Týnec na neregulérním terénu utrpěl debakl

Bakov nad Jizerou – Ani ve 12. kole fotbalové I. A třídy nezlomili  hráči posledního Týnce nad Sázavou kletbu prohraných zápasů a po debaklu na hřišti konkurenta o záchranu Bakova nad Jizerou, se dostali na číslo sedm stejné jako u gólů, které na zasněženém terénu dostali.

27.10.2012

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

BAKOV N. J. – TÝNEC NAD SÁZ.     7:1

Souboj na těžkém a hraničícím terénu s regulérností zahráli hosté tragicky a už do poločasu inkasovali čtyřikrát – po chybě v obraně, závaru, z trestného kopu a po centru ze strany a zakončení. Za Týnec mohl snížit Žížala, ale jeho střelu vyrazil obránce z brankové čáry.

Po přestávce pokračovali domácí v krasojízdě –  Beránek po chybě, z penalty Hammer po faulu Dvořáčka a po kombinaci do prázdné branky Nagy, vsítili další tři góly. Mezi ně se vešel týnecký Mach po rohu a následné skrumáži.

„Na asi neregulérním terénu jsme odehráli velmi špatný zápas. Myslel, jsem si, že by nám to mohlo vyhovovat a že alespoň remízu ukopeme. Jenže mi se soupeřem, s kterým hrajeme o záchranu, dostaneme sedm gólů, což je katastrofa. Výkon v první půli byl z naší strany katastrofální a po hrubých chybách obrany a bez bojovnosti jsme takhle propadly," zlobil se hrající kouč Týnce Radek Skála po zápase a dodal: „Podzim už nějak doklepeme, v zimě uděláme změny, s některými hráči se rozloučíme a na jaře zkusíme soutěž zachránit."

Branky: 45. a 56. Beránek, 15. Vaněk, 25. Zajíček, 38. Beran, 63. Hammer (z PK), 89. Nagy –  88. Mach. Rozhodčí: Hron. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 4:0.

Týnec: Vašák – Sedlák (46. Skála), Štamberský, Mach, Jellúš (65. Voldřich) – Vavrek, Dvořáček, Radačovský, Stejskal (40. Kolář) –  Jíša, Žížala.