Týnec nad Sázavou – O záchranu bojující ve fotbalové I. A třídě Týnec nad Sázavou opět padl, tentokrát doma s Řepkovou Hvozdnicí a jeho situace je alarmující.

5.4.2014

Ilustrační fotoFoto: Lenka Břicháčková

TÝNEC NAD SÁZAVOU – HVOZDNICE 1:2

Již v úvodu rozhodli hosté o výhře, když si naběhl Hlava na kolmici a z hranice šestnáctky prostřelil Vašáka. Netrvalo dlouho, napřáhl Mrak z dvaceti metrů a krásnou střelou vymetl šibenici týnecké branky. To se psala 10. minuta. Následně Hvozdničtí v klidu drželi míč, a tak se nic pořádného na hřišti nedělo. Až v závěru poločasu si Stejskal narazil míč, uvolnil se okolo obránců a uklidil míč k levé tyči – 1:2.

Do druhého poločasu vlétli domácí s elánem, i když je hned málem zchladil Tomeček, jenž pálil po rohu zblízka nad. Následně měli domácí více ze hry a hosté se strachovali o výhru. Jenže velké šance si Týnečtí nevypracovali a střela Skály šla těsně nad a Orsákův trestný kop vyrazil brankář na roh. A jelikož se neujaly ani dvě rány Hlavy na druhé straně, odvezli si hosté domů tři body.

„Prohráli jsme s hlavou nahoře," dodal po zápase hrající trenér Radek Skála a předal hodnocení zápasu asistentu Jaroslavu Vavrekovi: „Nekoncentrovaností jsem nezachytili začátek a dostali dva góly. Poté Hvozdnice držela míč, přesto jsme těsně před poločasem jsme snížili. Ve druhém poločase jsme byli lepší, soupeř přestal hrát, ale pořádné šance jsme si nevypracovali, když nám chyběla finální přihrávka."

Branky: 44. Stejskal – 8. Hlava, 10. Mrak. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 2:1. Diváci: 160. Poločas: 1:2.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Štamberský, D. Kopta, Mach, Dvořáček – Orsák, Radačovský (66. Sedlák), Kavoň, Kolář (75. Hašek) – Stejskal, Skála (88. F. Kopta).

5.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Dovolenana piskovně Velké Žernoseky
5

Kde tráví Češi dovolenou nejraději? V Česku. Když už musejí odjet, chtějí k moři

Letní počasí v Praze.
19

V Čechách budou v úterý tropické teploty, doprovodí je bouřky

Středočeský kraj zkontroloval své vozovky

Benešovsko – Středočeský kraj spravuje 2 384 kilometrů silnic II. třídy a 6 240 kilometrů III. třídy.

Otevřeli opravenou silnici od Neveklova k Sedlčanům

Křečovice – Šest milionů korun stála Středočeský kraj generální oprava komunikace procházející Křečovicemi od Neveklova k Sedlčanům. Na silnici došlo k celkové opravě povrchu vozovky v délce 1,635 km. Důvodem byla pokládka kanalizace do tělesa silnice.

Vozy na elektřinu považují lidé spíše za výstřelek módy

Benešovsko - Automobily na elektřinu jsou mimo jiné kritizované pro svou vysokou cenu.

Benešov konečně urval bod

Štěchovice – Fotbalisté Benešova (šestnáctí) se po čtyřech porážkách o gól konečně radovali z bodu, když remizovali ve Štěchovicích, ale v penaltovém rozstřelu selhali. Hosté tak odstartovali anglický týden, ve kterém během šesti dnů sehrají tři utkání, jenž hodně napoví v jejich záchranářském boji v České fotbalové lize. Ve středu 31. května hrají doma od 17 hodin s Hořovickem a v sobotu 3. června s béčkem Táborska.