VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Statistiky okresních fotbalových mužstev

Benešovsko – Statistiky okresních fotbalových mužstev ve FNL, ČFL, I. A a I. B třídě a Okresního přeboru po skončení ročníku 2014/2015.

19.6.2015 14
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Martin Procházka

FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 30 – 12 – 5 – 14, skóre 36:50.
Branky: 36, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 6 – Matějka, 5 – Barák, 4 – Hronek, 3 – Jakubov, Štochl, Simerský, 2 – Kučera, Breda, 1 – Průcha, Putz, Nový, Janda, Grajciar, Vopat, Brejcha, Petrů.
ŽK: 6 – Barák, 5 – Janda, 4 – Putz, Matějka, Kučera, Breda, 3 – Starý, Nový, Simerský, 2 – Hronek, Průcha, Petrů, Radoš, Gebert, Vebr, Štochl, Veselý, Hejný, 1 – Jakubov, Grajciar.
ČK: Průcha, Fendrich, Nový, Breda, Matějka, Štochl.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 34 – 12 – 3 – 5 – 14, skóre 41:51.
Branky: 41, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 9 – Čapek, 7 – Žák, 5 – Manzia, J. Zákostelský, 3 – Svoboda, 2 – Preisler, Dergachev, Turek, 1 – Jíša, Hlinka, Večera, Vrňák, Vorel, Juroška, L. Balata, V. Balata.
ŽK: 10 – Žák, 8 – Turek, 7 – Svoboda, Čapek, J. Zákostelský, 6 – Jíša, Večera, 3 – Hrubý, 2 – Vrňák, Vorel, Manzia, 1 – Capouch, Mareš, Jeřábek, Preisler, Braný, Matěj Hanousek, Marek Hanousek, Dergachev.
ČK: 2 – Čapek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, SK Benešov B a Sokol Nespeky.

Kanonýři: 17 – Štork (Votice), 16 – Keltner (Benešov B), 14 – Trpišovský (Poříčí), 13 – O. Páv (Poříčí), 11 – Viskup (Votice), 9 – Havlíček, R. Říha (oba Poříčí), 8 – L. Balata (Benešov B), 7 – Popelka, Dixa (oba Nespeky), Němeček (Votice), 6 – Homolka, Jonszta (všichni Votice), Voráček (Benešov B), 5 – Čupr (Votice), Vlasák (Benešov B), 3 – Obermajer, Kupša (oba Nespeky), Kolář, M. Budil (oba Votice).
ČK: Verner, Zoubek (oba Benešov B), Urban (Nespeky), Štork, Šlejmar (oba Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 21 – Davídek (Sedlec-Prčice), 17 – Zd. Pekárek (Divišov), 16 – Král (Teplýšovice), 14 – Horký (Týnec), 12 – Potůček (Kondrac), Marcel Nousek (Sedlec-Prčice), 10 – D. Kopta (Týnec), Pavlíček (Kondrac), 9 – Vondrák (Divišov), Turek (Miřetice), Stejskal (Týnec), Vobecký (Zdislavice), 7 – Hejný (Zdislavice), Pavelka (Kondrac), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Zd. Janovský, Vávra (oba Divišov), Skála (Týnec), 6 – Müller (Zdislavice), J. Přitasil (Miřetice), R. Kašpar (Kondrac / Zdislavice), Campodonico (Divišov), 5 – Mládek (Teplýšovice), Marek Hanuš, (Divišov), Jelen (Sedlec-Prčice), J. Kamarýt, Jandák (oba Miřetice), D. Červeňák (Zdislavice), 4 – Šanda, Kubálek (oba Zdislavice), Kotva (Sedlec-Prčice).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice), T. Bouček (Zdislavice), Martin Hanuš (Divišov), Sedláček (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistiky 14 týmů.

Kanonýři: 30 – Žížala (Maršovice), 23 – D. Zavadil (Maršovice), 20 – Horčička (Jankov), 14 – Němec (Vrchotovy Janovice), 13 – L. Vlasák (Pravonín), 12 – Říha (Jankov), P. Hoch (Pravonín), 10 – Jakl (Křivsoudov), T. Babický (Pravonín), Novotný (Vrchotovy Janovice), 9 – D. Sysel (Struhařov), Jaroslav Hlaváč (Neveklov), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), R. Hašek (Maršovice), Šmejkal (Neveklov), Bureš (Vrchotovy Janovice), 8 – Kopecký (Popovice), V. Vošický (Dolní Kralovice), Kocábek (Struhařov), Pavlíček (Chocerady), Vondrák (Křivsoudov), 7 – Laurich (Maršovice), D. Helma (Mezno), D. Stibůrek (Jírovice), Vitouš (Neveklov), Uhliar, Skála (oba Jankov), J. Veselý (Struhařov), Papež (Popovice), 6 – Matuška, J. Kaňka (oba Popovice), Jeništa (SK Načeradec), L. Ptáček, O. Štika (oba Křivsoudov), Hameta, Čichovský (oba Neveklov), Bartoš (Maršovice), P. Mrázek (Přestavlky), Balík (Jankov), Vrkoslav (Dolní Kralovice), 5 – Hanousek (Dolní Kralovice), J. Vobořil (Načeradec), Šmejkal (Chocerady), Kondáš (Přestavlky), J. Vopěnka, Sedláček (oba Křivsoudov), Šváb (Mezno), Šach (Maršovice), Zmek (Struhařov), 4 – Znamenáček, Šiška (oba Neveklov), Kůstka, O. Hroch (oba Struhařov), M. Babický (Pravonín), Heráň, (Mezno), T. Pešta, Kůdela (oba Chocerady), Kašpar (Popovice), Kučera, M. Mrázek, Brambora (všichni Přestavlky), Postřihač ml., Vobořil ml. (oba Načeradec).

Autor: Pavel Šimáček

19.6.2015 VSTUP DO DISKUSE 14
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Krátce: Chystají velikonoční dekoraci

Útok před britským parlamentem
10

Češka žijící v Londýně: Lidé se spíše diví, že se to nestalo dřív

Krajská hygiena udělila pokuty šesti stravovacím zařízením na Benešovsku

Benešovsko - Celkem 21 kontrol provedli pracovníci hygieny od začátku roku v benešovském okrese. V šesti stravovacích zařízeních ale zjistili pochybení. Provozovatelé podniků proto museli uhradit Krajské hygienické stanici pokuty, které nakonec celkem činily 17 000 korun.

Středočeské památky jsou připraveny, někde je dražší vstupné

Střední Čechy - Středočeské památky jsou připraveny na letošní návštěvnickou sezonu, která začíná 1. dubna. Například na Karlštejně ale začala tradičně již na začátku února. Památky mají pro návštěvníky připraveno množství novinek, akcí a výstav. ČTK v anketě zjistila, že řada památek zdražila pro letošek vstupné.

Festival Slunovrat objevil nové písničkáře

Dne 15. března 2017 se v pražském hudebním klubu Slušnej kanál konalo finále talentové soutěže písničkářů a hudebních skupin.

Krátce: Školáci se mohou stát reportéry díky soutěži

Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z Benešovska.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies