VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Změny, delegace a obsazení rozhodčích

Benešov - Přinášíme změny a delegace a obsazení okresních rozhodčích na úterý 22. (výběry OFS), středu 23. (poháry OFS), sobotu 26. a neděli 27. 9. (mistrovská utkání).

21.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Pavel Šimáček

Obsazení výběrů U-12, U13, úterý 22. 9., 15:30 a 17 hodin, Krhanice - AR 1, AR2

OFS Benešov - OFS Praha-západ (Mikolášek, Urban).

Pohár OFS, muži, 2. kolo,středa 23.9. od 17 hodin

č. u. 122 Netvořice - Bystřice A (Černý).
u. 123 Louňovice - Miličín (Josef Novotný).
č. u. 124 Hulice - Dolní Kralovice A (Rathan).
č. u. 125 Radošovice - Ostředek (Pessr).
č. u. 126 Pravonín B - Drachkov (Malý).

V případě nerozhodného výsledku se ihned kopou pokutové kopy.

Změny obsazení na sobotu 26. a neděli 27. 9. – hlavní rozhodčí

č. u. A1A0603, Okresní přebor, Pravonín - Struhařov, neděle 14 hodin (Rathan).
č. u. A1A0604, Okresní přebor, Divišov - Vrchotovy Janovice, sobota 16:30 (Mikolášek).
č. u. A1A0605, Okresní přebor, Miřetice A - Čerčany, neděle 16:30 + č. u. A3D0605 IV. D třída, Miřetice B - Keblov, neděle 13:30 (Rezek).
č. u. A1A0606, Okresní přebor, Olbramovice - Úročnice, sobota 16:30 (Konvička).
č. u. A2A0605, III. A třída, Zaječice - Chocerady B, sobota 16:30 (Macháček).
č. u. A2A0607, III. A třída, Krhanice - Miličín, sobota, 16:30 (Bačinský).
č. u. A3A0601, IV. A třída, Václavice B – Neveklov B, neděle 14 hodin (Kohl).
č. u. A3A0602, IV. A třída, Jablonná - Soběhrdy B, sobota 16:30 + č. u. E1A0602, OP starší žáci, Jablonná - Teplýšovice, sobota 14:30 (Mrázek).
č. u. A3D0601, IV. D třída, Hulice - Dolní Kralovice B, sobota 16:30 (Blahůšek).
č. u. C2A0602, OS dorost, Chotýšany - Vlašim B, sobota 10:15 (Malý).
č. u. E1A0604, OP starší žáci, Olbramovice - Lešany, sobota 11 hodin + č. u. G2A0605, OS přípravka, Olbramovice - Bystřice, sobota 09:30 (Kohl).

č. u. A 2B0601, III. B třída, Libež – Jankov, sobota v 16.30, (Smitka).

MIROSLAV GARAJA

Autor: Pavel Šimáček

21.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Olivia Prokopová se svojí vzácnou trofení

Středočeským sportovcem roku je Prokopová, Barák je Hvězdou Deníku

Benešovský deník. Ilustrační foto

KRÁTCE: Sociální služby získaly certifikát

Dopravu v Benešově omezí návštěva prezidenta Česka

Benešov – Na dvoudenní komplikace související s návštěvou hlavy státu, Miloše Zemana ve městě u Konopiště by se už nyní měli připravit motoristé.

Pochod za povidlovým koláčem má číslo 38, chodce potkáte na silnicích i po setmění

Benešov – I když je Pochod za povidlovým koláčem pořádaný KČT Benešov je z odborného pohledu sportovní záležitostí, jedná se bezpochyby také o událost společenskou.

Ve středních Čechách se část řidičů autobusů zapojí do stávky

Střední Čechy - Ve středních Čechách bude 6. dubna část řidičů linkových autobusů stávkovat. K celostátnímu protestu se podle dostupných informací připojí řidiči na Berounsku a Příbramsku, řekl dnes ČTK krajský radní pro dopravu František Petrtýl (ANO).

Na Fóru mluvili o budoucnosti turistiky v Posázaví

Jílové u Prahy – Na co se mohou těšit návštěvníci Posázaví v nadcházející turistické sezóně, probírali účastníci Fóra cestovního ruchu. V Regionálním muzeu Jílové u Prahy ho uspořádala obecně prospěšná společnost Posázaví.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies