PRAVONÍN – MARŠOVICE 2:2

Zápas se hrál ve svižném tempu, což početná divácká kulisa ocenila. Domácí od začátku zatlačili hosty do obrany a několik povedených akcí na jeden dotek vyústilo ve střelecké příležitosti. Hosté pozorně a důsledně bránili, ale po rychlé kombinaci v jejich pokutovém území se ve 28. minutě prosadil L. Vlasák tečovanou střelou k tyči – 1:0. Pravonínští se dlouho neradovali, když jejich zaváhání v obraně využil na malém vápně důrazný R. Hašek. Do přestávky si týmy vytvořily příležitosti, ale bez gólového zakončení.
Druhý poločas začali lépe hosté. Postupně získávali územní převahu, dostávali se zejména ze standardních situací do nebezpečných zakončení a v 73. minutě podruhé v zápase zakončil přesně R. Hašek, tentokrát střelou bez přípravy po rohu – 1:2. Domácí se však s prohrou nechtěli smířit a zvýšili nasazení a důraz při četných soubojích o míč. Ve zbytečně vypjatém závěru utkání podrazil hostující kanonýr Žížala protihráče v pokutovém území, byl vyloučen a nařízenou penaltu L. Vlasák proměnil. Konečná remíza byla spravedlivým vyjádřením průběhu utkání.

Branky: L. Vlasák 2 (1 x z PK) – R. Hašek 2. Rozhodčí: Hruška. ŽK: 2:2. ČK: Žížala (M). Poločas: 1:1. Pravonín: Doškář – V. Zavadil, M. Hoch, V. Hrubeš, Kodeda, Březina, Javorský, L. Vlasák, Lejček, P. Hoch, Babický. Střídali: Michal Sibal, Marek Sibal, P. Studnička, Janáček. Maršovice: Pechač – J. Zavadil, T. Procházka, Šach, Bartoš, R. Hašek, Laurich, Hampešt, Hrebičík, Zderadička, Žížala. Střídali: Páv, Bačík, Kopka.

DOLNÍ KRALOVICE – NEVEKLOV 3:1

Hostující mladé mužstvo se snažilo hrát kombinační fotbal a po většinu utkání mu to vycházelo. Přesto se do šancí dostávalo velice ojediněle. Domácí ve velice oslabené sestavě překvapili sami sebe. Nejdříve ve 14. minutě hlavičkoval Vrkoslav po rohovém kopu T. Jelínka a po několika minutách přinesla spolupráce stejných hráčů druhou branku domácích. To T. Jelínek s lehkostí pronikl do obrany hostí a nahrávkou před branku vybídl Vrkoslava ke skórování do protipohybu gólmana. Na poločasovém výsledku 2:0 nezměnil nic velký závar před brankou domácích a ani neveklovská střela z přímého kopu, která skončila na tyči.
Do druhého poločasu přišli hosté ještě nabuzenější. Jejich aktivita se jim vyplatila v 64. minutě, kdy po centru z přímého kopu krásně hlavičkoval do růžku branky střídající Šiška. Po pár minutách však nadobro rozhodl Vošický, který si narazil míč s několika spoluhráči a neomylně ve vyložené pozici překonal gólmana Fraňka potřetí. Fotbal Neveklovských se musel líbit i domácím divákům, ale pouze ve středu pole, do větší šance se již nedokázali propracovat.

Branky: Vrkoslav 2, V. Vošický – Šiška. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Dolní Kralovice: J. Doležal – Zubec, Lebeda, Roháč, Jiří Marušák – Vrkoslav, Vošický, J. Maršoun, Mar. Dvořák – T. Jelínek (69. J. Dvořák), M. Maršoun (80. D. Novák). Neveklov: Franěk – M. Balík, Zimmel, Novák, Čichovský, Hameta, Šmejkal, Vitouš, Hlaváč, P. Balík, Vrkoslav. Střídali: Šiška, Král.

POPOVICE – SK NAČERADEC 5:0

V záchranářském souboji byli jasně lepší domácí, jenž přistoupili k zápasu zodpovědně a již od začátku se tlačili do zakončení. V 9. minutě posadil Kopecký míč na hlavu M. Heřmánkovi – 1:0. V koncovce selhali v dalších šancích oba útočníci a tak vše pojistil druhou brankou navrátilec P. Slepička, který si krásně seběhl na přímý kop Matušky. Poté zahrozili i hosté, ale křižnou přihrávku napříč šestnáctkou nedokázal nikdo umístit do popovické brány a střela obránce přelétla těsně nad břevnem.
Ve druhé půli se odehrával stejný scénář. Domácí se hnali do útoku. Vše vyvrcholilo potyčkou v 63. minutě, kdy hostující Postřihač neudržel nervy a šel za nesportovní chování předčasně do sprch. Popovičtí přesilovku po chvíli využili Kopeckým po krásné samostatné akci – 3:0. Na domácí kopačky se dostavil klid a závěr odehráli exhibičně. Papež po kolmici Kopeckého a Kopecký po narážečce s Matuškou uzavřeli na 5:0. Hosté jen jednou pěkně vystřelili, ale bez gólové tečky.

Branky: Kopecký 2, M. Heřmánek, P. Slepička, Papež. Rozhodčí: Irion. ŽK: 3:3. ČK: 63. Postřihač ml. (N). Diváci: 60. Poločas: 2:0. Popovice: P. Heřmánek – Kašpar, Jakub Hovorka, P. Slepička, Jiří Hovorka – Matuška, Zach, M. Heřmánek, Kopecký – Papež, Kaňka. Střídali: D. Kropáček, F. Kropáček, Dvořák, Breburda, Žížala. SK Načeradec: Smetana – R. Vobořil, Lalouček, Novák, Suchopar, Postřihač ml., J. Vobořil, Urban, Čáp, Müller, Voženílek. Střídali: Zvára, Postřihač st.

VRCHOTOVY JANOVICE – STRUHAŘOV 1:0

Před slušnou diváckou návštěvou patřil začátek zápasu hostům, kteří předváděli, především ve středové řadě, přesnější kombinaci. S první náznakem šance si ale Vávra poradil. Domácí přidali více na bojovnosti a postupně hru vyrovnali. Brankáře Pessra prověřil několikrát Němec, avšak brankář Struhařova tygřím skokem vytáhl i dělovku Novotného. Do kabin se tak odcházelo bez branek.
Hru Janovic oživili ve druhém poločase střídající Sochůrek a Hampl mladší. Kombinace začaly být přesnější a rodily se i šance. Burešovu ještě uhasili hosté na brankové čáře, ale v 63. minutě se již skóre měnilo. Sochůrek posadil míč z přímého kopu na hlavu Novotného, který nedal Pessrovi šanci. Struhařovští toužili po vyrovnání a tak se hrálo útočně. Dorážka domácího Rouše po rohu v brance neskončila, hostující Hocek také zklamal v koncovce. Závěr zápasu se odehrál bez větších šancí a skóre zápasu se již nezměnilo.

Branka: 63. Novotný. Rozhodčí: Švejda. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Vrchotovy Janovice: Vávra – Suchan, Kahoun, Kadlec, Rezek – M. Střihavka (46. P. Hampl ml.), Bureš, Rouš, Miloš Procházka (46. Sochůrek) – Novotný (88. L. Dvořák), Němec (80. Lacina). Struhařov: P. Pessr – Kaucký, Zd. Pessr, Dudík, O. Hroch, O. Veselý, D. Sysel, Kůstka, Hocek, Kocábek, Koblasa. Střídali: Michálek, V. Zmek.

MEZNO – CHOCERADY 3:0

V prvním poločase bylo k vidění několik šancí na obou stranách. Když už to vypadalo, že se půjde do šaten za bezbrankového stavu, vřítil se do vápna hostí Beran, obešel i brankáře a poslal domácí do vedení.
Ve druhém poločase již měli domácí otěže zápasu ve svých rukách. Nejprve ustál souboj ve vápně Růžička a naservíroval míč před prázdnou bránu Švábovi, pro kterého již nebyl problém dopravit balón do sítě. Následně byla k vidění nejhezčí akce zápasu, když domácí Pilař udělal z hostujících obránců solné sloupy a podél brankáře nekompromisně zavěsil. A tak Mezno stále žije.

Branky: Beran, Šváb, Pilař. Rozhodčí: Berenda. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Mezno: Ploc – Michálek, Bursík, Beran, Skopec – Doskočil, Homola, Pilař, Eliáš – Kubec, Šváb. Střídali: Růžička, Mazour, Mikolášik. Chocerady: Holub – Burgel, Javůrek, Klír, Mařinec – Mrázek, Soukup, Krysten, Kůdela – Šmejkal, Zhydyk. Střídal: Krch.

SOKOL PŘESTAVLKY – JÍROVICE 3:0

Vcelku vyrovnané utkání, v němž domácí byli produktivní a hosté své šance neproměnili. První gól vstřelil Kučera po hezké kombinační akci, druhý přidal M. Mrázek hlavou po centru ze strany. Když hosté dvakrát zaváhali v nadějných šancích, mohl udeřit domácí P. Pantoflíček, ale z metru trefil jen břevno. Z protiútoku trefili tyč Jírovičtí. Účet zápasu podtrhl Kondáš po standardní situaci.

Branky: Kučera, M. Mrázek, Kondáš. Rozhodčí: Malý. Diváci: 65. Poločas: 2:0. Sokol Přestavlky: Bečvář – Kondáš, Mastný (A. Bursík), P. Pantoflíček, J. Mikulanda, Kučera (M. Pohůnek), Pivoňka, P. Mrázek, M. Mrázek (D. Pohůnek), Brambora, Sisel. Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Borkovec, D. Stibůrek, Svoboda, Pokorný, Klepl, Holeš, Mizera, Pazdera, F. Stibůrek. Střídali: Beneš, Kulda, Pěkný.

KŘIVSOUDOV – JANKOV 1:1

Ve svižném utkání domácí začali zostra, ale šance neproměňovali. Jakl po sóle ani nadvakrát Nerada nepřekonal, jedovka L. Ptáčka z dálky šla mimo tyče, J. Vopěnku vychytal Nerad a když už síť Jakl rozvlnil, tak z ofsajdu. Hosté toho dopředu moc nevymysleli, omezili se jen na standardní situace, ale gólmana K. Ptáčka neohrozili.
Zkraje druhé půle se ze strany netrefil domácí Sedláček a musel odstoupit kvůli nataženému svalu Jakl. Jeho náhradník Novák se hned mohl stát slavným, ale po průniku Vondráka špatně trefil míč a jankovský Nerad předvedl zákrok pro fotografy. Křivsoudovští se dostali do vedení z penalty, když O. Štika potrestal faul na Sedláčka. Zanedlouho hosté z jediné pořádné šance vyrovnali, kdy brejk do otevřené obrany zakončil Horčička. V 75. minutě se zbytečně nechal vyloučit domácí L. Ptáček a zbytek zápasu byl spíše boj. I tak mohl rozhodnout Novák, ale jeho střelu Nerad lapil. Zápas tak skončil nerozhodně.

Branky: O. Štika (z PK) – Horčička. Rozhodčí: Rezek. ČK: 75. L. Ptáček (K). Diváci: 80. Poločas: 0:0. Křivsoudov: K. Ptáček – F. Vopěnka, L. Ptáček, Zeman, Doležal, Veselka, O. Štika, Vondrák, J. Vopěnka, Jakl, Sedláček. Střídali: Novák, Křišta, M. Štika. Jankov: Nerad – Hameršmíd, Kolář, Peroutka, Vrzal, Kratochvíl, Čermák, Balík, Skála, Horčička, Uhliar. Střídali: Koten, Šimánek, Mrázek.

1. Maršovice⋌ 23 17 5  1 81:27 56
2. Jankov⋌ 23 16 2  5 57:23 50
3. Struhařov⋌ 23 15 4  4 50:26 49
4. Vrch. Janovice ⋌ 23 15 1  7 54:32 46
5. Křivsoudov⋌ 23 11 5  7 47:44 38
6. Pravonín⋌ 23 11 4  8 40:39 37
7. Dolní Kralovice⋌ 23 11 3  9 35:30 36
8. Sokol Přestavlky⋌ 23 10 5  8 35:35 35