Teplýšovice – Libodřice 3:1

Teplýšovice začaly zápas dobře a v 16. minutě je po faulu na Kukače dostal Ottl z penalty do vedení. V další šanci Doležal po centru Kukače přestřelil, a tak hosté trestali, když se v 39. minutě opřel do míče z dvaceti metrů Vyskočil a zacílil přesně k tyči. Jenže těsně před odchodem do kabin si naběhl Doležal na roh Ottla a domácí se radovali podruhé.

Ihned po přestávce byl po druhé žluté kartě vyloučen za řeči Sova a hosté museli dohrávat o deseti. Domácí si i přes špatný výkon vytvořili šance, ale Kukač pálil dvakrát ze střední vzdálenosti nad a hlavičku Mládka po rohu Ottla lapil na brankář Polák. A tak klid do domácích řad přinesl až v 85. minutě střídající L. Tůma, který tvrdou střelou rozvlnil libodřickou síť po centru Krále.

„Jsem spokojený jen s výsledkem, s hrou ne. První půle byla ještě dobrá, ale ve druhé jsme hráli strašidelný fotbal, jeden z nejhorších, co jsem v Teplýšovicích. Hráči měli po přestávce špatný přístup, byli vlažní, nechtěli hrát a mysleli, že to přijde samo,“ zlobil se na své ovečky po vítězném zápase trenér Teplýšovic Petr Chomát.

Branky: 16. Ottl (z PK), 45. Doležal, 85. L. Tůma – 39. Vyskočil. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 2:4. ČK: 48. Sova (L). Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Teplýšovice: Kladiva - Drahota, Kyselka, Mládek, J. Dřízal - Nerad (78. Kaňka), Ottl, Kukač, Podhorský (70. L. Tůma) - Doležal (60. St. Škvor), Král.