FK Pyšely – Jílové 4:1

Domácí nastoupili do třetím zápasu v týdnu ospale a ve 3. minutě je Kos po slalomu přes čtyři hráče potrestal. O chvíli později ztratil Kondáš míč a útočník Jílové nezakončil v tísni dobře. Až po půlhodině hry se domácí probudili, ale Páv špatně vyřešil situaci dva na jednoho a dvě Kulhavého navštívenky také gólem neskončily.

Po přestávce vyběhly na hřiště jiné Pyšely – plné elánu. V 48. minutě Benák po narážečce s Pávem trefil břevno, ale Páv z dorážky hlavou vyrovnal. Za tři minuty Kulhavý uvolnil Doudu, který přehodil gólmana a důrazný Benák donesl míč do sítě. Smršť Pyšel pokračovala v 63. minutě, kdy lob Jellúše ze 40 metrů zapadl brankáři do růžku. V 82. minutě uzavřel na konečných 4:1 Kulhavý krásnou ranou do šibenice. Opaření hosté měli jen pár závarů, z kterých nic nevytěžili.

„Hráli jsme třetí zápas v týdnu a na klukách byla vidět v první půlhodině únava. Byli jsme ospalí, měli tvrdší nohy, hosté nás napadali a v první půli byli fotbalovější. Ke konci poločasu jsme se začali rovnat. Ve druhé půli jsme již dominovali, soupeře jsme přehráli a výsledkem byly čtyři góly. Tři body mě potěšily, dostali jsme se do klidných vod a snad již budeme hrát bez zábran dobrý fotbal,“ měl radost kouč Pyšel Zdeněk Machač.

Branky: 48. Páv, 51. Benák, 63. Jellúš, 82. K. Kulhavý – 3. Kos. Rozhodčí: Wolfram. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

FK Pyšely: Franěk - Přibyl (46. Douda), Kondáš, Večera, Jellúš – Moravec, K. Kulhavý, Štěpán, Kačírek (75. Fuksa) - Benák, Páv (84. Podhorský).