VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Osmadvacetkrát se radovala z gólu kondracká přípravka

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží.

11.9.2012
SDÍLEJ:

Ve IV. třídě porazilo béčko Divišova rezervu Ostředka 5:1.Foto: Ivan Vondrák

III. třída A

Soběhrdy – Úročnice 3:0, Bystřice – Myslič 4:2, Netvořice – Václavice 0:5, Votice B – Pyšely 0:0, Krhanice – Týnec B 4:2, Sedlec-Prčice B – Křečovice 3:4, Nespeky B – Ostředek 1:0.

1. Soběhrdy ⋌ 3 3 0 0 13:2  9
2. Krhanice⋌ 3 3 0 0 11:4  9
3. Pyšely⋌ 3 2 1 0 11:0  7
4. Václavice⋌ 3 2 0 1 12:9  6
5. Úročnice⋌ 3 2 0 1  6:5  6
6. Nespeky B⋌ 3 2 0 1  5:5  6
7. Votice B⋌ 3 1 2 0  7:5  5
8. Ostředek⋌ 3 1 0 2  5:6  3
9. Křečovice⋌ 3 1 0 2  8:13 3
10. Bystřice⋌ 3 1 0 2  5:13 3
11. Týnec B⋌ 3 0 2 1  4:6  2
12. Netvořice⋌ 3 0 1 2  1:11 1
13. Sedlec-Prčice B⋌ 3 0 0 3  6:10 0
14. Myslič⋌ 3 0 0 3  3:8  0

III. třída B

Pravonín – Bl. Načeradec 7:1, Bílkovice – Ratměřice 1:2, Struhařov B – SK Načeradec 3:4, Postupice – Velíš 5:0, Kondrac B – Čechtice A 4:1, Tichonice – Louňovice 2:1, Křivsoudov – Nesp. Lhota 13:1.

1. Křivsoudov⋌ 3 3 0 0 23:3  9
2. SK Načeradec⋌ 3 3 0 0 11:4  9
3. Postupice⋌ 3 2 1 0 12:5  7
4. Pravonín⋌ 3 2 0 1  9:2  6
5. Kondrac B⋌ 3 2 0 1  8:4  6
6. Struhařov ⋌ 3 2 0 1  5:4  6
7. Ratměřice⋌ 3 2 0 1  5:5  6
8. Tichonice⋌ 3 2 0 1  4:6  6
9. Bílkovice⋌ 3 1 0 2  5:9  3
10. Nesperská Lhota⋌ 3 1 0 2  4:16 3
11. Čechtice ⋌ 3 0 1 2  2:6  1
12. Louňovice⋌ 3 0 0 3  5:11 0
13. Velíš⋌ 3 0 0 3  1:9  0
14. Blaník Načeradec⋌ 3 0 0 3  5:15 0

IV. třída A

Poříčí B – Pecerady 8:1, Zaječice – Úročnice B 2:4, Poříčí B – Bukovany 5:1, Miličín – Lešany 1:2, Čerčany – Pecerady 4:0, Neveklov B – Bystřice B 4:0, Jablonná – Soběhrdy B 3:4.

1. Lešany⋌ 3 3 0 0 18:2  9
2. Čerčany⋌ 3 3 0 0 14:3  9
3. Neveklov B⋌ 3 3 0 0 11:1  9
4. Úročnice B⋌ 3 2 1 0 14:7  7
5. Miličín⋌ 3 2 0 1 12:6  6
6. Poříčí B⋌ 3 2 0 1 14:10 6
7. Bukovany⋌ 3 1 0 2  7:13 3
8. Soběhrdy B⋌ 3 1 0 2  7:16 3
9. Jablonná⋌ 3 0 1 2  6:9  1
10. Bystřice B⋌ 3 0 0 3  2:13 0
11. Pecerady⋌ 3 0 0 3  4:16 0
12. Zaječice⋌ 3 0 0 3  3:16 0

IV. třída B

Maršovice B – Neustupov 9:0, Olbramovice B – Ratměřice B 8:0, Miličín B – SK Přestavlky 2:2, Jankov B – Heřmaničky A 3:1, Mezno B – Budenín 4:3, Drachkov – Vrchotovy Janovice B 2:3.

