Nový Knín – Týnec n. S. 3:0

První a poslední šanci na vstřelení branky si hosté vypracovali v 18. minutě, když Vavrek z trestného kopu trefil břevno. O chvíli později dostali domácí stejnou možnost z dálky a M. Puchmajerův projektil skončil v síti – 1:0. Za sedm minut potrestal Černý z blízka chybu týnecké obrany.
Po přestávce pokračoval fotbal nevalné úrovně. V 75. minutě šel Týnec do deseti, když Szekér dostal červený kartónek z rukou rozhodčího po druhé žluté kartě. Domácí přesilovku využili v poslední minutě M. Puchmajerem.

„Jsem zklamaný, protože domácí nehráli nic a my jsme hráli ještě hůř. Jenže soupeř dal tři góly a my jedinou příležitost neproměnili. Domácí ve fotbale nevalné úrovně zaslouženě zvítězili,“ zhodnotil zápas smutný trenér Týnce Jaroslav Žížala.

Branky: 21. M. Puchmajer, 28. Černý, 90. M. Puchmajer. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 2/3. ČK: 75. Szekér (T). Diváci: 50. Poločas: 2:0.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Korbel – Berka, Artus, Kyselka, Szekér – Bartůšek (46. Orsák), Hlaváček, Vavrek, Moravec – Žížala (79. Víšek), J. Dvořák.