VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TABULKY A VÝSLEDKY OKRESU BENEŠOV

21.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv VLP

III. A třída
Struhařov B - Nespeky B 2:4, Chocerady B - Miličín 3:1, Soběhrdy - Netvořice 6:1, Čerčany - Týnec B 3:0, Lešany - Maršovice B 2:4, Přestavlky - Václavice 2:0, Krhanice - Jankov 0:3.


1. Čerčany  17 13 0  4 58:26 39
2. Chocerady  17 11 1  5 44:23 34
3. Nespeky B  17 10 3  4 34:19 33
4. Lešany  17 10 1  6 38:24 31
5. Soběhrdy   17  9 3  5 35:26 30
6. Krhanice  17  8 3  6 39:30 27
7. Přestavlky  17  8 1  8 37:30 25
8. Maršovice B  17  7 4  6 33:33 25
9. Týnec B  17  6 3  8 26:38 21
10. Miličín  17  5 5  7 24:29 20
11. Netvořice  17  6 1 10 27:47 19
12. Struhařov B  17  5 2 10 18:38 17
13. Václavice  17  3 2 12 20:40 11
14. Jankov  17  3 1 13 28:58 10

III. B třída
Dolní Kralovice - Libež 4:1, Miřetice B - Tichonice 0:0, Kondrac B - Heřmaničky 3:2, Křivsoudov - Bílkovice 0:1, Pravonín - Popovice 4:4, Bystřice - Velíš 1:0, Čechtice - Ratměřice 2:4. 


1. Bílkovice  17 11 1  5 32:20 34
2. Velíš  17 10 1  6 33:31 31
3. Ratměřice  17  9 3  5 49:34 30
4. D. Kralovice  17  9 3  5 40:25 30
5. Heřmaničky   17  7 5  5 36:26 26
6. Tichonice  17  7 5  5 33:27 26
7. Křivsoudov  17  7 4  6 45:39 25
8. Pravonín  17  6 6  5 45:36 24
9. Čechtice  17  6 4  7 33:39 22
10. Popovice   17  6 2  9 39:43 20
11. Kondrac B  17  5 3  9 37:46 18
12. Libež  17  4 6  7 28:37 18
13. Bystřice  17  4 3 10 23:44 15
14. Miřetice B  17  3 4 10 20:46 13


IV. A třída
Úročnice B - Bystřice B 2:1, Pecerady - Bukovany 0:1, Václavice B - Neveklov B 1:4, Čerčany B - Jablonná A 2:5, Křečovice - Postupice A 1:8, Drachkov - Zaječice 2:3.)


1. Postupice  13 12 0  1 78:17 36
2. Jablonná A 13  9 2  2 56:22 29
3. Pecerady  13  6 4  3 23:13 22
4. Drachkov  13  6 2  5 25:23 20
5. Bukovany  13  5 4  4 30:34 19
6. Zaječice  13  5 2  6 35:34 17
7. Čerčany B  13  5 2  6 30:35 17
8. Neveklov B  13  4 3  6 16:19 15
9. Bystřice B  13  5 0  8 27:36 15
10. Křečovice  13  3 4  6 24:39 13
11. Úročnice B  13  3 2  8 27:48 11
12. Václavice B 13  2 1 10 17:68 7


IV. B třída
Sedlec-Prčice B - Libouň 2:4, Budenín - Miličín B 2:0, Ratměřice B - Heřmaničky B 3:3, Louňovice A - SK Přestavlky 3:0, Olbramovice B - Kamberk 4:1, Neustupov - Velíš B 3:1, Mezno B - Jankov B 0:0.


