VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky okresu

Benešovsko - Přinášíme výsledky a tabulky po víkendových zápasech od mužů až po nejmenší fotbalisty.

14.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto. Foto: František Panec

III. třída A

Václavice - Drachkov 3:3, Zaječice - Miličín 2:2, Soběhrdy - Krhanice 5:1, Ostředek - Nespeky B 4:2, Mezno - Chocerady B 3:0, Týnec B - Bystřice 2:1, Sokol Přestavlky - Lešany 6:0.

1. So. Přestavlky⋌ 4 4 0 0 17:2  12
2. Týnec B⋌ 4 4 0 0 14:4  12
3. Soběhrdy⋌ 4 3 1 0 11:5  10
4. Mezno⋌ 4 3 1 0 10:5  10
5. Ostředek⋌ 4 2 1 1  9:6   7
6. Zaječice⋌ 4 1 1 2 12:9   4
7. Miličín⋌ 4 1 1 2 11:11  4
8. Drachkov⋌ 4 1 1 2  8:12  4
9. Václavice⋌ 4 1 1 2 11:16  4
10. Bystřice⋌ 4 1 0 3  9:6   3
11. Krhanice⋌ 4 1 0 3  4:12  3
12. Lešany⋌ 4 1 0 3  7:16  3
13. Chocerady ⋌ 4 1 0 3  3:12  3
14. Nespeky B⋌ 4 0 1 3  4:14  1

III. třída B

Libež - Bílkovice 2:3, Tichonice - Postupice 2:0, Křivsoudov - Dolní Kralovice 3:3, Nesperská Lhota - SK Načeradec 2:5, Popovice - Velíš 4:3, Kondrac B - Louňovice A 3:1, Jankov A - Ratměřice 0:3.

1. SK Načeradec⋌ 4 3 1 0 15:7  10
2. Křivsoudov⋌ 4 3 1 0 11:7  10
3. Postupice⋌ 4 2 1 1 14:9   7
4. D. Kralovice⋌ 4 2 1 1  9:6   7
5. Libež⋌ 4 2 0 2 10:9   6
6. Ratměřice⋌ 4 2 0 2  8:7   6
7. Kondrac B⋌ 4 2 0 2 12:12  6
8. Louňovice ⋌ 4 1 2 1  8:6   5
9. Popovice⋌ 4 1 2 1 11:12  5
10. Bílkovice⋌ 4 1 2 1  6:9   5
11. Tichonice⋌ 4 1 0 3  4:7   3
12. Nesp. Lhota ⋌ 4 1 0 3  8:13  3
13. Velíš⋌ 4 0 2 2  5:11  2
14. Jankov A⋌ 4 0 2 2  2:8   2

IV. třída A

Václavice B - Soběhrdy B 3:1, Bukovany - Netvořice 1:1, Pecerady - Maršovice B 4:2, Křečovice - Úročnice B 3:0, Jablonná - Čerčany B 4:1, Neveklov B - Poříčí B 2:1.

1. Pecerady⋌ 4 4 0 0 12:5  12
2. Netvořice⋌ 4 3 1 0 18:1  10
3. Maršovice B⋌ 4 3 0 1 12:8   9
4. Soběhrdy B⋌ 4 2 1 1  9:8   7
5. Václavice B⋌ 4 2 0 2  8:10  6
6. Úročnice B⋌ 4 2 0 2  6:8   6
Čerčany B⋌ 4 2 0 2  6:8   6
8. Bukovany⋌ 4 1 1 2  7:6   4
9. Křečovice⋌ 4 1 0 3  5:10  3
10. Jablonná ⋌ 4 1 0 3  8:15  3
11. Neveklov B⋌ 4 1 0 3  3:10  3
12. Poříčí B⋌ 4 0 1 3  5:10  1

IV. třída B

Bystřice B - Budenín 3:4, Ratměřice B - Miličín B 4:4, Olbramovice B - Neustupov 3:1, SK Přestavlky - Mezno B 0:0, Heřmaničky - Sedlec-Prčice B 0:2, Jankov B - Velíš B 2:0.

1. Sedlec–Prčice B⋌ 4 3 0 1 19:5  9
2. Neustupov⋌ 4 3 0 1 15:4  9
3. Olbramovice B⋌ 4 3 0 1 11:5  9
4. Budenín⋌ 4 3 0 1 15:10 9
5. Miličín B⋌ 4 2 1 1 11:7  7
6. Mezno B⋌ 4 2 1 1  8:4  7
7. Ratměřice B⋌ 4 2 1 1  9:10 7
8. Heřmaničky⋌ 4 2 0 2  5:9  6
9. Bystřice B⋌ 4 1 0 3  6:11 3
10. Jankov B⋌ 4 1 0 3  3:16 3
11. SK Přestavlky⋌ 4 0 1 3  1:12 1
12. Velíš B⋌ 4 0 0 4  4:14 0

IV. třída C

Ostředek B - Myslič 1:10, Struhařov B - Chotýšany B 0:2, Teplýšovice C - Čechtice A 0:2, Nesperská Lhota B - Popovice B 0:4, Radošovice - Divišov B 5:2, Postupice B - Kladruby 2:7.

1. Myslič⋌ 4 4 0 0 21:5  12
2. Popovice B⋌ 3 3 0 0 15:5   9
Čechtice A⋌ 4 3 0 1 15:5   9
4. Chotýšany B⋌ 4 3 0 1 12:3   9
5. Radošovice⋌ 4 3 0 1 14:7   9
6. Kladruby⋌ 3 2 0 1 16:4   6
7. Teplýšovice C⋌ 4 2 0 2 12:8   6
8. Struhařov B⋌ 4 2 0 2  5:5   6
9. Divišov B⋌ 3 1 0 2 10:11  3
10. Ostředek B⋌ 4 1 0 3  8:21  3
11. Tichonice B⋌ 3 0 0 3  3:17  0
12. Postupice B⋌ 4 0 0 4  7:23  0
13. Nesp. Lhota B⋌ 4 0 0 4  2:26  0

IV. třída D

Hulice - Vracovice 4:0, Miřetice B - Trhový Štěpánov B 0:5, Křivsoudov B - Čechtice B 2:1, Libouň - Pravonín B 3:2, Blaník Načeradec - Keblov 0:2, Zdislavice B - Louňovice B 4:1, Dolní Kralovice B - Kamberk 5:0.

1. Libouň⋌ 4 4 0 0 15:6  12
2. Tr. Štěpánov B⋌ 4 3 0 1 14:6   9
3. Zdislavice B⋌ 4 3 0 1 12:8   9
4. D. Kralovice B⋌ 4 3 0 1 10:6   9
5. Křivsoudov B⋌ 4 3 0 1 10:7   9
6. Hulice⋌ 4 3 0 1  9:6   9
7. Pravonín B⋌ 4 2 0 2  9:7   6
8. Keblov⋌ 4 2 0 2 10:9   6
9. Vracovice⋌ 4 1 1 2  6:11  4
10. Kamberk⋌ 4 1 1 2  5:10  4
11. Bl. Načeradec⋌ 4 1 0 3  8:8   3
12. Miřetice B⋌ 4 1 0 3  3:11  3
13. Louňovice B⋌ 4 0 0 4  5:12  0
14. Čechtice B⋌ 4 0 0 4  5:14  0

OP dorost

Vrchotovy Janovice - Pravonín 4:0, Benešov C - Dolní Kralovice 7:0, Čerčany - Úročnice 2:2, Sokol Přestavlky - Divišov 3:0, Čechtice - Lešany 3:1.

1. Vrch. Janovice ⋌ 4 4 0 0 18:3  12
2. Benešov C⋌ 4 2 1 1 17:5   7
3. Pravonín⋌ 4 2 1 1  7:6   7
4. So. Přestavlky⋌ 3 2 0 1  8:3   6
5. Úročnice⋌ 4 1 3 0  9:8   6
6. Divišov⋌ 4 2 0 2  5:7   6
7. Neveklov⋌ 3 1 1 1  6:5   4
Čechtice⋌ 3 1 1 1  6:5   4
9. Čerčany⋌ 3 1 1 1  7:13  4
10. Lešany⋌ 4 0 0 4  4:17  0
11. D. Kralovice B⋌ 4 0 0 4  3:18  0

OS dorost

Radošovice - Vlašim B 0:6, Ratměřice - Trhový Štěpánov 5:1, Olbramovice - Struhařov 0:3, Chotýšany - Kamberk 3:2, Drachkov - Chocerady 1:14.

