Všech šest okresních fotbalových týmů Sokol Dolní Kralovice, Sokol Sedlec–Prčice, SK Benešov, Sokol Teplýšovice, FK Metaz Týnec nad Sázavou a SK Marila Votice odehrálo deváté kolo dorostenecké I. A třídy.

Benešov B – Milín 3:1
V prvním poločase se hrál neatraktivní fotbal, plný zkažených přihrávek, jakoby hráči byli v noci před zápasem na tahu. Přesto se domácí v 19. minutě dostali do vedení, když se po dlouhém výkopu brankáře Jakoubka prostřelil Turek „jesličkami“ gólmana hostů. Ani po přestávce se špatná hra obou celků nezměnila. Byli to ale opět Benešovští, kteří se radovali. Nejprve se krásně trefil Kobes a poté Přibyl poslal míč do sítě po trestném kopu Šimečka. Závěr milínští hráči neunesli, když dva dostali za řeči a brutální faul červené karty. Hosté i v devíti stačili z penalty upravit na konečných 3:1.

Branky Benešova: Turek, Kobes, Přibyl. ŽK: 2/0. ČK: 0/2. Poločas: 1:0.

SK Benešov B: Jakoubek – Čálek, Přibyl, Lisý, Šimeček – Barvínek, Kobes, Rafael, Říha – Povolný, Turek. Střídal: Černota.

Sedlec–Prčice – Nový Knín 2:4
Sedleckoprčičtí se před domácím publikem moc nepředvedli, když jim zklamala obrana i útok. Domácí neproměňovali šance, naopak hosté měli skoro stoprocentní úspěšnost, proto si odvezli všechny body.

Branky Sedlce–Prčice: Dvořák, Trpka. Poločas: 0:1.

Sokol Sedlec–Prčice: Kabíček - Jenčík, Kubát, Pilík, Tvrdý - Kotva, Prchlík, Dvořák, P. Hudák - Boubalík, Trpka. Střídali: J. Hudák, Kadoch, Šmíd.

Průhonice – Teplýšovice 4:5
Během dvaceti minut vedli hosté s posledním celkem čtyřbrankovým náskokem. Poté ale neskutečně polevili a byli rádi, že alespoň těsný náskok udrželi.

Branky Teplýšovic: Páv 3, Král 2. Poločas: 1:4.

Sokol Teplýšovice: Průša – Cvrček, M. Kaňka, Heřmánek, Hruška – O. Škvor, J. Škvor, Žížala, Páv – Král, L. Kaňka. Střídal: Vávra.

Dolní Kralovice – Poděbrady 5:1
Utkání začalo náporem domácích, kteří nepustili v úvodních minutách hosty z jejich půlky. Jejich snaha byla korunována v 29. a 38. minutě, kdy po standardních situacích a zmatcích v pokutovém území, dorazil míč dvakrát do sítě z malého vápna Tůma. V 58. minutě po rychlé akci J. Vopěnky skóroval Prchal střelou z hranice šestnáctky. V 66. minutě, po faulu Kamarýta, snížili hosté z penalty na 3:1. O chvíli později byl vyloučen brankář hostí za hraní rukou mimo šestnáctku. Oslabeného soupeře Kralovičtí dorazili dvěma góly. Nejprve J. Vopěnkou po samostatné akci a chybě náhradního gólmana a účet zápasu podtrhl lobem Kamarýt.

Branky Dolních Kralovic: M. Tůma 2, Prchal, J. Vopěnka, Kamarýt. ŽK: 1/0. ČK: 0/1. Poločas: 2:0.

Sokol Dolní Kralovice: Doležal - Lebeda, F. Vopěnka, Prchal, J. Urbánek - Křišta (84. J. Pitelka), Charvát, Kamarýt, J. Vopěnka - Boček, Tůma (55. Vozáb).

Petrovice – Týnec n. S. 0:1
V úvodu byli aktivnější hosté a v 18. minutě využili první (dá se říci, že zároveň i poslední) šance, kdy Žížala přehodil brankáře po kombinaci s Paňákem a L. Kalfasem. Po půlhodině převzali iniciativu domácí a až do konce měli obrovský tlak. Jenže Týnec měl v brance vynikajícího Vašáka, který někdy i s pomocí štěstí uhájil čisté konto.
„Začali jsme velmi dobře a vstřelili gól. Pak hráči přestali běhat, neudrželi balón a nedodržovali až do konce zápasu pokyny. Chtěl bych poděkovat brankáři Vašákovy, který podal excelentní výkon, protože lepší mužstvo nevyhrálo,“ oddechl si po zápase trenér Týnce Miroslav Tůma mladší.

Branka: Žížala. Rozhodčí: Kelner. Poločas: 0:1.

Metaz Týnec nad Sázavou: Vašák – Hildebrand, Štamberský, Havel, Moravec – Durec, Voldřich, L. Kalfas, Paňák, Chrpa – Žížala. Střídal: Chu.

Votice – Všeradice 3:2
Zpočátku oboustranně vlažný výkon. Domácí probudila až penalta Homolky po faulu na Dvořáka. Hosté vyčkávali a ze dvou protiútoků otočili do poločasu na 1:2. Po změně stran domácí více útočili a výsledkem bylo vyrovnání Voráčkem, který dorazil u tyče Šimákovu střelu. Tečku za utkáním udělala akce dvojice Homolka – Voráček, když posledně jmenovaný prostřelil z úhlu vše. co mu stálo v cestě.

Branky Votic: Voráček 2, Homolka (P). Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 1/1. Poločas: 1:2.

Marila Votice: Nerad – Kronus, Bursík, Otradovec, Vinduška – Homolka, Žák (Brzoň), Šimák (Smažík), Dvořák – Voráček, Šedivý (Račanský).