1. Libouň  17 17 0  0 87:12 51
2. Louňovice A 17 13 0  4 53:30 39
3. Budenín  17 11 3  3 44:20 36
4. Olbramovice B  17 11 1  5 54:31 34
5. Neustupov  17 10 1  6 45:43 31
6. SK Přestavlky  17  9 1  7 51:33 28
7. Sedlec-Prčice B  17  7 5  5 45:31 26
8. Kamberk  17  5 3  9 25:35 18
9. Ratměřice B  17  5 2 10 30:39 17
10. Mezno B  17  4 4  9 25:43 16
11. Heřmaničky B  17  4 2 11 20:60 14
12. Miličín B   17  4 1 12 25:45 13
13. Velíš B  17  3 2 12 27:52 11
14. Jankov B  17  2 3 12 19:76  9


IV. C třída
Nesperská Lhota - Chotýšany B 2:3, Ostředek B - Myslič 5:4, Postupice B - Poříčí B 2:2, Teplýšovice C - Popovice B 1:2, Jablonná B - Radošovice 1:5, Tichonice B - Divišov B 1:3.


1. Chotýšany B  13 12 1  0 48:15 37
2. Radošovice  13 11 0  2 49:24 33
3. Divišov B  13  7 2  4 42:22 23
4. Teplýšovice C  13  7 1  5 39:25 22
5. Poříčí B  13  6 1  6 52:37 19
6. Nesp. Lhota  13  6 0  7 39:26 18
7. Postupice B  13  5 3  5 32:31 18
8. Popovice B  13  5 2  6 35:31 17
9. Ostředek B  13  5 1  7 30:44 16
10. Myslič  13  5 0  8 27:41 15
11. Tichonice B  13  3 1  9 27:45 10
12. Jablonná B  13  0 0 13  9:88  0

IV. D třída
Vracovice - Keblov 2:2, Hulice - Dolní Kralovice B 5:1, Trhový Štěpánov - Pravonín B 1:3, Křivsoudov B - Louňovice B 3:3, Zdislavice B - Načeradec 3:0, Čechtice B - Kladruby 0:3.


1. Kladruby  13 11 0 2 36:16 33
2. Načeradec  13  8 4 1 36:17 28
3. Pravonín B  13  8 3 2 35:17 27
4. Zdislavice B  13  7 2 4 29:20 23
5. Trh. Štěpánov  13  6 2 5 34:22 20
6. Dol. Kralovice B 13  4 3 6 23:28 15
7. Vracovice  13  4 2 7 27:30 14
8. Keblov  13  4 2 7 15:26 14
9. Hulice  13  3 4 6 24:30 13
10. Křivsoudov B  13  3 3 7 20:42 12
11. Čechtice B  13  3 2 8 16:32 11
12. Louňovice B  13  3 1 9 21:36 10


OP dorost
Nesperská Lhota - Čechtice 3:1, Trhový Štěpánov - Postupice 5:1, Lešany - Zdislavice 2:1, Benešov C - Maršovice 12:0, Teplýšovice - Neveklov 3:0, Bystřice - Divišov  0:0.


1. Benešov C  13 10 3  0 64:12 33
2. Teplýšovice  13 11 0  2 44:16 33
3. Trh. Štěpánov 13  9 0  4 37:31 27
4. Nesp. Lhota  13  8 0  5 51:32 24
5. Divišov  13  6 1  6 34:31 19
6. Zdislavice  13  6 0  7 35:25 18
7. Lešany 13  5 3  5 27:35 18
8. Čechtice  13  5 1  7 41:41 16
9. Bystřice  13  4 1  8 21:45 13
10. Neveklov  13  3 3  7 32:38 12
11. Postupice  13  2 3  8 21:47  9
12. Maršovice  13  1 1 11 13:67  4

OS dorost
Struhařov - Mezno 1:2, Jankov - Bukovany 1:2, Vrchotovy Janovice - Kamberk 3:1, Netvořice - Libež 2:4, Přestavlky - Načeradec 7:1.


1. Mezno  11 10 0 1 41:14 30
2. Přestavlky  11  9 1 1 64:14 28
3. Jankov  11  7 2 2 29:16 23
4. Načeradec  11  4 2 5 33:27 14
5. Bukovany  11  4 1 6 25:30 13
6. Libež  11  4 1 6 22:34 13
7. Kamberk  11  4 1 6 19:32 13
8. Vrch. Janovice 11  4 0 7 26:40 12
9. Struhařov  11  3 1 7 21:36 10
10. Netvořice  11  1 1 9 10:47  4

OP starší žáci A

Úročnice - Bystřice 11:0, Chocerady - Teplýšovice 0:2, Benešov - Lešany 3:1, Neveklov - Jablonná 1:1.

1. Benešov  10 9 1 0 64: 6 28
2. Teplýšovice 10 9 0 1 61:12 27
3. Lešany  10 6 1 3 21:15 19
4. Úročnice  10 6 0 4 38:23 18
5. Neveklov  10 3 2 5 19:24 11
6. Chocerady  10 2 4 4 23:31 10
7. Jablonná  10 1 3 6 13:39  6
8. Bystřice   9 1 1 7 13:60  4
9. Křečovice   9 1 0 8 10:52  3

OP starší žáci B
Drachkov - Miličín 6:0, Kamberk - Heřmaničky 7:0, Budenín - Popovice 2:0, Maršovice - Vrchotovy Janovice 0:4, Olbramovice - Ratměřice 1:2.


1. Drachkov  11 10 1 0 61: 9 31
2. Kamberk  11  9 1 1 71: 9 28
3. Ratměřice  11  9 1 1 51: 5 28
4. Miličín  11  5 2 4 32:19 17
5. Vrch. Janovice  11  5 1 5 37:29 16
6. Olbramovice  11  4 1 6 33:33 13
7. Popovice  11  3 0 8 24:68  9
8. Heřmaničky  11  2 1 8 18:50  7
9. Maršovice  11  2 0 9  9:60  6
10. Budenín  11  2 0 9  7:61  6


OP starší žáci C
Dolní Kralovice - Čechtice 2:0, Divišov - Tichonice 2:0, Vlašim B - Pravonín 0:11, Chotýšany - Radošovice 0:3 .

 1. Pravonín   10 9 1 0 65: 3 28
2. Dolní Kralovice  10 7 0 3 29:12 21
3. Trhový Štěpánov  9 6 2 1 38: 7 20
4. Vlašim B  10 5 2 3 43:28 17
5. Čechtice  10 5 1 4 18:22 16
6. Divišov  10 4 2 4 23:18 14
7. Radošovice   9 2 0 7 14:39  6
8. Tichonice  10 1 0 9 16:39  3
9. Chotýšany  10 1 0 9 12:90  3

OP mladší žáci

Struhařov - Poříčí 2:3, Načeradec - Pyšely 1:4, Benešov B - Teplýšovice 1:2, Sedlčany B - Lešany 2:0, Krhanice - Zdislavice 1:2.


1. Sedlčany B  12 10 0  2 43:15 30
2. Benešov B  12  9 1  2 31:10 28
3. Teplýšovice  12  9 0  3 57:22 27
4. Pyšely  11  7 1  3 49:15 22
5. Poříčí  12  6 1  5 31:27 19
6. Zdislavice  12  6 1  5 25:31 19
7. Struhařov  12  5 1  6 30:23 16
8. Krhanice  12  4 0  8 22:34 12
9. Úročnice  11  3 2  6 20:29 11
10. Lešany  12  1 1 10  8:56  4
11. Načeradec  12  1 0 11 16:70  3

OP přípravka

Čerčany - Vlašim 0:0, Benešov A - Týnec 1:1, Teplýšovice - Mezno 1:6, Pyšely - Benešov B 6:0, Votice - Divišov 4:1.


1. Mezno  12 10 0  2 66:18 30
2. Pyšely  12  9 2  1 61:21 29
3. Vlašim  11  8 2  1 52: 9 26
4. Týnec  12  7 2  3 49:29 23
5. Čerčany  12  7 2  3 40:20 23
6. Benešov A 12  5 3  4 52:33 18
7. Votice  12  4 1  7 43:39 13
8. Divišov  12  4 0  8 47:52 12
9. Poříčí  11  2 1  8 14:68  7
10. Benešov B  12  1 2  9 13:64  5
11. Teplýšovice 12  0 1 11 14:98  1


OS přípravka A

Soběhrdy - Sedlec-Prčice 1:6, Benešov C - Mezno B 2:1, Maršovice - Kosova Hora 4:0, Olbramovice - Vrchotovy Janovice 6:0, Bystřice - Čerčany B 2:4.


1. Mezno B  12 10 1  1 66: 8 31
2. Maršovice  12 10 1  1 54: 6 31
3. Olbramovice  12 10 0  2 67:13 30
4. Benešov C  12  9 1  2 51:15 28
5. Sedlec-Prčice 11  7 0  4 44:25 21
6. Kosova Hora  12  5 1  6 38:40 16
7. Vrch.Janovice 12  4 0  8 21:40 12
8. Čerčany B  12  3 0  9 22:54  9
9. Úročnice  11  2 0  9 13:53  6
10. Soběhrdy  12  2 0 10 14:77  6
11. Bystřice  12  1 0 11  6:65  3


OS přípravka B

Tichonice - Čechtice 9:1, Kondrac - Vlašim B 0:7, Chocerady - Zdislavice 0:11, Křivsoudov - Bílkovice 3:9, Postupice - Načeradec 1:7.


1. Vlašim B  12 12 0  0  80:  5 36
2. Bílkovice  12 11 0  1 113: 18 33
3. Tichonice  12  8 1  3  56: 25 25
4. Zdislavice  12  4 5  3  39: 28 17
5. Křivsoudov  12  5 2  5  33: 41 17
6. Načeradec  11  4 3  4  32: 43 15
7. Tr. Štěpánov 11  4 1  6  24: 42 13
8. Kondrac  12  3 4  5  18: 36 13
9. Postupice  12  3 2  7  35: 49 11
10. Čechtice  12  2 0 10  10: 45  6
11. Chocerady  12  0 0 12   3:111  0


OP mladší přípravka
Poříčí - Týnec 5:1, Čerčany - Úročnice 13:0, Vlašim - Pecerady 7:3, Sedlčany - Benešov 6:4, Teplýšovice - Vlašim B 6:0. ⋌(sim,sf)


1. Vlašim  11 10 0  1 101: 12 30
2. Sedlčany  11  9 1  1  86: 12 28
3. Teplýšovice  11  8 0  3  44: 12 24
4. Čerčany  11  6 2  3  47: 20 20
5. Benešov  11  6 1  4  61: 33 19
6. Poříčí  11  5 0  6  29: 41 15
7. Pecerady  11  4 0  7  28: 49 12
8. Vlašim B  11  3 0  8  17: 60  9
9. Týnec  11  2 0  9  23: 76  6
10. Úročnice  11  0 0 11   4:125  0

Autor: Pavel Šimáček

21.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda 110 R.
AUTOMIX.CZ
13

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

Ministr financí a šéf ANO Andrej Babiš
8

Rozpočet 2018 přinese růst důchodů, platů a dávek, ale i schodek 50 miliard

Děti při pochodu probouzely princeznu polibkem

Benešov /FOTOGALERIE/ – Přemoci zlého čaroděje a vysvobodit jím zakletou princeznu. Právě takový úkol měly děti, které se v neděli zúčastnily pochodu organizovaného benešovským domem dětí a mládeže.

Kondračtí, za šance se body nedávají

Vlašim – Ve fotbalové I. B třídě, skupině D, si ve Vlašimi poradil Kácov s Kondrací, která tak dojela neúspěšný anglický týden, v němž nebodovala a musí nadále bojovat o záchranu. Za domácí se trefil do sítě i bývalý trenér a hráč Kondrace Václav Skiba.

Vesnice se uchází o titul, Benešovsko zastupují tři

Benešovsko - Po třiadvacáté letos vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj soutěž Vesnice roku. Jejím cílem je nejen povzbudit obyvatele venkova k aktivitě při rozvoji svého domova, ale také upozornit na význam venkova, jeho tradice a společenský život.

KRÁTCE: Sběr papíru podpoří školu

Benešovsko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies