemní střelou z trestného kopu poprvé pokořil brankáře Lipčáka. Podruhé třinecký kapitán inkasoval z kopačky Vaněčka, jeho trefě po skrumáži předcházel rychlý brejk. Jelikož domácí Surynek zazdil samostatný únik, jeho celek se dočkal už jen kontaktní branky, jejímž autorem byl Ceplák.

„Bod by pro nás byl zlatý, tři body miliónové. My si je skutečně odvážíme, proto jsme maximálně spokojení," jásal trenér Vlašimi Luboš Urban.

Naopak jeho protějšek Alois Grussmann si posteskl. „Nejsme schopni vstřelit více než jeden gól, proto nesmíme dělat obrovské chyby, kterých jsme se znovu nevyvarovali."

Branky: 75. Ceplák - 27. Kosak, 53. Vaněček. Rozhodčí: Mikel - Páral, Peřina. ŽK: Matoušek, Ceplák, Malíř - Matějka, Nečas, Petrů. Diváci: 659. Poločas: 0:1.

FK Fotbal Třinec: Lipčák - Matoušek, Hupka, Kuděla, Lisický (70. Eismann) - Malíř, Hanus, Rehák, Byrtus (52. Ceplák) -  Nekuda, Maroši (46. Surynek). Trenér: Alois Grussmann.

FC Graffin Vlašim: Hanuš - Vebr, Petrů, Zákostelský (76. Pokorný), Starý - Macháček, Nečas (59. Průcha) - Vojta (82. Červenka),  Matějka, Kosak - Vaněček. Trenér: Luboš Urban.