1. Mezno B⋌ 3 3 0 0  7:3  9
2. SK Přestavlky⋌ 3 2 1 0  7:4  7
3. Maršovice B⋌ 3 2 0 1 12:2  6
4. Jankov B⋌ 3 2 0 1  8:7  6
5. Miličín B⋌ 3 1 2 0  5:4  5
6. Budenín⋌ 3 1 1 1 11:7  4
7. Olbramovice B⋌ 3 1 0 2 11:5  3
8. Drachkov⋌ 3 1 0 2  8:5  3
9. Heřmaničky⋌ 3 1 0 2  3:5  3
10. Vrchotovy Janovice B⋌ 3 1 0 2  3:7  3
11. Ratměřice B⋌ 3 1 0 2  7:13 3
12. Neustupov⋌ 3 0 0 3  2:22 0

IV. třída C

Kladruby – Tichonice B 3:1, Chotýšany B – Libež 4:5, Teplýšovice C – Postupice B 2:4, Radošovice – Vracovice 1:0, Popovice B – Sokol Přestavlky B 2:3, Divišov B – Ostředek B 5:1.

1. Postupice B⋌ 3 3 0 0 11:3  9
2. Libež⋌ 3 3 0 0  9:5  9
3. Radošovice⋌ 3 3 0 0  6:3  9
4. Divišov B⋌ 3 2 0 1  8:4  6
5. Popovice B⋌ 3 2 0 1 10:8  6
6. Sokol Přestavlky B⋌ 3 2 0 1  8:7  6
7. Vracovice⋌ 3 1 1 1  8:7  4
8. Kladruby ⋌ 3 1 0 2  3:7  3
9. Chotýšany B⋌ 3 0 1 2  8:10 1
10. Teplýšovice C⋌ 3 0 0 3  6:11 0
11. Tichonice B⋌ 3 0 0 3  2:7  0
12. Ostředek B⋌ 3 0 0 3  4:11 0

IV. třída D

Dolní Kralovice B – Zdislavice B 3:3, Libouň – Hulice 10:1, Miřetice B – Kamberk 4:2, Keblov – Čechtice B 2:3, Trhový Štěpánov B – Louňovice B 8:0, Křivsoudov B – Pravonín B 3:5.

1. Miřetice B⋌ 3 3 0 0 33:4  9
2. Libouň⋌ 3 3 0 0 25:7  9
3. Trhový Štěpánov B⋌ 3 3 0 0 16:1  9
4. Zdislavice B⋌ 3 2 1 0 13:4  7
5. Keblov⋌ 3 2 0 1 13:7  6
6. Dolní Kralovice B⋌ 3 1 2 0  6:4  5
7. Pravonín B⋌ 3 1 0 2  8:12 3
8. Čechtice B⋌ 3 1 0 2  8:25 3
9. Hulice⋌ 3 0 1 2  3:16 1
10. Kamberk⋌ 3 0 0 3  5:12 0
11. Křivsoudov B⋌ 3 0 0 3  3:13 0
12. Louňovice B⋌ 3 0 0 3  2:30 0

OP dorost

Mezno – Bl. Načeradec 4:0, Neveklov – Tichonice 0:3, Čechtice – Lešany 10:1, Čerčany – Lukavec 13:1, Sedlec/Prčice – Poříčí 5:1, Divišov – Bystřice 2:0.

1. Čechtice⋌ 3 3 0 0 23:3  9
2. Tichonice⋌ 3 3 0 0 18:3  9
3. Čerčany⋌ 3 2 1 0 22:5  7
4. Sedlec/Prčice⋌ 3 2 1 0 10:5  7
5. Lešany⋌ 3 2 0 1  8:12 6
6. Divišov⋌ 3 1 0 2  6:6  3
7. Mezno⋌ 3 1 0 2  5:10 3
8. Neveklov⋌ 3 1 0 2  3:8  3
9. Blaník Načeradec⋌ 3 1 0 2  5:13 3
10. Poříčí⋌ 3 0 1 2  5:10 1
11. Bystřice⋌ 3 0 1 2  3:10 1
12. Lukavec⋌ 3 0 0 3  2:25 0

OP starší žáci

Čechtice – Vlašim B 4:1, Olbramovice – Postupice 0:3, Jankov – Teplýšovice 2:8, Bílkovice – Poříčí  2:2, Sedlec-Prčice – Trhový Štěpánov 0:0.

1. Teplýšovice⋌ 2 2 0 0 13:2  6
2. Čechtice⋌ 2 1 1 0  4:1  4
3. Postupice⋌ 2 1 1 0  3:0  4
4. Bílkovice⋌ 2 1 1 0  6:4  4
5. Poříčí ⋌ 2 1 1 0  4:2  4
6. Vlašim B⋌ 2 1 0 1  5:5  3
7. Trhový Štěpánov⋌ 2 0 1 1  2:4  1
8. Sedlec-Prčice⋌ 2 0 1 1  1:4  1
9. Olbramovice⋌ 1 0 0 1  0:3  0
10. Miličín⋌ 1 0 0 1  0:5  0
11. Jankov⋌ 2 0 0 2  2:10 0

OS starší žáci 6 + 1

Maršovice – Úročnice 3:0, Vrchotovy Janovice – Křivsoudov 4:6, Velíš – Pyšely 0:14, Zdislavice – Louňovice 9:4, Chocerady – Struhařov 10:0.

1. Chocerady⋌ 2 2 0 0 26:4  6
2. Pyšely⋌ 2 2 0 0 23:4  6
3. Zdislavice⋌ 2 2 0 0 20:10 6
4. Křivsoudov⋌ 2 2 0 0 14:7  6
5. Maršovice⋌ 2 1 0 1  6:8  3
6. Louňovice⋌ 2 0 1 1  6:11 1
7. Velíš⋌ 2 0 1 1  2:16 1
8. Sokol Přestavlky⋌ 1 0 0 1  6:11 0
9. Vrchotovy Janovice⋌ 2 0 0 2  8:15 0
11. Struhařov⋌ 1 0 0 1  0:10 0
12. Úročnice⋌ 2 0 0 2  4:19 0

OP mladší žáci 7 + 1

Krhanice – Čerčany 1:4, Benešov B – Sedlec-Prčice 2:6, Týnec – Bystřice 5:1.

1. Sedlec-Prčice⋌ 2 2 0 0 14:3  6
2. Týnec⋌ 2 2 0 0  9:4  6
3. Benešov B⋌ 2 1 0 1  9:7  3
4. Čerčany⋌ 2 1 0 1  7:5  3
5. Bystřice⋌ 2 0 0 2  2:12 0
Krhanice⋌ 2 0 0 2  2:12 0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Křečovice – Týnec 4:5, Bílkovice – Mezno 2:12, Ostředek – Struhařov 0:10.

1. Mezno⋌ 2 2 0 0 32:4  6
2. Struhařov⋌ 2 2 0 0 21:4  6
3. Týnec⋌ 2 2 0 0 14:6  6
4. Bílkovice⋌ 2 0 0 2  6:23 0
5. Ostředek⋌ 2 0 0 2  2:19 0
6. Křečovice⋌ 2 0 0 2  6:25 0

OS mladší žáci B 5 + 1

Trhový Štěpánov – Dolní Kralovice 6:1, Pravonín – Popovice 19:0, Tichonice – SK Načeradec 11:0.

1. Pravonín⋌ 2 2 0 0 32:0  6
2. Trhový Štěpánov⋌ 2 2 0 0 32:2  6
3. Tichonice⋌ 2 1 1 0 14:3  4
4. Dolní Kralovice⋌ 2 0 1 1  4:9  1
5. SK Načeradec⋌ 2 0 0 2  0:24 0
6. Popovice⋌ 2 0 0 2  1:45 0

OP starší přípravka 5 + 1

Chotýšany – Benešov 1:26, Olbramovice – Senohraby 9:6, Teplýšovice – Pecerady 7:2, Nespeky – Vlašim 4:8, Sedlec-Prčice – Votice 13:4.

1. Benešov⋌ 2 2 0 0 34:3  6
2. Olbramovice⋌ 2 2 0 0 20:6  6
Vlašim⋌ 2 2 0 0 20:6  6
4. Senohraby⋌ 2 1 0 1 25:11 3
5. Sedlec-Prčice⋌ 2 1 0 1 15:12 3
6. Nespeky⋌ 2 1 0 1  8:10 3
7. Teplýšovice⋌ 2 1 0 1  9:14 3
8. Votice⋌ 2 0 0 2  6:17 0
9. Pecerady⋌ 2 0 0 2  2:18 0
10. Chotýšany⋌ 2 0 0 2  3:45 0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Struhařov – Bystřice 2:13, Miličín – Pyšely 2:7, Jankov – Soběhrdy 4:4, Netvořice – Vrchotovy Janovice 16:2, Neveklov – Maršovice 1:1.

1. Netvořice⋌ 2 2 0 0 28:3  6
2. Bystřice⋌ 2 2 0 0 22:7  6
3. Soběhrdy⋌ 2 1 1 0 17:7  4
4. Jankov⋌ 2 1 1 0 11:6  4
5. Postupice⋌ 1 1 0 0 24:1  3
6. Pyšely⋌ 1 1 0 0  7:2  3
7. Neveklov⋌ 2 0 1 1  6:10 1
8. Maršovice⋌ 2 0 1 1  2:13 1
9. Miličín⋌ 2 0 0 2  5:20 0
10. Vrchotovy Janovice⋌ 2 0 0 2  4:23 0
11. Struhařov⋌ 2 0 0 2  3:37 0

OS starší přípravky B 5 + 1

Trhový Štěpánov – Vlašim B 3:5, Velíš – Křivsoudov 8:6, Teplýšovice B – Miřetice 17:0, Zdislavice – Tichonice 11:3, Kondrac – Divišov 28:0.

1. Teplýšovice⋌ 2 2 0 0 31:1  6
2. Zdislavice⋌ 2 2 0 0 30:3  6
3. Velíš⋌ 2 2 0 0 22:8  6
4. Vlašim B⋌ 2 2 0 0  8:5  6
5. Kondrac⋌ 2 1 0 1 30:3  3
6. Křivsoudov⋌ 2 1 0 1 16:11 3
7. Trhový Štěpánov⋌ 2 0 0 2  6:15 0
8. Tichonice⋌ 2 0 0 2  4:25 0
9. Miřetice⋌ 2 0 0 2  2:31 0
10. Divišov⋌ 2 0 0 2  0:47 0

Autor: Pavel Šimáček

11.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Během akce si mohli zájemci prohlédnout i indiánský tábor.
63

Ani na Indiány se při memoriálu generála Custera nezapomnělo

Ilustrační foto.

Pouťové zábavy začínají, řidiče čekají komplikace

Sázavský klášter hostí první Baby Fest

Sázava – Především dětem do šesti let je určen nový festival Baby Fest, jehož první ročník se uskuteční v neděli od 10 do 17 hodin.

Benešov vydoloval z Písku dva body

Písek – Stejně jako v loňské sezoně vybojovali hráči Benešova na hřišti Písku v České fotbalové lize dva body, když neudrželi v prvním poločase dvoubrankový náskok, ale v penaltovém rozstřelu měli lepší nervy.

Bouřky zasáhly okres. Hasiči vyjížděli ke spadlým stromům

Benešovsko - Silné bouřky ohrozily Benešovsko během páteční noci a sobotního rána. Ve Středočeském kraji patřil benešovský okres k těm okresům, kde byly bouřky nejsilnější. I tak ale hasiči vyjížděli jen ke dvěma případům. Jednalo se o spadlé stromy na vozovce.

AKTUALIZOVÁNO

Autobus, nákladní a osobní auto se srazily na dálnici D1

Benešovsko - Situace kolem hromadné nehody na dálnici D1 na 49. kilometru ve směru na Brno byla vyřešena rychleji, než všichni předpokládali. Tak se vyjádřil tiskový mluvčí hasičů ze Středočeského kraje, Jaroslav Gabriel. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení