VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Postupy již slaví Neveklov, Jankov, Pyšely a Radošovice

Benešovsko – Přinášíme výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží od mužů po nejmenší.

6.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

III. třída A

Chocerady B - Soběhrdy 4:2, Myslič - Ostředek 2:0, Netvořice - Čerčany 3:3, Václavice - Bystřice 0:3, Krhanice - Neveklov 2:3, Zaječice - Úročnice 0:0, Týnec B - Nespeky B 2:3.

 1. Neveklov⋌ 24 19 2  3 78:32 59
2. Úročnice ⋌ 24 17 2  5 71:27 53
3. Ostředek⋌ 24 15 4  5 65:28 49
4. Soběhrdy⋌ 24 14 2  8 61:38 44
5. Krhanice⋌ 24 13 2  9 66:50 41
6. Týnec B⋌ 24 10 3 11 56:51 33
7. Netvořice⋌ 24  9 6  9 58:63 33
8. Bystřice⋌ 24 10 3 11 40:46 33
9. Nespeky B⋌ 24  9 4 11 39:53 31
10. Chocerady B⋌ 24  8 5 11 50:70 29
11. Zaječice⋌ 24  6 6 12 37:55 24
12. Myslič⋌ 24  6 4 14 49:69 22
13. Čerčany⋌ 24  5 3 16 49:92 18
14. Václavice⋌ 24  3 2 19 35:80 11

III. třída B

Kondrac B - Trhový Štěpánov B 5:1, Ratměřice - SK Načeradec 0:1, Křivsoudov - Dolní Kralovice 4:2, Bílkovice - Louňovice A 0:0, Velíš - Tichonice 2:2, Postupice - Jankov A 3:1, Mezno - Blaník Načeradec 1:4.

 1. Jankov ⋌ 24 16  2  6 61:32 50
2. Ratměřice⋌ 24 13  4  7 56:44 43
3. Mezno⋌ 24 11  6  7 45:37 39
4. D. Kralovice⋌ 24 10  7  7 45:33 37
5. Bílkovice⋌ 24  8 10  6 33:35 34
6. Tichonice⋌ 24  9  7  8 36:47 34
7. Kondrac B⋌ 24  8  8  8 44:44 32
8. Louňovice ⋌ 24  8  8  8 46:47 32
9. SK Načeradec⋌ 24  8  6 10 49:47 30
10. Křivsoudov⋌ 24  9  3 12 61:62 30
11. Tr. Štěpánov B⋌ 24  8  5 11 40:62 29
12. Postupice⋌ 24  9  1 14 52:55 28
13. Velíš⋌ 24  6  6 12 42:55 24
14. Bl. Načeradec⋌ 24  5  7 12 37:47 22

IV. třída A

Heřmaničky - Budenín 0:6, Pecerady - Drachkov 2:1, Křečovice - Poříčí B 8:4, Miličín - Jablonná 4:0, Lešany - Jankov B 1:4, SK Přestavlky - Pyšely 1:4.

 1. Pyšely⋌ 22 22 0  0 117:13 66
2. Miličín⋌ 22 19 1  2  77:25 58
3. Budenín⋌ 22 16 0  6  71:48 48
4. Poříčí B⋌ 22 12 2  8  74:51 38
5. Křečovice⋌ 22 11 2  9  85:64 35
6. SK Přestavlky⋌ 23  9 3 11  62:66 30
7. Bukovany⋌ 22  8 4 10  44:52 28
8. Jablonná ⋌22  8 3 11  50:93 27
9. Lešany⋌ 22  7 2 13  49:54 23
10. Jankov B⋌ 23  7 2 14  52:80 23
11. Pecerady⋌ 22  6 2 14  40:68 20
12. Heřmaničky⋌ 22  4 1 17  34:90 13
13. Drachkov⋌ 22  3 2 17  30:81 11

IV. třída B

Maršovice B - Mezno B 0:0, Neveklov B - Vrchotovy Janovice B 2:0, Bystřice B - Votice C 1:3, Sokol Přestavlky B - Sedlec-Prčice B 0:4, Václavice B - Úročnice B 3:3, Soběhrdy B - Olbramovice B 2:3.

 1. Votice C⋌ 22 18 3  1 118:36 57
2. Olbramovice B⋌ 22 17 1  4  88:33 52
3. Sedlec–Prčice B⋌ 22 13 4  5  59:35 43
4. Soběhrdy B⋌ 22 10 6  6  48:45 36
5. Mezno B⋌ 23  9 5  9  45:54 32
6. Neveklov B⋌ 22  9 3 10  52:52 30
7. Bystřice B⋌ 22  8 4 10  27:47 28
8. Vr. Janovice B ⋌ 22  7 6  9  48:41 27
9. Úročnice B⋌ 22  7 5 10  36:55 26
10. Maršovice B ⋌ 22  7 3 12  41:63 24
11. So. Přestavlky B⋌ 22  5 6 11  40:49 21
12. Miličín B⋌ 22  4 4 14  25:70 16
13. Václavice B ⋌ 23  4 2 17  41:88 14

IV. třída C

Nesperská Lhota B - Louňovice B 7:1, Tichonice B - Ostředek B 0:1, Popovice B - Chotýšany B 2:5, Velíš B - Ratměřice B 4:1, Struhařov B - Zdislavice B 2:2, Čechtice B - Divišov B 1:8, Pravonín B - Postupice B 3:1.

 1. Nesp. Lhota B⋌ 24 21 2  1 128:22 65
2. Pravonín B⋌ 24 19 3  2  94:46 60
3. Postupice B ⋌ 24 15 3  6  65:43 48
4. Struhařov B ⋌ 24 14 4  6  58:33 46
5. Zdislavice B⋌ 24 13 5  6  68:39 44
6. Chotýšany B ⋌ 24 11 4  9  74:57 37
7. Divišov B⋌ 24 11 3 10  59:50 36
8. Popovice B⋌ 24 11 3 10  45:56 36
9. Čechtice B⋌ 24  7 1 16  37:77 22
10. Louňovice B ⋌ 24  6 3 15  33:71 21
11. Ostředek B⋌ 24  6 3 15  42:89 21
12. Velíš B⋌ 24  5 4 15  36:78 19
13. Ratměřice B ⋌ 24  4 2 18  40:78 14
14. Tichonice B ⋌ 24  4 2 18  29:69 14

IV. třída D

Nesperská Lhota A - Libež 2:7, Miřetice B - Kamberk 3:3, Křivsoudov B - Keblov 1:8, Dolní Kralovice B - Libouň 3:1, Radošovice - Vracovice 7:2, Čechtice A - Hulice 5:4.

 1. Radošovice⋌ 22 18 1  3 74:28  55
2. Čechtice A⋌ 22 15 4  3 75:38  49
3. Keblov⋌ 22 16 0  6 92:46  48
4. Libouň⋌ 22 13 3  6 73:52  42
5. Libež⋌ 22 12 4  6 62:50  40
6. Hulice⋌ 22 12 3  7 54:43  39
7. D. Kralovice B⋌ 22  7 5 10 50:55  26
8. Kladruby⋌ 22  7 2 13 47:58  23
9. Vracovice⋌ 22  7 2 13 46:57  23
10. Kamberk⋌ 22  6 3 13 35:52  21
11. Miřetice B⋌ 23  6 3 14 44:73  21
12. Křivsoudov B⋌ 22  4 3 15 44:76  15
13. Nesp. Lhota A ⋌ 23  4 1 18 38:106 13

OP dorost

Vlašim B - Olbramovice 4:2, Sokol Přestavlky - Pravonín 1:7, Dolní Kralovice - Čechtice 2:6, Struhařov - Benešov C 4:5, Úročnice - Divišov 1:1.

 1. Struhařov⋌ 18 13 1  4 50:27 40
2. Pravonín⋌ 18 12 2  4 54:19 38
3. Vlašim B⋌ 18 11 3  4 46:22 36
4. Divišov⋌ 18 10 4  4 54:26 34
5. Úročnice⋌ 18  7 2  9 34:43 23
6. D. Kralovice⋌ 18  7 1 10 32:58 22
7. Benešov C⋌ 18  7 0 11 43:49 21
8. Čechtice⋌ 18  5 3 10 29:38 18
9. So. Přestavlky⋌ 18  5 2 11 39:58 17
10. Olbramovice⋌ 18  4 0 14 20:61 12

OS dorost

Poříčí - Heřmaničky 5:0, Bystřice - Chotýšany 6:5, Radošovice - Tichonice 3:3, Týnec B - Ratměřice 6:1.

