STRUHAŘOV – SLAVIA JESENICE 3:1 (3:1)

Utkání ve Struhařově, hrané za nevlídného sychravého podzimního počasí, na těžkém terénu, před hrstkou statečných diváků nenabídlo mnoho fotbalové krásy. První slovo měli hosté, když ve 4. minutě Hančl dokončil zdařilou akci z pravé strany - 0:1. Domácí se naštěstí rychle otřepali a otočili výsledek díky rohovým kopům. Nejprve se prosadil v 9. minutě po rohu důrazným zakončením ve skluzu Ondřej Hroch a za chvíli zvýšil hlavou Dudík – 2:1. V 17. minutě střílel domácí L. Kaňka vedle, o tři minuty později běžel hostující Kadlec sám na branku, udělal kličku Pessrovi, ale nestačil míč poslat po opuštěné branky. Ve 26. minutě domácí O. Hroch mířil střelou těsně nad hostující branku. Ve 37. minutě hosté špatně v obraně rozehráli, což využil L. Kaňka a krásným lobem asi z 30 metrů přeloboval brankáře - 3 :1. Ve 39. minutě zachránil domácí brankář Pavel Pessr, když vychytal hosty ve vyložené šanci po přímém kopu.

Po přestávce domácí předvedli horší výkon a několikrát je zachraňoval v poslední chvíli brankář Pessr. Ve 47. minutě chyboval domácí stoper Hanibal a zakončení hostů vyrazil domácí brankář. Za pět minut odpověděl domácí L. Kaňka nepřesnou střelou zprava. Kolem 55. minuty se hosté usadili u domácí branky a měli několik šancí po rohových kopech, vždy zakročil Pavel Pessr a jím řízená domácí defenziva. Domácí měli rovněž několik střeleckých příležitostí, ale postupně O. Veselý, O. Hroch a Zmek zakončili nepřesně. V 70. minutě udělali Struhařovští hrubou chybu v obraně, ale hostujícího hráče ve vyložené šanci opět vychytal domácí brankář. V 82. minutě běžel O. Veselý sám na hostujícího brankáře, byl však faulován hostujícím Kuchtou, který byl za zákrok vyloučen. Přímý kop domácí nevyužili a následně se utkání pouze dohrávalo.

Branky: 9. O. Hroch, 11. Dudík, 37. L. Kaňka – 4. Hančl. Rozhodčí: T. Pejša. ČK: Kuchta (J).

Struhařov: P. Pessr – J. Sysel, Dudík, Hanibal, J. Veselý – O. Hroch, Koblasa, Zmek (77. D. Sysel), Michálek (46. J. Hroch) – Kojan (46. O. Veselý), L. Kaňka (85. Vildman).