VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TIP LIGA: Něžné pohlaví slavilo úspěch

Benešovsko - Jiřina Brejlová z Krusičan natrhla mužům triko

2.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Jarní tipovací soutěž Benešovského deníku Fortuna liga odjela deváté kolo, které přineslo šest výher domácích, jednu remízu a tři výhry hostů. Tipování zápasů vyšlo na podtrženou jedničku Jiřině Brejlové z Krusičan, která z deseti zápasů netrefila jen výhru Trhového Štěpánova ve Stříbrné Skalici. Za sedmnáct bodů a výhru v kole si tak v redakci Benešovského deníku vyzvedne tričko a stokorunový tiket od sázkové kanceláře Fortuna. Celkové vedení udržela Tereza Štiková z Velíše.

Výsledky 10. kola

 1. MARŠOVICE – POŘÍČÍ N. S. (I. B třída) 1:0 1
2. Votice – Domažlice (Divize) 4:2 1
3. Benešov – Třeboň (Divize) 1:0 1
4. Stř. Skalice – Trhový Štěpánov (I. B třída) 1:2 2
5. Louňovice – Nespeky (I. B třída) 1:5 2
6. Chotýšany – Votice B (Okresní přebor) 0:4 2
7. Kondrac B – Ratměřice (III. B) 2:1 1
8. Tichonice B – Teplýšovice C (IV. C třída) 3:3 0
9. Blaník Načeradec – Pravonín B (IV. D třída) 5:0 1
10. Nesp. Lhota A – Louňovice A (IV. D třída) 3:2 1

SUPERTREFA: 40 branek

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

1. místo
0049 Tereza Štiková, Velíš 8 80

2. místo
0036 Petr Jiráček, Benešov 11 68


3. místo
0022 Blažena Bendová, Vrch. Janovice 11 65
0083 Rostislav Baran, Keblov 8 65
0082 Jan Mrkvička, Benešov 8 65
0084 Petra Naňáková, Zdislavice 8 65
0090 Václav Mojdl, Benešov 5 65
0050 Miroslav Moravec, Benešov 5 65


9. místo
0101 Miloslava Macháčková, Benešov 5 63


10. místo

0074 Ondra Paluska, Netvořice 11 62
0140 Otakar Roháč, Vítonice 8 62


12. místo
0080 Petr Naňák, Zdislavice 8 59
0011 Jiří Petrů, Kalná 8 59
0139 Pavel Roháč, Dolní Kralovice 8 59


15. místo
0040 Jan Šmejkal, Neveklov 14 56
0037 Miroslav Šmejkal, Neveklov 11 56
0057 Martin Bubeník, Benešov 8 56
0060 Jiří Filip, Čerčany 8 56
0070 Martin Macháček, Čerčany 8 56
0134 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 5 56


21. místo
0098 Jana Hakenová, Rataje 5 54


22. místo
0086 Jaroslava Brabencová, Benešov 11 53
0024 Zdeněk Cipl, Vrch. Janovice 8 53
0033 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 8 53
0092 Miroslav Pavlík, Benešov 8 53
0097 Pavlína Slunečková, Nespeky 8 53
0008 Bohuslav Böhm, Keblov 5 53
0131 Martin Kyselka, Teplýšovice 5 53


29. místo
0132 Martin Kohoutek, Jírovice 5 51


30. místo
0156 Miloslava Maršíková, Pecerady 11 50
0123 Blanka Rezková, Olbramovice 11 50
0172 Eva Brejlová, Krusičany 8 50
0155 Božena Drábková, Tomice 8 50
0047 Petr Kořínek, Zdislavice 8 50
0159 Bohuslav Maršík, Pecerady 8 50
0076 David Kabíček, Olbramovice 5 50
0157 Michael Vrbka, Praha 5 50


38. místo
0118 Jaroslav Pištěk, Benešov 11 48
0093 Josef Klapač, Votice 5 48
0117 Milena Pištěková, Benešov 5 48


41. místo

0048 Jaroslav Zíka, Votice 11 47
0096 Aleš Drnec, Nespeky 8 47
0061 Miroslav Kohoutek, Benešov 8 47
0104 Jaroslav Mrázek, Vrchotovy Janovice 8 47
0072 Petr Paluska, Netvořice 8 47
0029 Miloslav Peroutka, Vlašim 8 47
0010 Jaroslav Petrů, Kalná 8 47
0021 Václav Tůma, Vlašim 8 47
0079 Lenka Veselá, Vlašim 8 47
0077 Radek Veselý, Vlašim 8 47
0146 Radek Vopěnka, Studený 8 47
0147 Stanislava Vopěnková, Studený 8 47
0145 Jiří Buchal, Louňovice pod Blaníkem 5 47
0170 Jiří Hronek, Benešov 5 47
0043 Jiří Chobotský ml., Benešov 5 47
0042 Irena Šmejkalová, Neveklov 5 47
0087 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 2 47
0141 Otakar Roháč mladší, Vítonice 2 47
0051 Ondřej Štika, Velíš 2 47
0054 Karel Pacholík, Vlašim -1 47


61. místo
0169 Eva Marková, Krusičany 11 46
0174 Miloslav Šach, Votice 8 46


63. místo
0142 Jiří Kopecký, Ledeč nad Sázavou 11 44
0066 Vítězslav Kaprálek, Olbramovice 8 44
0068 Matěj Lizák, Kondrac 8 44
0138 Václav Čichovský, Benešov 5 44
0015 František Dušek, Vlašim 5 44
0148 Jiří Ryšavý, Tomice 5 44
0105 Václav Vincíbr, Benešov 5 44


70. místo
0099 Tomáš Havelka, Vlašim 5 43


71. místo

0133 Petr Kohoutek, Jírovice 11 42
0143 Ladislav Vrkoslav, Dolní Kralovice 8 42


73. místo
0030 Miloslav Peroutka ml., Vlašim 11 41
0056 Miloslav Bubeník, Benešov 5 41
0005 Jan Holada, Keblov 5 41
0006 Miroslav Holada, Keblov 5 41
0007 Alena Holadová, Keblov 5 41
0144 Irena Roháčová, Dolní Kralovice 5 41
0044 Jiří Chobotský, Benešov 2 41
0121 Jiří Pazdera, Benešov 2 41


81. místo

0089 Tomáš Čedík, Benešov 8 39
0102 Karel Macháček st., Benešov 2 39


83. místo

0073 Jaroslav Jedlan, Bystřice 11 38
0137 František Chmelík, Benešov 8 38
0003 Marek Štork, Votice 8 38
0059 Jana Filipová, Čerčany 5 38
0031 Ludmila Peroutková, Vlašim 5 38
0103 Tomáš Růžek, Mladovice 5 38
0081 Jiří Žaba, Pecerady 5 38
0129 Milan Kyselka, Teplýšovice 2 38
0009 Roman Kunčický, Hulice -1 38


92. místo

0046 Michal Spurný, Velíš 5 37


93. místo
0183 Jiřina Brejlová, Krusičany 17 36
0091 Josef Klapač ml., Votice 11 36
0017 Josef Novák, Čechtice 5 36
0020 Jakub Hájek, Jeníkov 0 36
0019 Pavel Hájek, Jeníkov 0 36


98. místo
0067 Karel Bárta, Vracovice 11 35
0012 Lukáš Kocourek, Vlašim 11 35
0075 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 8 35
0106 Miroslav Benák, Benešov 2 35
0062 Julie Filipová, Hvězdonice -1 35


103. místo
0152 Jaroslav Horáček, Lešany 11 32
0175 Michal Fišer, Benešov 8 32
0095 David Randa, Bystřice 8 32
0136 Tomáš Růžek, Praha 8 32
0071 Marie Kaprálková, Olbramovice 2 32
0128 Josef Kyselka, Teplýšovice 2 32
0085 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 2 32


110. místo
0125 Jan Holoubek, Drachkov 8 31
0111 Martin Chrpa, Benešov 5 31
0161 Jaroslav Kučera, Dalovy 5 31
0180 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 0 31


114. místo
0164 Martina Havelková, Kondrac 5 30
0179 Tomáš Beran, Chotýšany 0 30


116. místo

0088 Miroslav Brabenec, Benešov 5 29
0135 Ivan Vondrák, Lbosín 5 29
0064 Veronika Kaprálková, Olbramovice 2 29
0063 Jiřina Filipová, Hvězdonice -1 29


120. místo
0173 Jana Šachová, Votice 5 28


121. místo
0002 Václav Hromas, Divišov 5 27
0168 Martin Adam, Lbosín 0 27


123. místo
0013 Zdeněk Smítka, Vlašim 5 26
0035 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou 2 26
0065 Jiří Filip, Hvězdonice -1 26


126. místo

0181 Ivana Beranová, Chotýšany 0 25


127. místo
0163 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota 14 24
0130 Richard Kyselka, Teplýšovice 2 24
0016 Markéta Nováková, Čechtice 2 24


130. místo

0004 Josef Štork, Votice 5 23
0110 Jiří Švejda, Vracovice 5 23
0094 Pavel Drnec, Nespeky 2 23
0158 Lenka Vrbková, Praha 2 23
0153 Jana Drábková, Tomice -1 23


135. místo
0038 Jiří Hovorka, Kobylí 14 22
0166 Michal Franěk, Benešov 8 22
0120 Martin Novotný, Úročnice 5 22
0167 František Dráb, Chlistov 2 22


139. místo

0126 Blanka Ciplová, Benešov 5 20
0109 Ilona Benáková, Benešov 2 20
0027 Jaroslav Bakeš, Praha -4 20


142. místo

0114 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 0 19


143. místo

0150 Libor Exner, Vlašim 0 18
0124 Vít Zajíček, Vlašim -1 18


145. místo

0154 Pavel Drábek, Tomice 8 17
0069 Veronika Lamačová, Olbramovice 5 17
0116 Hana Bartošová, Benešov 0 17
0182 Robert Žarnecki, Chotýšany 0 17
0107 Aleš Benák, Benešov -7 17


150. místo
0023 Pavel Benda, Vrch. Janovice 8 15
0160 Jiří Adam mladší, Lbosín 0 15
0151 Jana Exnerová, Vlašim 0 15
0055 František Novotný, Čerčany 0 15


154. místo
0052 Dana Novotná, Čerčany 0 14
0100 Alena Dřízalová, Teplýšovice -1 14
0177 Jana Chrpová, Benešov -4 14


157. místo
0115 Radim Kašpar, Vlašim 0 13


158. místo
0032 Iva Peroutková, Vlašim 11 12


159. místo
0122 František Cipl, Vlašim 11 11
0176 Tomáš Remek, Benešov 5 11
0119 Bohumír Novotný, Úročnice 2 11
0112 Dušan Fišer, Václavice -1 11
0078 Miroslav Kaprálek, Votice -1 11
0058 Miroslav Kohoutek st., Benešov -1 11
0053 Richard Takács, Netvořice -1 11
0108 Lucie Benáková, Benešov -10 11


167. místo
0186 Gábina Bulínová, Vlašim 5 10


168. místo
0018 František Hájek, Jeníkov 0 9
0041 Eva Neradová, Týnec nad Sázavou 0 9


170. místo

0034 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 2 8


171. místo
0045 Martin Kára, Olbramovice 0 7


172. místo

0171 Antonín Brejla, Krusičany 5 5


173. místo
0149 Zdeněk Mrázek, Vrchotovy Janovice 0 4
0165 Zdeněk Tůma, Benešov 0 4


175. místo
0014 Veronika Kulíková, Tisek 5 2
0026 Josef Bakeš, Kácov 2 2
0187 Michal Černý, Bolina 2 2
0178 Josef Limon, Poříčí nad Sázavou 0 2
0162 Jakub Mikš, Václavice 0 2


180. místo

0185 Jana Tůmová, Benešov 0 1


181. místo
0039 Antonín Nerad, Krhanice 0 0
0184 Eva Bulínova, Vlašim -1 0


183. místo

0001 Petr Lacina, Poříčí nad Sázavou 0 -1
0127 Zdeněk Vondrák, Vlašim 0 -1


185. místo

0113 Marek Tvrdík, Benešov 0 -2


186. místo
0028 Luděk Sysel, Kondrac 0 -7


187. místo
0025 Jana Venkrbcová, Praha 2 -8

Autor: Roman Mašek

2.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Koně z Jankova se po dlouhém trýznění dočkali lepšího zacházení

DOTYK.CZ

Chyťte doktora! Nemocnice kupují lékaře už během studia

AKTUÁLNĚ: Město Benešov vyhlásilo dvě výstrahy

Benešov - Město Benešov vyhlásilo dvě výstrahy od čtvrtka 23. 2. Občané si mají dávat pozor na silný vítr a mají dodržovat povodňovou bdělost.

Povodně: Město Sázava bojuje s ledovými kry

Sázava - Sázavská radnice se obává ledových ker, které se shromažďují nad jezem v centru města. Ve středu v odpoledních hodinách se na situaci šel podívat starosta Petr Šibrava společně s velitelem městských strážníků.

Benešov zveřejnil odměny dvou městských radních

Benešov – Zajímavé informace zveřejnilo v rámci Zákona číslo 106/1999 o svobodném přístupu k informacím město Benešov. 

Povodně: hasiči řeku Sázavu nepřetržitě sledují

Benešovsko  - Samechovští dobrovolní hasiči bedlivě sledují řeku Sázavu a její přítoky, kterých mají ve svém obvodu osm.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies