Sága Pištěků v Sedlci-Prčici se opět projevila

Žebrák - Lídr fotbalové I. B třéídy, skupiny E, Sedlec-Prčice, měl sice na hřišti Žebráku slabší den, přesto přivezl po penaltovém rozstřelu dva body.

11.10.2015

Ilustrační fotoFoto: Lenka Břicháčková

ŽEBRÁK – SEDLEC-PRČICE 2:2 PK 1:4

Sedleckoprčičtí na podzim předvádějí atraktivní fotbal se spoustou gólů, ale proti Žebráku si vybrali slabší den. Nekoncentrovanost hostů potrestali domácí již ve 4. minutě, kdy míč po centru ze strany uklidil Nesnídal přesně k tyči – 1:0. Po následné ne moc kvalitní podívané hosté ve 21. minutě vyrovnali pěknou ranou T. Pištěka ze střední vzdálenosti. Hra obou mužstev byla i nadále průměrná, přesto se hosté mohli ujmout v závěru poločasu vedení, ale Davídkův lob brankář Žebráku chytil.

Druhé dějství začali aktivitou Sedleckoprčičtí, ale i nadále jim vázla předfinální fáze. Udeřilo tak na druhé straně. Domácí zahrávali standardní situaci a míč padající na zadní tyč zapadl do branky – 2:1. V 61. minutě byl po tvrdém zákroku na T. Pištěka vyloučen domácí Šimůnek. Následoval velký tlak hostů, ale s minimem šancí. Přesto přišlo vyrovnání. V 79. minutě se po rohu Hedvíka prosadil navrátilec do sestavy L. Pištěk. Do konce utkání se již žádná šance neujala, a tak musely rozhodnout pokutové kopy. V těch byli úspěšní hráči Sedlce Prčice a tak si připsali bonusový bod.

Branky: 4. Nesnídal, 54. Ungr – 21. T. Pištěk, 79. L. Pištěk. Rozhodčí: Vácha. ŽK: 1:3. ČK: 61. Šimůnek (Ž). Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Sedlec-Prčice: Chylík – Raček, Jelen, Hedvík – Seidel, T. Pištěk, L. Pištěk, Prchlík, Kobliha (56. Kotva) – Růzha (59. Mára), Davídek.