Ze sexteta benešovských mužstev hrálo jen pět (Sokol Sedlec–Prčice, SK Benešov B, FK Fercom Týnec nad Sázavou, SK Marila Votice a Sokol Dolní Kralovice), šestý, Sokol Teplýšovice, má zápas v Milíně odložen na velikonoční pondělí, tj. 13. dubna. Na pořadu bylo derby mezi Sedlcem–Prčice a béčkem Benešova, které skončilo bezbrankovou remízou.

Nový Knín – Týnec n. S. 4:1
V utkání na těžkém terénu hráli hosté od začátku ofenzivně a po neproměněném sólu Sedláka dostal Týnecké do vedení ve 4. minutě Kalfas. Jenže domácí v 10. minutě vyrovnali (ofsajd?). Hosté mohli jít opět do vedení, ale řadu šancí neproměnili (Sedlák, Nárovec, Kalfas), a to se jim stalo osudným, když po hrubce středních stoperů inkasovali do přestávky druhý gól.

Druhý poločas začala mužstva opatrně, i když byla na Týneckých vidět snaha otočit zápas ve svůj prospěch. Přišla ale opět nemohoucnost v koncovce a dva zmatky ve středu hostující obrany, které domácí potrestali – 4:1. Smutný trenér Týnce Miroslav Tůma se po utkání zmohl jen na oprášenou větu „Fotbal nemá logiku“, což byla stoprocentní pravda, protože co dokázali hosté spálit za šance, nemělo obdoby.

Branka Týnce: Kalfas. Rozhodčí: Jarolímek. Poločas: 2:1.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Vašák – Žížala, Štramberský, Havel, Paňák – Voldřich, Kalfas, Durec, Chrpa – Sedlák, Nárovec. Střídali: Hildebrand, Chmel, Krejčí.

Sedlec-Prčice – SK Benešov 0:0
Sedleckoprčičtí začali v derby útočně, ale v zakončení zklamali. Nejblíže ke gólu měl ve 28. minutě Kubát, když po krásné přihrávce Kotvy střílel jen do tyče. V závěru poločasu se hosté vymanili z tlaku a Hruška protáhl z 30 metrů brankáře Kabíčka. Ve 35. minutě se již domácí tradovali z gólu, když hlavičku Kubáta po centru Kotvy vyrazil brankář před Horvátha, ten poslal míč do sítě, ale podle rozhodčího z ofsajdu.

Po přestávce pokračovali domácí v aktivní hře, ale bez vážnější příležitosti, za zmínku stojí jen střela Petra Hudáka nad branku po pěkném uvolnění Prchlíkem, střídající Trnobranský po zasekávačce mířil vedle a Jana Hudáka vychytal Jakoubek. V závěru zápasu měli navrch Benešovští, ale ani oni nebyli v zakončení přesní (Šimeček, Hruška a Turek), proto zápas skončil bez branek.

ŽK: Jindrák, Kubát (oba S–P). Rozhodčí: Čermoch.

Sokol Sedlec–Prčice: St. Kabíček – Prchlík, Jenčík, Jindrák, Pilík – Dvořák, P. Hudák, Boubalík, Kubát – Kotva (70. J. Hudák), Horváth (60. Trnobranský).

SK Benešov B: Jakoubek – Čálek, Matys, Lisý, Šimeček – Vrňák (46. Povolný), Peter, Turko, Turek – Hruška, Kobes (80. Trousil).

Petrovice – Votice 4:0
Votice podaly v Petrovicích tragický výkon.
Branky: nenahlášeny. Poločas: 2:0.

FK Marila Votice: Nerad – Vinduška, Homolka, Sládek, Bursík – Dvořák, Šimák, Říha, Otradovec – Šedivý, Voráček. Střídali: Smažík, Kronus.

Kluky – Dolní Kralovice 1:1
Podrobnosti do Benešovského deníku nedošly.