1. Vlašim B⋌ 3 3 0 0 15:4  9
2. Struhařov⋌ 3 3 0 0 12:4  9
3. Chocerady⋌ 3 2 0 1 22:6  6
4. Olbramovice⋌ 3 2 0 1 11:5  6
5. Chotýšany⋌ 3 2 0 1 11:9  6
6. Kamberk⋌ 3 1 0 2 11:8  3
7. Ratměřice⋌ 3 1 0 2  7:9  3
8. Trh. Štěpánov⋌ 3 1 0 2  4:10 3
9. Radošovice⋌ 3 0 0 3  1:16 0
10. Drachkov⋌ 3 0 0 3  2:25 0

OP starší žáci A

Úročnice - Teplýšovice 1:3, Poříčí - Miličín 3:1, Olbramovice - Dolní Kralovice 2:4, Jablonná - Lešany 4:1, Pyšely - Ratměřice 1:1.

1. Teplýšovice⋌ 3 3 0 0 15:1  9
2. D. Kralovice⋌ 3 2 1 0 12:3  7
3. Poříčí ⋌ 3 1 2 0  5:3  5
4. Olbramovice⋌ 3 1 1 1  9:5  4
5. Pyšely⋌ 2 1 1 0  5:3  4
6. Ratměřice⋌ 3 1 1 1  4:4  4
7. Miličín⋌ 2 1 0 1  3:4  3
8. Jablonná ⋌ 3 1 0 2  5:10 3
9. Úročnice⋌ 3 0 0 3  2:12 0
10. Lešany⋌ 3 0 0 3  3:18 0

OS starší žáci

Popovice - Křivsoudov 2:2, Pravonín - Krhanice 1:1, Vlašim B - Maršovice 8:0, Heřmaničky - Bystřice 0:6, Čechtice - Tichonice 0:3.

1. Tichonice⋌ 3 3 0 0 17:0  9
2. Bystřice⋌ 3 3 0 0 12:3  9
3. Krhanice⋌ 3 2 1 0 14:4  7
4. Pravonín⋌ 3 2 1 0 12:5  7
5. Vlašim B⋌ 3 2 0 1 14:4  6
6. Maršovice⋌ 3 1 0 2  7:15 3
7. Popovice⋌ 3 0 1 2  2:9  1
8. Křivsoudov⋌ 3 0 1 2  3:15 1
9. Čechtice⋌ 3 0 0 3  5:10 0
10. Heřmaničky⋌ 3 0 0 3  0:21 0

OP mladší žáci 7+1

Poříčí - Postupice 1:3, Soběhrdy - Neveklov 1:0, Velíš - Mezno 0:9, Zdislavice - Bílkovice 0:12, Trhový Štěpánov - Vrchotovy Janovice 1:4, Kondrac - Sedlčany B 4:8.

1. Bílkovice⋌ 3 3 0 0 28:1  9
2. Postupice⋌ 3 3 0 0 27:4  9
3. Mezno⋌ 3 3 0 0 23:4  9
4. Vrh. Janovice ⋌ 3 3 0 0 11:4  9
5. Sedlčany B⋌ 2 2 0 0 11:6  6
6. Poříčí ⋌ 3 1 1 1  7:3  4
7. Soběhrdy ⋌ 2 1 0 1  1:6  3
8. Velíš⋌ 3 1 0 2  6:28 3
9. Neveklov⋌ 3 0 1 2  4:7  1
10. Teplýšovice⋌ 2 0 0 2  4:8  0
11. Kondrac⋌ 3 0 0 3  6:17 0
12. Trh. Štěpánov⋌ 3 0 0 3  3:17 0
14. Zdislavice⋌ 3 0 0 3  5:31 0

OP přípravka

Votice - Bílkovice 2:5, Benešov A - Vlašim B 22:0, Teplýšovice - Vlašim A 2:6, Nespeky - SK Načeradec 1:5, Týnec - Sedlec-Prčice 0:3.

1. Benešov A⋌ 3 3 0 0 32:2  9
2. SK Načeradec⋌ 2 2 0 0 12:1  6
3. Vlašim A⋌ 3 2 0 1 14:5  6
4. Sedlec-Prčice⋌ 2 2 0 0  7:3  6
5. Vlašim B⋌ 3 1 1 1  7:27 4
6. Bílkovice⋌ 2 1 0 1  8:6  3
7. Teplýšovice⋌ 3 1 0 2  9:15 3
8. Votice⋌ 3 1 0 2  7:13 3
9. Nespeky⋌ 3 0 1 2  3:14 1
10. Benešov B⋌ 1 0 0 1  2:3  0
11. Týnec⋌ 3 0 0 3  3:15 0

OS přípravka A

Chocerady - Křivsoudov 4:3, Benešov C - Krhanice 6:1, Olbramovice - Kosova Hora 2:1, Úročnice - Bystřice 0:6, Týnec B - Struhařov 9:0, Čechtice - Pyšely 1:0.

1. Benešov C⋌ 3 3 0 0 14:5  9
2. Chocerady⋌ 3 3 0 0 12:5  9
3. Týnec ⋌ 3 2 1 0 15:2  7
4. Bystřice⋌ 3 2 1 0 10:2  7
5. Čechtice⋌ 3 2 0 1  6:2  6
6. Křivsoudov⋌ 3 1 1 1 17:7  4
7. Kosova Hora⋌ 3 1 0 2 19:7  3
8. Olbramovice⋌ 3 1 0 2  3:7  3
9. Pyšely⋌ 3 0 1 2  5:10 1
10. Krhanice⋌ 3 0 1 2  2:11 1
11. Úročnice⋌ 3 0 1 2  2:22 1
12. Struhařov⋌ 3 0 0 3  0:25 0

OP Přípravka 5 + 1

Kondrac - Miřetice 7:8, Tichonice A - Postupice 1:8, Soběhrdy - Maršovice 1:8, Trhový Štěpánov - Tichonice B 2:0.

1. Maršovice⋌ 3 3 0 0 21:4  9
2. Postupice⋌ 2 2 0 0 12:1  6
3. Kondrac⋌ 3 2 0 1 17:11 6
4. Miřetice⋌ 3 2 0 1 13:18 6
5. Pravonín⋌ 2 1 0 1 10:8  3
6. Soběhrdy⋌ 3 1 0 2  7:14 3
7. Trh. Štěpánov⋌ 3 1 0 2  3:12 3
8. Tichonice ⋌ 2 0 0 2  3:6  0
9. Tichonice ⋌ 3 0 0 3  6:18 0

OP mladší přípravka

Nespeky B - Teplýšovice 0:12, Pecerady A - Pecerady B 6:3, Vlašim B - Nespeky A 3:1, Vlašim A - Benešov 4:1.

1. Vlašim B⋌ 2 2 0 0 25:1  6
2. Sedlčany⋌ 2 2 0 0 23:1  6
3. Benešov⋌ 3 2 0 1 23:4  6
4. Pecerady A⋌ 3 2 0 1 16:6  6
5. Vlašim A⋌ 2 2 0 0 10:1  6
6. Teplýšovice⋌ 3 1 0 2 12:14 3
7. Nespeky A⋌ 3 1 0 2  5:9  3
8. Nespeky B⋌ 3 0 0 3  2:34 0
9. Pecerady B⋌ 3 0 0 3  4:50 0

Autor: Pavel Šimáček

14.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

zahradní kuchyně

Vařit můžete i pod širým nebem

Základní škola v Trhovém Štěpánově, stejně jako zdejší školka, nabídne dětem nové prostory.
10

Školu rozšíří o volnočasové učebny

Napětí kvůli záměru radnice sjednotit školní jídelny stoupá

Benešov /OBRAZEM/ – Napětí, které pociťují před odchodem na dovolenou především pracovnice tří benešovských školních jídelen, by se dalo krájet. „To víte, že z té nejistoty nejsme odvázané," uvedla jedna z kuchařek, ale jméno si nepřála zveřejnit. „Bojíme se o práci," vysvětlila.

KRÁTCE: Při workshopu si zabubnují

Benešovsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Po školácích se přijdou na panovnici podívat turisté

Vlašim /FOTOGALERIE/ – Se závěrem školního roku vrcholí ve vlašimském zámku školní prohlídky výstavy Za vlády Marie Terezie. „Připravili jsme ji při příležitosti třístého výročí narození české královny a přibližuje život na Benešovsku v letech 1740 až 80," připomněl historik Jindřich Nusek, správce sbírek Muzea Podblanicka, které výstavu zorganizovalo.

OBRAZEM: Úplná uzavírka průtahu Týnce se blíží

Týnec nad Sázavou - Zatím jen mírné zpoždění nabírají cestou do svého cíle řidiči, kteří projíždějí Benešovskou ulicí. Dopravu tam usměrňují přenosné semafory.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies