III. třída A
Chocerady B - Soběhrdy 4:2, Myslič - Ostředek 2:0, Netvořice - Čerčany 3:3, Václavice - Bystřice 0:3, Krhanice - Neveklov 2:3, Zaječice - Úročnice 0:0, Týnec B - Nespeky B 2:3.
1. Neveklov⋌ 24 19 2 3 78:32 59
2. Úročnice ⋌ 24 17 2 5 71:27 53
3. Ostředek⋌ 24 15 4 5 65:28 49
4. Soběhrdy⋌ 24 14 2 8 61:38 44
5. Krhanice⋌ 24 13 2 9 66:50 41
6. Týnec B⋌ 24 10 3 11 56:51 33
7. Netvořice⋌ 24 9 6 9 58:63 33
8. Bystřice⋌ 24 10 3 11 40:46 33
9. Nespeky B⋌ 24 9 4 11 39:53 31
10. Chocerady B⋌ 24 8 5 11 50:70 29
11. Zaječice⋌ 24 6 6 12 37:55 24
12. Myslič⋌ 24 6 4 14 49:69 22
13. Čerčany⋌ 24 5 3 16 49:92 18
14. Václavice⋌ 24 3 2 19 35:80 11
III. třída B
Kondrac B - Trhový Štěpánov B 5:1, Ratměřice - SK Načeradec 0:1, Křivsoudov - Dolní Kralovice 4:2, Bílkovice - Louňovice A 0:0, Velíš - Tichonice 2:2, Postupice - Jankov A 3:1, Mezno - Blaník Načeradec 1:4.
1. Jankov ⋌ 24 16 2 6 61:32 50
2. Ratměřice⋌ 24 13 4 7 56:44 43
3. Mezno⋌ 24 11 6 7 45:37 39
4. D. Kralovice⋌ 24 10 7 7 45:33 37
5. Bílkovice⋌ 24 8 10 6 33:35 34
6. Tichonice⋌ 24 9 7 8 36:47 34
7. Kondrac B⋌ 24 8 8 8 44:44 32
8. Louňovice ⋌ 24 8 8 8 46:47 32
9. SK Načeradec⋌ 24 8 6 10 49:47 30
10. Křivsoudov⋌ 24 9 3 12 61:62 30
11. Tr. Štěpánov B⋌ 24 8 5 11 40:62 29
12. Postupice⋌ 24 9 1 14 52:55 28
13. Velíš⋌ 24 6 6 12 42:55 24
14. Bl. Načeradec⋌ 24 5 7 12 37:47 22
IV. třída A
Heřmaničky - Budenín 0:6, Pecerady - Drachkov 2:1, Křečovice - Poříčí B 8:4, Miličín - Jablonná 4:0, Lešany - Jankov B 1:4, SK Přestavlky - Pyšely 1:4.
1. Pyšely⋌ 22 22 0 0 117:13 66
2. Miličín⋌ 22 19 1 2 77:25 58
3. Budenín⋌ 22 16 0 6 71:48 48
4. Poříčí B⋌ 22 12 2 8 74:51 38
5. Křečovice⋌ 22 11 2 9 85:64 35
6. SK Přestavlky⋌ 23 9 3 11 62:66 30
7. Bukovany⋌ 22 8 4 10 44:52 28
8. Jablonná ⋌22 8 3 11 50:93 27
9. Lešany⋌ 22 7 2 13 49:54 23
10. Jankov B⋌ 23 7 2 14 52:80 23
11. Pecerady⋌ 22 6 2 14 40:68 20
12. Heřmaničky⋌ 22 4 1 17 34:90 13
13. Drachkov⋌ 22 3 2 17 30:81 11
IV. třída B
Maršovice B - Mezno B 0:0, Neveklov B - Vrchotovy Janovice B 2:0, Bystřice B - Votice C 1:3, Sokol Přestavlky B - Sedlec-Prčice B 0:4, Václavice B - Úročnice B 3:3, Soběhrdy B - Olbramovice B 2:3.
1. Votice C⋌ 22 18 3 1 118:36 57
2. Olbramovice B⋌ 22 17 1 4 88:33 52
3. Sedlec–Prčice B⋌ 22 13 4 5 59:35 43
4. Soběhrdy B⋌ 22 10 6 6 48:45 36
5. Mezno B⋌ 23 9 5 9 45:54 32
6. Neveklov B⋌ 22 9 3 10 52:52 30
7. Bystřice B⋌ 22 8 4 10 27:47 28
8. Vr. Janovice B ⋌ 22 7 6 9 48:41 27
9. Úročnice B⋌ 22 7 5 10 36:55 26
10. Maršovice B ⋌ 22 7 3 12 41:63 24
11. So. Přestavlky B⋌ 22 5 6 11 40:49 21
12. Miličín B⋌ 22 4 4 14 25:70 16
13. Václavice B ⋌ 23 4 2 17 41:88 14
IV. třída C
Nesperská Lhota B - Louňovice B 7:1, Tichonice B - Ostředek B 0:1, Popovice B - Chotýšany B 2:5, Velíš B - Ratměřice B 4:1, Struhařov B - Zdislavice B 2:2, Čechtice B - Divišov B 1:8, Pravonín B - Postupice B 3:1.
1. Nesp. Lhota B⋌ 24 21 2 1 128:22 65
2. Pravonín B⋌ 24 19 3 2 94:46 60
3. Postupice B ⋌ 24 15 3 6 65:43 48
4. Struhařov B ⋌ 24 14 4 6 58:33 46
5. Zdislavice B⋌ 24 13 5 6 68:39 44
6. Chotýšany B ⋌ 24 11 4 9 74:57 37
7. Divišov B⋌ 24 11 3 10 59:50 36
8. Popovice B⋌ 24 11 3 10 45:56 36
9. Čechtice B⋌ 24 7 1 16 37:77 22
10. Louňovice B ⋌ 24 6 3 15 33:71 21
11. Ostředek B⋌ 24 6 3 15 42:89 21
12. Velíš B⋌ 24 5 4 15 36:78 19
13. Ratměřice B ⋌ 24 4 2 18 40:78 14
14. Tichonice B ⋌ 24 4 2 18 29:69 14
IV. třída D
Nesperská Lhota A - Libež 2:7, Miřetice B - Kamberk 3:3, Křivsoudov B - Keblov 1:8, Dolní Kralovice B - Libouň 3:1, Radošovice - Vracovice 7:2, Čechtice A - Hulice 5:4.
1. Radošovice⋌ 22 18 1 3 74:28 55
2. Čechtice A⋌ 22 15 4 3 75:38 49
3. Keblov⋌ 22 16 0 6 92:46 48
4. Libouň⋌ 22 13 3 6 73:52 42
5. Libež⋌ 22 12 4 6 62:50 40
6. Hulice⋌ 22 12 3 7 54:43 39
7. D. Kralovice B⋌ 22 7 5 10 50:55 26
8. Kladruby⋌ 22 7 2 13 47:58 23
9. Vracovice⋌ 22 7 2 13 46:57 23
10. Kamberk⋌ 22 6 3 13 35:52 21
11. Miřetice B⋌ 23 6 3 14 44:73 21
12. Křivsoudov B⋌ 22 4 3 15 44:76 15
13. Nesp. Lhota A ⋌ 23 4 1 18 38:106 13
OP dorost
Vlašim B - Olbramovice 4:2, Sokol Přestavlky - Pravonín 1:7, Dolní Kralovice - Čechtice 2:6, Struhařov - Benešov C 4:5, Úročnice - Divišov 1:1.
1. Struhařov⋌ 18 13 1 4 50:27 40
2. Pravonín⋌ 18 12 2 4 54:19 38
3. Vlašim B⋌ 18 11 3 4 46:22 36
4. Divišov⋌ 18 10 4 4 54:26 34
5. Úročnice⋌ 18 7 2 9 34:43 23
6. D. Kralovice⋌ 18 7 1 10 32:58 22
7. Benešov C⋌ 18 7 0 11 43:49 21
8. Čechtice⋌ 18 5 3 10 29:38 18
9. So. Přestavlky⋌ 18 5 2 11 39:58 17
10. Olbramovice⋌ 18 4 0 14 20:61 12
OS dorost
Poříčí - Heřmaničky 5:0, Bystřice - Chotýšany 6:5, Radošovice - Tichonice 3:3, Týnec B - Ratměřice 6:1.
1. Chocerady⋌ 16 12 1 3 76:34 37
2. Tichonice⋌ 16 10 2 4 49:33 32
3. Chotýšany⋌ 16 9 0 7 68:36 27
4. Týnec B⋌ 16 8 2 6 42:41 26
5. Poříčí⋌ 16 8 2 6 31:27 26
6. Ratměřice⋌ 16 8 0 8 37:43 24
7. Radošovice⋌ 16 7 3 6 28:37 24
8. Bystřice⋌ 16 4 1 11 28:52 13
9. Heřmaničky⋌ 16 0 1 15 22:78 1
OS starší žáci
Úročnice - Lešany 0:4, Poříčí - Postupice 2:0, Bystřice - Vlašim B 4:2, Miličín - Mezno 0:1, Teplýšovice - Čechtice 11:2.
1. Teplýšovice⋌ 20 19 1 0 102:20 58
2. Mezno⋌ 20 18 1 1 71:15 55
3. Poříčí⋌ 20 13 1 6 44:26 40
4. Olbramovice⋌ 19 13 1 5 55:48 40
5. Lešany⋌ 20 9 3 8 40:33 30
6. Miličín⋌ 20 8 2 10 33:32 26
7. Bystřice⋌ 20 7 3 10 25:37 24
8. Postupice⋌ 20 6 1 13 28:59 19
9. Čechtice⋌ 20 5 3 12 32:58 18
10. Úročnice⋌ 20 4 4 12 20:43 16
11. Vlašim B⋌ 20 4 2 14 33:55 14
12. Křivsoudov⋌ 19 2 0 17 21:78 6
OP starší žáci 5 + 1
Heřmaničky - Popovice 13:3, Pravonín - Trhový Štěpánov 10:0, Maršovice - Tichonice 9:2.
1. Tichonice⋌ 19 18 0 1 160:36 54
2. Pravonín⋌ 19 14 0 5 149:65 42
3. Maršovice⋌ 19 12 1 6 138:56 37
4. Heřmaničky⋌ 19 7 1 11 94:135 22
5. Tr. Štěpánov⋌ 19 5 0 14 56:130 15
6. Popovice⋌ 19 0 0 19 34:209 0
OP mladší žáci 7 + 1
Soběhrdy -Maršovice 3:0, Sedlec-Prčice - Pyšely 2:1, Vrchotovy Janovice - Neveklov 5:1, Týnec - Kosova Hora 13:1.
1. Týnec⋌ 16 16 0 0 119:16 48
2. Sedlec-Prčice⋌ 16 13 0 3 119:24 39
3. Pyšely⋌ 16 9 2 5 84:38 29
4. Vr. Janovice ⋌ 16 8 1 7 64:47 25
5. Neveklov⋌ 16 7 1 8 65:48 22
6. Kosova Hora⋌ 16 7 0 9 69:75 21
7. Maršovice⋌ 16 4 2 10 56:66 14
8. Soběhrdy ⋌ 16 4 0 12 41:59 12
9. Křečovice⋌ 16 1 0 15 8:252 3
OP mladší žáci B 7 + 1
Kondrac - Teplýšovice 5:1, Chocerady - Ratměřice 6:0, Dolní Kralovice - SK Načeradec 0:9, Benešov B - Zdislavice 3:0, Velíš - Bílkovice 5:3. Dohrávka: SK Načeradec - Chocerady 8:1.
1. Benešov B⋌ 18 17 0 1 134:16 51
2. SK Načeradec⋌ 18 16 0 2 128:19 48
3. Bílkovice⋌ 18 12 0 6 79:36 36
4. Chocerady⋌ 18 10 1 7 60:47 31
5. Kondrac⋌ 18 10 0 8 62:51 30
6. Teplýšovice⋌ 18 9 1 8 62:45 28
7. Zdislavice⋌ 18 4 1 13 31:72 13
8. D. Kralovice⋌ 18 4 0 14 36:108 12
9. Velíš⋌ 18 3 2 13 36:115 11
10. Ratměřice⋌ 18 2 1 15 20:139 7
OP starší přípravky 7 + 1
Nespeky - Týnec 5:3, Vlašim A - Benešov B 6:3, Benešov A - Votice 15:0.
1. Benešov A⋌ 18 18 0 0 151:19 54
2. Vlašim A⋌ 19 11 2 6 75:51 35
3. Týnec⋌ 18 10 1 7 67:65 31
4. Benešov B⋌ 19 5 2 12 50:89 17
5. Votice⋌ 19 5 2 12 56:99 17
6. Nespeky⋌ 19 3 1 15 38:114 10
OS starší přípravky 7 + 1
Úročnice - Benešov C 0:19, Křivsoudov - Týnec B 5:1, Vlašim B - Olbramovice 4:0, Bystřice - Myslič 6:0, Nespeky B - Sedlec-Prčice 4:3, Krhanice - Čechtice 0:7.
1. Benešov C⋌ 20 20 0 0 146:12 60
2. Bystřice⋌ 20 15 1 4 91:22 46
3. Vlašim B⋌ 20 13 1 6 88:33 40
4. Čechtice⋌ 20 12 4 4 65:31 40
5. Sedlec-Prčice⋌ 20 12 3 5 93:35 39
6. Nespeky B⋌ 20 12 1 7 55:41 37
7. Křivsoudov⋌ 20 6 1 13 31:67 19
8. Týnec ⋌ 20 5 4 11 38:76 19
9. Krhanice⋌ 20 5 1 14 40:81 16
10. Myslič⋌ 20 4 4 12 25:92 16
11. Olbramovice⋌ 20 4 3 13 35:67 15
12. Úročnice⋌ 20 0 1 19 16:166 1
OP Přípravka A 5 + 1
Jankov - Ostředek 8:1, Mezno - Soběhrdy 1:4.
1. Maršovice⋌ 15 15 0 0 154:8 45
2. Soběhrdy⋌ 15 9 1 5 64:53 28
3. Mezno⋌ 15 8 1 6 67:56 25
4. Jankov⋌ 16 4 0 12 35:90 12
5. Ostředek⋌ 15 1 0 14 14:127 3
OP starší přípravka B 5 + 1
Miřetice - Postupice 2:10, Pravonín - Trhový Štěpánov 3:8.
1. Postupice⋌ 15 12 0 3 70:27 36
2. Tichonice⋌ 15 11 0 4 92:42 33
3. Tr. Štěpánov⋌ 16 11 0 5 87:44 33
4. Pravonín⋌ 15 3 0 12 36:64 9
5. Miřetice⋌ 15 1 0 14 27:135 3
OP mladší přípravka 7 + 1
Vlašim B - Nespeky A 4:4.
1. Vlašim A⋌ 14 14 0 0 133:10 42
2. Benešov⋌ 14 10 1 3 53:24 31
3. Nespeky A⋌ 14 5 2 7 42:39 17
4. Teplýšovice⋌ 15 5 0 10 49:72 15
5. Vlašim B⋌ 15 0 1 14 15:147 1
OP mladší přípravka 5 + 1
Pecerady A - Pyšely 5:4, Lešany - Netvořice 6:2.
1. Pecerady A⋌ 15 10 3 2 96:55 33
2. Lešany⋌ 16 8 1 7 73:77 25
3. Netvořice⋌ 15 7 2 6 64:83 23
4. Pecerady B⋌ 15 6 0 9 77:79 18
5. Pyšely⋌ 15 3 2 10 64:80 11