Zbraslavice – Sedlec–Prčice 3:2

Zápas začal opatrně. Za zmínku stála pouze šance domácích, když útočník přestřelil v 7. minutě prázdnou branku Ve 21. minutě dostali domácí výhodu pokutového kopu, kterou proměnil M. Veselý v první gól. jenže hosté nerezignovali. Ve 38. minutě vypíchl Sedláček rozehrávku domácích, předložil míč Márovi, a ten srovnal na 1:1.

Do druhého poločasu vlétli hosté jako uragán a Mára zpětnou přihrávku Sedláčka přetavil ve druhý gól hostů – 1:2. Jenže domácí v 58. minutě z ojedinělého protiútoku vyrovnali Dobrým na 2:2. Poté byl vyloučen po druhé žluté kartě kapitán a kanonýr hostů Michal Davídek. Sedleckoprčičtí se soustředili na bránění, jenže v 76. minutě byla domácím darovaná druhá penalta, ze které Švejda upravil na 3:2. Hosté se snažili o vyrovnání i v deseti, ale jejich snaha přišla vniveč.

„Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém domácím k výhře pomohly dvě penalty. Navíc mě mrzí, že nám byl vyloučen klíčový hráč Michal Davídek,“ zhodnotil zápas stručně trenér Sedlce–Prčice Miroslav Rybka.

Branky: 21. M. Veselý (z PK), 59. Dobrý, 75. Švejda (z PK) – 38. a 47. Mára. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 1/4. ČK: M. Davídek (S–P). Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Sedlec–Prčice: Ryšavý – L. Pištěk, Zd. Pištěk, Hedvik, Drahota – T. Pištěk, Bouška, Sedláček, Kobliha (37. Boubalík) – M. Davídek, Mára.