VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tabulky okresních fotbalových soutěží po podzimní části

Benešovsko - Přinášíme tabulky okresních mužstev od mužů po nejmladší po podzimní části ročníku 2009/2010.

23.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Pavel Šimáček

Okresní přebor

1. Chotýšany⋌ 13 11 1  1 62:13 34
2. Votice B⋌ 13  9 2  2 39:17 29
3. Vr. Janovice⋌ 13  9 0  4 38:20 27
4. Olbramovice⋌ 13  6 4  3 33:21 22
5. Struhařov⋌ 13  6 3  4 31:21 21
6. Zdislavice⋌ 13  6 2  5 25:22 20
7. Miřetice⋌ 13  6 1  6 32:26 19
8. Úročnice ⋌ 13  5 3  5 20:32 18
9. Divišov⋌ 13  5 1  7 20:30 16
10. Pravonín ⋌ 13  5 1  7 24:37 16
11. Jírovice⋌ 13  4 3  6 22:27 15
12. Teplýšovice B⋌ 13  4 1  8 27:41 13
13. Neveklov⋌ 13  3 1  9 14:30 10
14. Čerčany⋌ 13  0 1 12 15:65  1

III. A třída

1. So. Přestavlky⋌ 13 10 1  2 37:9  31
2. Mezno⋌ 13  8 4  1 26:15 28
3. Soběhrdy⋌ 13  8 3  2 28:15 27
4. Týnec B⋌ 13  8 1  4 37:21 25
5. Zaječice⋌ 13  7 2  4 42:25 23
6. Bystřice⋌ 13  6 3  4 28:16 21
7. Ostředek⋌ 13  5 3  5 32:23 18
8. Krhanice⋌ 13  5 3  5 29:22 18
9. Miličín⋌ 13  5 2  6 29:29 17
10. Václavice⋌ 13  4 2  7 25:40 14
11. Chocerady B⋌ 13  4 2  7 16:39 14
12. Drachkov⋌ 13  2 3  8 20:42  9
13. Nespeky B⋌ 13  2 1 10 19:39  7
14. Lešany⋌ 13  1 2 10 12:45  5

III. B třída

1. Popovice⋌ 13 8 2 3 48:22 26
2. Ratměřice⋌ 13 8 1 4 35:30 25
3. SK Načeradec⋌ 13 6 5 2 32:22 23
4. Dolní Kralovice⋌ 13 6 3 4 29:25 21
5. Velíš⋌ 13 6 3 4 30:27 21
6. Křivsoudov⋌ 13 6 3 4 33:32 21
7. Postupice⋌ 13 6 2 5 48:37 20
8. Bílkovice⋌ 13 5 4 4 24:27 19
9. Libež⋌ 13 6 0 7 27:26 18
10. Kondrac B⋌ 13 5 1 7 26:30 16
11. Tichonice⋌ 13 4 3 6 25:26 15
12. Louňovice ⋌ 13 4 3 6 26:31 15
13. Nesperská Lhota ⋌ 13 3 1 9 24:50 10
14. Jankov ⋌ 13 1 3 9 21:43  6

IV. A třída

1. Netvořice⋌ 11 10 1 0 54:7  31
2. Maršovice B⋌ 11  6 2 3 32:25 20
3. Pecerady⋌ 11  6 2 3 24:18 20
4. Soběhrdy B⋌ 11  5 2 4 25:22 17
5. Neveklov B⋌ 11  5 1 5 23:26 16
6. Čerčany B⋌ 11  4 2 5 19:20 14
7. Poříčí B⋌ 11  4 2 5 20:27 14
8. Jablonná ⋌ 11  4 1 6 35:37 13
9. Bukovany⋌ 11  3 3 5 20:22 12
10. Václavice B ⋌ 11  3 3 5 20:37 12
11. Úročnice B⋌ 11  3 2 6 16:31 11
12. Křečovice⋌ 11  2 1 8 15:31  7

IV. B třída

1. Sedlec–Prčice B⋌ 11 9 1 1 47:10 28
2. Budenín⋌ 11 8 1 2 43:16 25
3. Olbramovice B⋌ 11 8 1 2 39:18 25
4. Miličín B⋌ 11 6 1 4 29:26 19
5. Mezno B⋌ 11 5 1 5 25:23 16
6. Velíš B⋌ 11 4 1 6 24:28 13
7. SK Přestavlky⋌ 11 3 4 4 22:26 13
8. Bystřice B⋌ 11 4 1 6 20:26 13
9. Neustupov⋌ 11 4 0 7 28:31 12
10. Ratměřice B⋌ 11 3 2 6 13:35 11
11. Jankov B⋌ 11 3 0 8 19:53  9
12. Heřmaničky⋌ 11 2 1 8 14:31  7

IV. C třída

1. Chotýšany B⋌ 12 11 0  1 33:11 33
2. Myslič⋌ 12 10 0  2 43:17 30
3. Radošovice⋌ 12  9 1  2 43:13 28
4. Popovice B⋌ 12  7 2  3 49:23 23
5. Čechtice A⋌ 12  7 2  3 45:20 23
6. Teplýšovice C⋌ 12  6 1  5 32:22 19
7. Kladruby⋌ 12  5 0  7 31:31 15
8. Struhařov B⋌ 12  4 2  6 17:20 14
9. Nesp. Lhota B⋌ 12  4 2  6 22:37 14
10. Ostředek B⋌ 12  4 0  8 22:50 12
11. Tichonice B⋌ 12  3 1  8 16:43 10
12. Divišov B⋌ 12  2 0 10 22:48  6
13. Postupice B⋌ 12  0 1 11 24:64  1

IV. D třída

1. Tr. Štěpánov B⋌ 13 11 0  2 48:15 33
2. Libouň⋌ 13  9 1  3 37:19 28
3. Zdislavice B⋌ 13  9 1  3 30:18 28
4. Keblov⋌ 13  9 0  4 49:27 27
5. Bl. Načeradec⋌ 13  9 0  4 40:21 27
6. Kamberk⋌ 13  6 2  5 27:27 20
7. Hulice⋌ 13  6 1  6 35:29 19
8. D. Kralovice B⋌ 13  6 1  6 30:26 19
9. Miřetice B⋌ 13  6 0  7 32:28 18
10. Pravonín B⋌ 13  6 0  7 27:30 18
11. Křivsoudov B⋌ 13  4 1  8 17:38 13
12. Louňovice B⋌ 13  3 0 10 13:37  9
13. Vracovice⋌ 13  2 2  9 13:41  8
14. Čechtice B⋌ 13  0 1 12  9:51  1

OP dorost

1. Vrch. Janovice ⋌ 10 9 1  0 44:10 28
2. Pravonín⋌ 10 7 2  1 26:11 23
3. Neveklov⋌ 10 6 1  3 28:21 19
4. So. Přestavlky⋌ 10 6 0  4 27:18 18
5. Benešov C⋌ 10 5 2  3 43:16 17
6. Divišov⋌ 10 5 2  3 17:15 17
7. Úročnice⋌ 10 3 3  4 18:25 12
8. Čerčany⋌ 10 3 2  5 29:38 11
9. Čechtice⋌ 10 2 3  5 18:27  9
10. Lešany⋌ 10 1 0  9 21:51  3
11. Dolní Kralovice⋌ 10 0 0 10  8:47  0

OS dorost

1. Struhařov⋌ 8 6 1 1 30:10 19
2. Vlašim B⋌ 8 6 1 1 31:18 19
3. Chotýšany⋌ 8 5 1 2 34:25 16
4. Olbramovice⋌ 8 4 1 3 26:19 13
5. Chocerady⋌ 8 4 0 4 30:16 12
6. Kamberk⋌ 8 3 1 4 38:17 10
7. Ratměřice⋌ 8 2 2 4 17:21  8
8. Trhový Štěpánov⋌ 8 2 1 5 17:34  7
9. Radošovice⋌ 8 0 0 8  1:64  0

OP starší žáci

1. Dolní Kralovice⋌ 9 7 2 0 32:7  23
2. Teplýšovice⋌ 9 7 0 2 38:8  21
3. Poříčí ⋌ 9 6 3 0 21:4  21
4. Olbramovice⋌ 9 5 2 2 28:10 17
5. Pyšely⋌ 9 4 2 3 16:21 14
6. Miličín⋌ 9 2 2 5 14:26  8
7. Ratměřice⋌ 9 2 2 5  7:20  8
8. Jablonná ⋌ 9 2 0 7 11:33  6
9. Úročnice⋌ 9 1 2 6 11:27  5
10. Lešany⋌ 9 1 1 7 12:34  4

OS starší žáci

1. Krhanice⋌ 9 8 1 0 43:5  25
2. Tichonice⋌ 9 7 1 1 49:3  22
3. Pravonín⋌ 9 7 1 1 58:19 22
4. Bystřice⋌ 9 6 1 2 30:16 19
5. Čechtice⋌ 9 5 0 4 31:18 15
6. Vlašim B⋌ 9 4 0 5 31:22 12
7. Křivsoudov⋌ 9 2 1 6 17:47  7
8. Maršovice⋌ 9 2 0 7 14:50  6
9. Popovice⋌ 9 1 1 7  9:54  4
10. Heřmaničky⋌ 9 0 0 9  4:52  0

OP mladší žáci 7+1

1. Sedlčany B⋌ 12 11 1  0 93:13  34
2. Mezno⋌ 12 11 0  1 69:24  33
3. Bílkovice⋌ 12 10 0  2 99:15  30
4. Postupice⋌ 12  9 1  2 94:25  28
5. Vr. Janovice ⋌ 12  7 1  4 62:34  22
6. Teplýšovice⋌ 12  5 1  6 52:47  16
7. Poříčí ⋌ 12  4 3  5 35:26  15
8. Kondrac⋌ 12  5 0  7 48:45  15
9. Tr. Štěpánov⋌ 12  5 0  7 30:40  15
10. Soběhrdy ⋌ 12  3 0  9 12:96   9
11. Velíš⋌ 12  2 0 10 22:139  6
12. Neveklov⋌ 12  1 1 10 11:67   4
13. Zdislavice⋌ 12  1 0 11 30:86   3

OP přípravka

1. Benešov A⋌ 9 8 1 0 81:4  25
2. SK Načeradec⋌ 9 7 2 0 31:5  23
3. Vlašim A⋌ 9 7 0 2 66:9  21
4. Sedlec-Prčice⋌ 9 5 1 3 34:26 16
5. Benešov B⋌ 9 4 2 3 34:16 14
6. Bílkovice⋌ 9 4 0 5 28:38 12
7. Votice⋌ 9 3 0 6 19:44  9
8. Týnec⋌ 9 1 1 7  8:54  4
9. Vlašim B⋌ 9 1 1 7 11:71  4
10. Nespeky⋌ 9 0 2 7  4:49  2

OS přípravka

1. Benešov C⋌ 11 10 1 0 57:20 31
2. Kosova Hora⋌ 11  8 1 2 64:11 25
3. Čechtice⋌ 11  7 1 3 29:14 22
4. Křivsoudov⋌ 11  6 1 4 49:24 19
5. Pyšely⋌ 11  6 1 4 40:24 19
6. Chocerady⋌ 11  6 1 4 35:28 19
7. Bystřice⋌ 11  5 3 3 37:25 18
8. Týnec ⋌ 11  4 1 6 25:17 13
9. Olbramovice⋌ 11  3 2 6 16:26 11
10. Úročnice⋌ 11  1 3 7 12:55  6
11. Krhanice⋌ 11  1 1 9  7:52  4
12. Struhařov⋌ 11  0 2 9  4:79  2

OP Přípravka 5 + 1

1. Postupice⋌ 8 7 0 1 69:13 21
2. Maršovice⋌ 8 7 0 1 60:16 21
3. Soběhrdy⋌ 8 5 0 3 45:39 15
4. Trhový Štěpánov⋌ 8 4 0 4 16:26 12
5. Tichonice A⋌ 8 3 0 5 34:37  9
6. Tichonice B⋌ 8 3 0 5 23:41  9
7. Kondrac⋌ 8 3 0 5 32:72  9
8. Pravonín⋌ 8 2 0 6 28:30  6
9. Miřetice⋌ 8 2 0 6 27:60  6

OP mladší přípravka

1. Sedlčany⋌ 8 8 0 0 79:4  24
2. Vlašim A⋌ 8 7 0 1 66:8  21
3. Benešov⋌ 8 6 0 2 46:12 18
4. Vlašim B⋌ 8 4 1 3 55:19 13
5. Pecerady A⋌ 8 4 1 3 33:18 13
6. Nespeky A⋌ 8 3 0 5 17:24  9
7. Pecerady B⋌ 8 2 0 6 20:79  6
8. Teplýšovice⋌ 8 1 0 7 14:78  3
9. Nespeky B⋌ 8 0 0 8  6:94  0

Autor: Pavel Šimáček

23.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oskar Fotr.
14

Důležitější je pro mě výhra mužstva, říká Fotr

Pěstujeme olivy

KRÁTCE: Kvůli filmu se bude omezovat chod vozovky

Benešov - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

V Benešově má vzniknout první soukromá základní škola

Benešov /ANKETA/ – V podmínkách Benešova naprosto unikátní záležitost chystá na příští školní rok podnikatelka Helena Šešinová. V centru města chce otevřít první soukromou Základní školu Zvonková.

Za elektronickou hudbou míří do Benešova tisíce lidí

Benešov /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Zřejmě poslední festival, který bude uspořádán v areálu Táborských kasáren v Benešově, začne již v pátek od 18 hodin a potrvá až do neděle. Na třetí ročník Exploration festivalu přicestují za taneční elektronickou hudbou o víkendu davy lidí.

O hlasy středočeských voličů usiluje celkem 26 stran

Praha – Politických stran, hnutí a dalších subjektů, které se v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR budou ve středních Čechách ucházet o hlasy voličů, je celkem 26. Krajský úřad to mohl konstatovat po úterní 16. hodině, kde vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin. „Celkem se ve Středočeském kraji na podaných kandidátních listinách strany a hnutí snaží do voleb zaregistrovat 753 kandidátů,“ konstatoval Pavel Lochař z krajského úřadu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení