SEDLEC-PRČICE – ZVOLE 2:3

Hosté se dočkali prvního gólu už v 9. minutě, když chyboval Kobliha ve středu hřiště a parádní ranou zavěsil Lupínek. Sedleckoprčičtí se dočkali rychlého vyrovnání, když se po kolmé přihrávce Nouska trefil Kotva. Jenže hosté do konce prvního dějství překlopili misky vah opět na svou stranu po trestném kopu a dorážce Tomance.

Ve druhém poločase se domácí dostávali do šancí, které ale neproměnili. A tak hosté v 70. minutě potřetí trestali, tentokrát Moravcem. Domácí se snažili o zkorigování, což se jim podařilo až v poslední minutě z penalty Jelenem po faulu na Davídka. Vyrovnat již ale nestačili.

Branky: Kotva, Jelen (z PK) – Lupínek, Tomanec, Moravec. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:3. Diváci: 180. Poločas: 1:2.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Prchlík, Sedláček, T. Pištěk, Davídek, Raček, Kobliha, Nousek, Jelen, Polidar, Kotva. Střídali: Mára, Trnobranský, Kabíček, Dřevojan, Seidel.