Pod vedením manažera Laciny Poříčí vykradlo Jíloviště

Jíloviště – Po špatných výkonech fotbalistů Poříčí nad Sázavou v krajském přeboru skončil u týmu Libor Pala. Zápas v Jílovišti vedl manažer Petr Lacina a hned se týmu zadařilo, když třemi góly domácí smetlo.

1.10.2016

Ilustrační fotoFoto: Lenka Břicháčková

JÍLOVIŠTĚ – POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 0:3

Po vyrovnaném začátku první zahrozili hosté, ale Rejhon po přihrávce Trpišovského trefil gólmana. Domácí kontrovali tečovanou střelou Staňka, která se otřela o břevno. Ve 39. minutě si naběhl Přitasil na pas Havlíčka a lobem dostal Poříčí do vedení. V závěru poločasu nejprve po chybě v hostující rozehrávce slabě hlavičkoval V. Janoušek, aby si z protiútoku Jíša položil dva hráče, přihrál Rejhonovi, jenž trefil tyč.

Ihned po změně stran domácí Šorma prověřil Tlamichu, aby následně byli jasně lepší hosté. Rejhona dvakrát vychytal Vařecha a Trpišovský po rychlém autu Pohorského trefil tyč. V 65. minutě zakončil Páv rychle rozehranou standardku Jíši přes Rejhona – 0:2. Následně zkazil Vařecha radost Havlíčkovi, aby Rejhon po přihrávce Přitasila potřetí rozvlnil síť Jíloviště. V závěru ještě Kočí nechal z trestného kopu vyniknout Tlamichu, který si tak čisté konto nenechal vzít.

„Chtěl bych pochválit všechny hráče, od těch co byli na hřišti, přes náhradníky, až po realizační tým, když splnili týmovou roli a s odhodláním šli za výsledkem, který by nám zaručoval body," pochválil celý tým manažer Poříčí Petr Lacina, jenž zápas v Jílovišti odkoučoval.

Branky: 39. Přitasil, 65. Páv, 76. Rejhon. Rozhodčí: Suchý. ŽK: Wágner, Kočí, Kondráš, V. Janoušek, Jiráň – Havlíček, Páv. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Poříčí: Tlamicha – Pohorský, Křivohlavý, Vacek, Vosáhlo – Havlíček, Přitasil (87. Verner) – Rejhon (81. Klauz), Páv (86. Hašek), Jíša (89. Pešta) – Trpišovský (76. Sedláček).