 1. Chocerady⋌ 16 12 1  3 76:34 37
2. Tichonice⋌ 16 10 2  4 49:33 32
3. Chotýšany⋌ 16  9 0  7 68:36 27
4. Týnec B⋌ 16  8 2  6 42:41 26
5. Poříčí⋌ 16  8 2  6 31:27 26
6. Ratměřice⋌ 16  8 0  8 37:43 24
7. Radošovice⋌ 16  7 3  6 28:37 24
8. Bystřice⋌ 16  4 1 11 28:52 13
9. Heřmaničky⋌ 16  0 1 15 22:78  1

OS starší žáci

Úročnice - Lešany 0:4, Poříčí - Postupice 2:0, Bystřice - Vlašim B 4:2, Miličín - Mezno 0:1, Teplýšovice - Čechtice 11:2.

 1. Teplýšovice⋌ 20 19 1  0 102:20 58
2. Mezno⋌ 20 18 1  1  71:15 55
3. Poříčí⋌ 20 13 1  6  44:26 40
4. Olbramovice⋌ 19 13 1  5  55:48 40
5. Lešany⋌ 20  9 3  8  40:33 30
6. Miličín⋌ 20  8 2 10  33:32 26
7. Bystřice⋌ 20  7 3 10  25:37 24
8. Postupice⋌ 20  6 1 13  28:59 19
9. Čechtice⋌ 20  5 3 12  32:58 18
10. Úročnice⋌ 20  4 4 12  20:43 16
11. Vlašim B⋌ 20  4 2 14  33:55 14
12. Křivsoudov⋌ 19  2 0 17  21:78  6

OP starší žáci 5 + 1

Heřmaničky - Popovice 13:3, Pravonín - Trhový Štěpánov 10:0, Maršovice - Tichonice 9:2.

1. Tichonice⋌ 19 18 0  1 160:36  54
2. Pravonín⋌ 19 14 0  5 149:65  42
3. Maršovice⋌ 19 12 1  6 138:56  37
4. Heřmaničky⋌ 19  7 1 11  94:135 22
5. Tr. Štěpánov⋌ 19  5 0 14  56:130 15
6. Popovice⋌ 19  0 0 19  34:209  0

OP mladší žáci 7 + 1

Soběhrdy -Maršovice 3:0, Sedlec-Prčice - Pyšely 2:1, Vrchotovy Janovice - Neveklov 5:1, Týnec - Kosova Hora 13:1.

 1. Týnec⋌ 16 16 0  0 119:16  48
2. Sedlec-Prčice⋌ 16 13 0  3 119:24  39
3. Pyšely⋌ 16  9 2  5  84:38  29
4. Vr. Janovice ⋌ 16  8 1  7  64:47  25
5. Neveklov⋌ 16  7 1  8  65:48  22
6. Kosova Hora⋌ 16  7 0  9  69:75  21
7. Maršovice⋌ 16  4 2 10  56:66  14
8. Soběhrdy ⋌ 16  4 0 12  41:59  12
9. Křečovice⋌ 16  1 0 15   8:252  3

OP mladší žáci B 7 + 1

Kondrac - Teplýšovice 5:1, Chocerady - Ratměřice 6:0, Dolní Kralovice - SK Načeradec 0:9, Benešov B - Zdislavice 3:0, Velíš - Bílkovice 5:3. Dohrávka: SK Načeradec - Chocerady 8:1.

 1. Benešov B⋌ 18 17 0  1 134:16  51
2. SK Načeradec⋌ 18 16 0  2 128:19  48
3. Bílkovice⋌ 18 12 0  6  79:36  36
4. Chocerady⋌ 18 10 1  7  60:47  31
5. Kondrac⋌ 18 10 0  8  62:51  30
6. Teplýšovice⋌ 18  9 1  8  62:45  28
7. Zdislavice⋌ 18  4 1 13  31:72  13
8. D. Kralovice⋌ 18  4 0 14  36:108 12
9. Velíš⋌ 18  3 2 13  36:115 11
10. Ratměřice⋌ 18  2 1 15  20:139  7

OP starší přípravky 7 + 1

Nespeky - Týnec 5:3, Vlašim A - Benešov B 6:3, Benešov A - Votice 15:0.

1. Benešov A⋌ 18 18 0  0 151:19  54
2. Vlašim A⋌ 19 11 2  6  75:51  35
3. Týnec⋌ 18 10 1  7  67:65  31
4. Benešov B⋌ 19  5 2 12  50:89  17
5. Votice⋌ 19  5 2 12  56:99  17
6. Nespeky⋌ 19  3 1 15  38:114 10

OS starší přípravky 7 + 1

Úročnice - Benešov C 0:19, Křivsoudov - Týnec B 5:1, Vlašim B - Olbramovice 4:0, Bystřice - Myslič 6:0, Nespeky B - Sedlec-Prčice 4:3, Krhanice - Čechtice 0:7.

 1. Benešov C⋌ 20 20 0  0 146:12  60
2. Bystřice⋌ 20 15 1  4  91:22  46
3. Vlašim B⋌ 20 13 1  6  88:33  40
4. Čechtice⋌ 20 12 4  4  65:31  40
5. Sedlec-Prčice⋌ 20 12 3  5  93:35  39
6. Nespeky B⋌ 20 12 1  7  55:41  37
7. Křivsoudov⋌ 20  6 1 13  31:67  19
8. Týnec ⋌ 20  5 4 11  38:76  19
9. Krhanice⋌ 20  5 1 14  40:81  16
10. Myslič⋌ 20  4 4 12  25:92  16
11. Olbramovice⋌ 20  4 3 13  35:67  15
12. Úročnice⋌ 20  0 1 19  16:166  1

OP Přípravka A 5 + 1

Jankov - Ostředek 8:1, Mezno - Soběhrdy 1:4.

1. Maršovice⋌ 15 15 0  0 154:8   45
2. Soběhrdy⋌ 15  9 1  5  64:53  28
3. Mezno⋌ 15  8 1  6  67:56  25
4. Jankov⋌ 16  4 0 12  35:90  12
5. Ostředek⋌ 15  1 0 14  14:127  3

OP starší přípravka B 5 + 1

Miřetice - Postupice 2:10, Pravonín - Trhový Štěpánov 3:8.

1. Postupice⋌ 15 12 0  3 70:27  36
2. Tichonice⋌ 15 11 0  4 92:42  33
3. Tr. Štěpánov⋌ 16 11 0  5 87:44  33
4. Pravonín⋌ 15  3 0 12 36:64   9
5. Miřetice⋌ 15  1 0 14 27:135  3

OP mladší přípravka 7 + 1

Vlašim B - Nespeky A 4:4.

1. Vlašim A⋌ 14 14 0  0 133:10  42
2. Benešov⋌ 14 10 1  3  53:24  31
3. Nespeky A⋌ 14  5 2  7  42:39  17
4. Teplýšovice⋌ 15  5 0 10  49:72  15
5. Vlašim B⋌ 15  0 1 14  15:147  1

OP mladší přípravka 5 + 1

Pecerady A - Pyšely 5:4, Lešany - Netvořice 6:2.

1. Pecerady A⋌ 15 10 3  2 96:55 33
2. Lešany⋌ 16  8 1  7 73:77 25
3. Netvořice⋌ 15  7 2  6 64:83 23
4. Pecerady B⋌ 15  6 0  9 77:79 18
5. Pyšely⋌ 15  3 2 10 64:80 11

Autor: Pavel Šimáček

6.6.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Neznámému pachateli, který zničil kameru a čidlo, hrozí rok ve vězení.
3

Rozbil kameru, čidlo na světlo a odešel

Naposledy bar Na Koupáku ve Vlašimi navštívila kapela Krausberry.
6

Na Koupáku ve Vlašimi to žije!

Železným dědkem se stal talent Klabouch

Maršovice – Jeden z nejstarších cyklistických závodů s nepřetržitou tradicí v České republice (32. ročník), nazvaný Železný dědek, ovládl suverénním výkonem obrovský talent české cyklistiky, osmnáctiletý Petr Klabouch. Na start se postavilo 333 cyklistů. Diváci, kteří v hojném počtu přišli závodníky podpořit, byli svědky skvělých výkonů v podání české amatérské špičky.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

KRÁTCE: Podniknou půlnoční výšlap na rozhlednu Špulka

Benešovsko - Přinášíme vám přehled kulturních akcí na Benešovsku.

Hasiči předvedou při vodní show rock i Prokofjeva

Ratměřice /FOTOGALERIE/ - Hasičská fontána v Ratměřicích přinese v sobotu večer divákům již po několikáté netradiční podívanou. Někteří by mohli tento kulturní zážitek přirovnat ke Křižíkově fontáně v Praze. Ta ratměřická je ale doopravdy trochu jiná. Hlavním rozdílem je, že program vytváří jednotlivé osoby, což naopak v hlavním městě je úkolem strojů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení